Sanyo Yetkili Servisi

Sanyo Yetkili Servisi

Sanyo Yetkili Servisi firması olarak gelişen teknolojiye ayak uyduran bir servis anlayışı içinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Türkiye’de ve de tüm dünyada Sanyo markası bilinen bir marka haline gelmiştir. Sizler de bu teknoloji harikası markanın Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv markalarına ilgi duyuyorsanız bu marka ürünlerden alarak faydalanabilirsiniz. Bizler de yetkili servisi olarak garanti süresi boyunca ve de dilerseniz garanti kapsamı dahilinde olmasa bile sizlere servis hizmeti sunmaya devam ederiz. Şık tasarımlı Sanyo televizyonlar sizler için ideal fiyatlarda piyasada bulunuyor.

Firmamızın amacı, sizlerin bu cihazlardan birini satın aldığınız andan itibaren her türlü sorununda yanınızda olmaktır ve sizlerin memnuniyeti aşamasında çalışmalar yürütmekten başka bir şey değildir. Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv lerin Led Değişimi, Ekran Degisimi, Kırık Tv Ekran Değişimi ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerini sizlere sunan firmamız kısa süreler içinde sorunlarınızı çözerek sizlere yardım etmeyi bir borç bilir.

Kurumsal Firma Kalitesinde Hizmet

Sanyo Yetkili Servisi
Sanyo Yetkili Servisi

Sanyo Yetkili Servisi, yıllardır bölge halkına hizmet veren ve bu hizmetlerde gerekli olan teknik servis anlayışını yansıtan bir yapıya sahiptir. Lcd Tv , Led Tv ve Plazma Tv lerimize gereken önemi de fazlasıyla veririz. Bu anlamda sürekli müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar devam ediyor. Müşterilerimize birinci sınıf hizmet sunar ve arızalara yerinde müdahale şansımızı her zaman değerlendiririz. Bunu yapma imkanımız mümkün olduğu sürece her zaman uygulamaya koyarız. Bu sayede sizler de bu sıkıntılı süreçten bir an önce kurtulmuş olursunuz.

Yedek parça temini konusuna değinecek olursak , bu konuda da bağlantılı olduğumuz firmalar sayesinde kısa sürede elimizde olmayan yedek parçayı dahi temin edebiliriz. Ekran Değişimi ile Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Led Bar Değişimi ile Kanal Ayarlama hizmetlerimiz her zaman sizler için devam ediyor. Bu konularda sektörde önde gelen bir firma olarak Sanyo Yetkili Servisi ve tüm personeli ile birlikte sizden gelecek olan çağrıları beklemekteyiz.

Orijinal Yedek Parça Değişimi

Sanyo Yetkili Servisi firması gerek işçilik, gerekse parça değişimi konularına titizlik içinde bir yaklaşım sergiler. Pratik ve de zamanı çok iyi kullanan teknik ekinimiz, kısa sürede arıza tespiti yapma becerisine sahiptir. Zaten arıza tespitinden sonraki aşama çok daha rahat bir şekilde ilerleyecektir. Bundan dolayı da bizim em çok üzerinde durduğumuz konulardan biri de sıkı bir takip ile Lcd Tv , Led Tv ve Plazma Tv leri arıza tespitinde büyük aşamalar elde etmektir. Sanyo Yetkili Servisi olarak değişimi gerekli olan yedek parçayı da mutlaka orijinali ile değiştirmeyi tercih ederiz. Bazı firmalar bu konuda ucuza kaçmakta ve yan sanayi parçalar kullanmakta ancak biz buna önem veriyoruz. Çünkü cihazın orijinali olmayan bir yedek parça ile çalışması ilerde sıkıntılar yaratabilecektir. Bunun nedeni ise parçanın diğer parçalara uyumsuz bir şekilde çalışmasıdır. Bu da sonuç olarak başka parçaların arızalanması demektir. Yani ileride yaşanacak olan bir sorun artık içinden çıkılamaz bir hale gelebilir.

Yerinde Tamir Edebilme İmkanı

Sanyo Yetkili Servisi
Sanyo Yetkili Servisi

Sanyo Yetkili Servisi arıza yapmış olan Lcd Tv , Led Tv ve Plazma Tv lerinizi yerine gelerek burada tamir imkânına bakar. Eğer bu mümkün olacak bir şey ise burada tüm imkanlarımızı kullanarak sizleri bir an önce rahata kavuşturmayı dileriz. Bunun için de elimizde yeterli derecede bulunan ekipman ve donanımı seferber ederiz. Zaten sizin tarifiniz doğrultusunda yanımıza lazım olabilecek gereçleri de alarak yola çıkarız. Sonrasında ise televizyonda oluşan arıza hakkında fikir edinir ve arıza tespiti yaparız.

Arıza Tespiti

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Arıza Tespiti alanında bünyemizde uzman bir kadro oluşturduk ve uzman kadro sayesinde gereken işlemlere daha hızlı bir şekilde yön vererek işimizin kalitesini de artırmış durumdayız. Tv arızası ister Kanal Ayarlama isterse Led Değişimi olsun ya da Philips Tv Güncelleme ile Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi fark etmeksizin sizlerle bunu paylaşırız. Arıza tespitinden sonraki kısımda da yerinde mümkün olabilecek bir arıza ise bunun için inanın elimizden gelen her şeyi yaparız. Eğer mümkünatı yok ise de atölyemize götürüp burada tamirini gerçekleştirmeye çalışırız. Burada gereken testlerden de geçirdiğimiz tv lerinizi daha sonrasında sizlere teslim ederiz. Bu konuda yıllardır çalışmalar yürüten firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Profesyonel Anlamda Hizmet

Sanyo Yetkili Servisi firmamız, işlerinde profesyonelliğe oldukça önem veren bir firmadır. Bundan dolayı da her tür arızaya ilk olarak böyle bir anlayış ile yaklaşırız. Çünkü sizlerin televizyonlarında oluşabilecek arızaların çözümü için asıl önemli olan da budur. Buna inanıyor ve tüm işlerimizde profesyonellik anlamında adımlar atıyoruz. Bazı firmalar gibi müşterilerine olmadık vaatlerde bulunup sözünün arkasında durmadan kaçıp gitmiyoruz. Lcd Tv ve ya Led Tv olsun fark etmeksizin her türlü model ve marka Tv ler için yine aynı mantıkla hareket ediyoruz. Yine Plazma Tv için de durum hiç bir zaman değişmeyen olguda hareket eder ve bizler bunun için gerekli tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullanırız.

Yetkili servisi olduğumuz Philips Marka Led, Lcd ve Plazma Tv lerinizin Philps Tv Güncelleme hizmetini de sizlere sunuyoruz. Kanal ayarlarında bozulma durumlarında da servisimizin Kanal Ayarlama hizmeti mevcuttur. Led barları sönmüş olan Tv lerinizin Led Değişimi hizmetini de firma elemanlarımız kolaylıkla halledebilmektedir. Televizyonlarınız ile ilgili her türlü sorun ne olursa olsun yaşadığınızda bizleri arayabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bizler hiç bir zaman sizleri geri çevirmeyiz ve bunun için de ücret dahi talep etmeden keşif amaçlı adresinize dahi gelebiliriz. Sizler de dilerseniz arızayı bize tamir ettirebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir şeydir.

Bir Yıl Garanti Sözü

Evet, yanlış duymadınız, Sanyo Yetkili Servisi tamirini yaptığı Led, Plazma ve de Led Tv leriniz için sizlere 1 yıl boyunca ücretsiz hizmet sunuyor. Arızasını yaptığımız tv nizi yine aynı arızayı yaparsa bizlerden ücretsiz hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Bu , kumanda tamiri için dahi geçerlidir. En ufak bir ayrıntıyı dahi sizler için önemsiyoruz. Tamirini yaptığımız cihazınızın parça değişimi ve de sadece işçilik dahi olsa 1 yıl boyunca bizim garanti kapsamımıza dahil ediyoruz. Philips Tv Güncelleme, Led Bar Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi ve de Kanal Ayarlama hizmetleri de sunulmaktadır.

Bu hizmetimiz sizler için oldukça avantaj sağlayacak ve bunun rahatlığı içinde Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerinizi bizlere emanet edebileceksiniz.

Servis araç kapasitesi olarak ta bölgede hemen oldukça geniş çaplı bir servis ağımız bulunmaktadır. Bu anlamda bizi arayan müşterilerimize de kısa bir süre içinde ulaşma şansına sahip bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Sanyo Yetkili Servisi firmamızı hemen arayarak tüm bu imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Sanyo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Sanyo Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Sanyo Destek Numarası: 0212 271 52 32

Sanyo Yetkili Servisi tv tamirci desteği, her zaman yanınızda

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri