Adalar Toshiba Servis

Ataşehir Toshiba Servis

Ataşehir Toshiba Servis

Ataşehir toshiba servis olarak  seneler öncesinde kurulmanın mutluluğu içerisindeyiz. Son derece deneyimli ve aynı zamanda profesyonel bir firmayız.

Ataşehir’de bulunan her bölgeye servis ağımız mevcuttur. Ataşehir’de bulunuyorsanız ve bize ihtiyacınız varsa; bizi aramaktan çekinmeyin. Her zaman sizin yanınızda olmaya hazırız. Her türlü sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözeriz.

Ataşehir Toshiba Servis
Ataşehir Toshiba Servis

Toshiba marka televizyonunuz mu var? Televizyonunuzda arızamı meydana geldi?  Ya da kullanmış olduğunuz diğer eşyalarınız da arıza mı oluştu? O zaman hemen bize ulaşabilirsiniz. Çünkü her türlü cihazınızın tamir işlemini gerçekleştiririz. Verdiğimiz hizmetin ise her zaman arkasında durmayı başardık. Bizim için kaliteli hizmet kaliteli firma demektir. Sizde kaliteli bir firmadan hizmet almak istiyorsanız mutlaka bize ulaşım sağlamalısınız efendim.

Ataşehir Toshiba Servis

Toshiba servis olarak; servis ağımız hızlı bir şekilde genişlemiştir. Led, plazma televizyon ve lcd televizyonunuzda meydana gelen sorunlar için hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Toshiba marka televizyonunuzun montajını, bakımını ve tamirini istediğiniz zaman bizi arayarak yaptırabilirsiniz.

Sizlere kısa bir süre içerisinde profesyonel çözümler sunarız. Aynı zamanda servisimizde bulunan elemanlarımızın her biri eğitimli ve sertifikalı kişilerdir. Sizde Ataşehir’de toshiba servis arıyorsanız bu aramanıza hemen bir son vermelisiniz. Çünkü artık biz varız ve sizlerin her zaman hizmetinde olmaya hazırız. 

Toshiba Teknik Servis

Toshiba teknik servis olarak meydana gelen bütün sorunların çözümünü yaparız. Aynı zamanda tekrardan bir sorun yaşamamanız için profesyonel hizmet veririz. Ekip olarak verdiğimiz hizmetinin her zaman arkasındayız. Bir evde fazla kullanılan cihazların arıza meydana getirmesi gayet doğaldır. Fakat bu arıza bazen kullanıcı hataları ile de olmaktadır. Bizim için arızanın neden kaynaklandığı hiç önemli değildir.

Çünkü teknolojik pek çok cihazımız bulunur. Kısa bir süre içerisinde arızanın neden kaynaklandığını buluruz ve tamir ederiz. Sizde Ataşehir’de toshiba servis arıyorsanız bu arayışınızda hemen bir son vermelisiniz. Ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız çağrı merkezimizden bize ulaşım sağlamalısınız. Arıza kaydı oluşturulduğunda hemen adresinize geliriz. Adresinize gelmeden önce ise size ulaşarak geleceğimize bildiririz.

Televizyon Neden Bozulur?

Ataşehir Toshiba Servis kapsamında, Televizyonlar birçok teknik problemden dolayı bozulmaktadır? bunun cevabını verelim. Eğer televizyonunuzun garanti süreci devam ediyorsa, Yetkili Philips servisi çağırarak televizyonunuzla ilgili teknik problemleri kontrol ettirebilirsiniz. Fakat garanti süreciniz dolduysa öncelikle kendiniz düzeltmeye çalışabilirsiniz.

Bunu yapabilmek için öncelikle sorunu anlamaya çalışmanız gerekmektedir. Öncelikle sorun kumanda ya da televizyonda mı olduğunu belirlemeniz gerekir. Bunu kontrol edebilmek için kumandaya tıkladığınızda sinyal ışığının yanıp yanmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer ışık yanıyorsa problem yok demektir. Eğer yanmıyorsa, kumandanın pillerini değiştirip tekrar denemeniz gerekir. Eğer değiştirdiğiniz halde yanmıyorsa, televizyonunuza uyumlu yeni bir kumanda almanız gerekmektedir.

Ataşehir Toshiba Servis kapsamında, Televizyonu test etmek içinse, öncelikle televizyonunuzun sinyal alıp almadığına bakmanız gerekir. Bunu anlayabilmek için güç kablosu kontrol edilir. Güç kablosunda elektrik varsa, televizyonun kabloları kontrol edilir. Eğer ikisinde de bir problem yoksa ve televizyonunuz açıldığında görüntü vermiyorsa, televizyonun teknik sisteminde bir hata meydana gelmiş olabilir. Bunu net olarak anlamak için televizyonunuzu güç kaynağından kesip tekrardan güç verebilirsiniz. Bu sayede televizyonunuz tekrardan baştan açılır.

Eğer tekrar açıldığında da aynı hatayı veriyorsa teknik bir elektroniksel arıza söz konusudur. Çözümü içinse Philips televizyon servisi çağırmanız gerekmektedir. Eğer kendiniz yapmaya kalkarsanız elektrik çarpması, farklı arızaya yol açma ve benzeri hatalar ile karşılaşabilirsiniz.

Toshiba Yetkili Servis

Ataşehir Toshiba Servis kapsamında, Firmamız sorunlu olan cihazınızı servisimize getirerek tamir eder ve cihazı ilk günkü verimine kavuşturur. Tamir işlemini gerçekleştirdiğimiz cihazların tekrardan bir arıza meydana getirmesi düşüktür. Çünkü kullanmış olduğumuz malzemelerin her biri orjinaldir. Herhangi bir arıza meydana getirse bile garanti kapsamında olduğu için ücretsiz bir şekilde değiştiririz.

Sadece televizyon değil evinizde bulunan bütün elektronik eşyaları tamir ederiz. Aynı zamanda televizyon montaj, bakımı hizmetini de sizlere sağlarız. Arıza meydana geldiğinde hemen bize ulaşım sağlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü elektronik cihazlarda arıza meydana geldiğinde acilen müdahale edilmesi gerekir.  Bu sebepten dolayı da istediğiniz zaman bize ulaşın ve hemen gelip televizyonunuzu tamir edelim. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri