HİZMET BÖLGELERİMİZ

Maltepe TV Tamir

maltepe-tv-tamircisi

Maltepe TV tamir teknik servisi, sizlere en iyi hizmeti vermek için çok yakınınızda. Birçok elektrikli eşya gibi, televizyonlarda kullanıldıkça yıpranır. Çoğu arızalanmaya başlar. Bazen kullanıcı hatasından kaynaklanabilir, Bazen şehir cereyanındaki dalgalanmalardan kaynaklanabilir. Bazen de televizyonun parçalarının garanti süresinin dolmasından kaynaklanabilir. Her ne sebepten kaynaklanırsa kaynaklansın, televizyonunuzu garantili, güvenilir ve kaliteli ellere teslim edin. Sıradan bir TV tamircisi ile, TV sorunlarınız bitmek bilmeyebilir. Maltepe TV tamir teknik servisi ile tanışmadan, televizyonunuzu kimseye tamir ettirmeyin.

Maltepe TV Tamir Fiyatları

Firmamız kaliteyi, güveni ve en uygun fiyatı bir araya getirerek, sizlere sunuyor. Fiyatlarımız olabilecek en uygun fiyatlar olarak belirleniyor. Bütçe dostu fiyatlarımızla, sizleri zorlamıyoruz. Şayet çok yüksek TV tamir ücreti çıkacaksa, televizyonunuzu değiştirmenizi öneriyoruz. Umutlarınızı ve paranızı boş yere harcamıyoruz.
Maltepe TV tamir teknik servisi olarak, bizi aradığınız anda teknik desteğe başlıyoruz. En kısa sürede adresinize geliyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili aletlerimizle, hasarı tespit ediyoruz. Bu hasarın tamirinin ne kadara mal olabileceğini hesaplıyoruz. En uygun şekliyle size bildiriyoruz. Siz onay vermeden hiçbir şekilde TV tamir işlemini başlatmıyoruz. Siz onay verirseniz, televizyonunuzu yerinde tamir ediyoruz. şayet teknik servise götürmek gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp, evinize bırakıyoruz.

Teknik Servis Çalışanlarımız

Maltepe TV tamir teknik servis çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Alanında uzman ve profesyoneldir. Tecrübeli, bilgi ve deneyim sahibidir. Güler yüzlü, sıcakkanlı, samimi, dürüst ve güvenilir personelimize, TV tamiri hakkında istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen teknisyenlerimiz, İstanbul’un her yerine hizmet götürmektedir. Şimdi de Maltepe’deyiz. Maltepe’nin bütün semtlerine hizmet götürmeye hazırız.

Her Marka Ve Her Model TV Tamiri Yapılır

15 yıllık tecrübemizle her marka her model televizyon tamiri işlemi yapmaktayız.

Plazma TV tamiri
LED TV tamiri
LCD TV tamiri yapıyoruz.

Televizyonlardaki her türlü arızayı tamir ediyoruz. Anakart değişimi, ekran kartı değişimi, ekran tamiri, ekran değişimi, led değişimi dahil olmak üzere bütün arızaları tamir ediyoruz. Yaptığımız tüm hizmetler ve işçilikler garantilidir. Ayrıca kullandığımız yedek parçalar da garanti kapsamındadır.
Anakart 6 ay garantili Ekran kartı 6 ay garantili Led değişimi 1 yıl garantili
Ekran değişimi 6 ay garantili

Panasonic, Philips, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamiri işlemlerinde yetkili servis olarak hizmet veriyoruz. Seg, Siemens, Samsung, Sony, Toshiba, Arçelik, Regal, Vestel, Beko, LG TV tamiri başta olmak üzere, diğer bütün markalarda özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Günün birinde televizyonunuz arızalanır ve bir TV tamircisi ihtiyacı duyarsanız, Maltepe TV tamir olarak, sizlere hizmet etmekten gurur duyarız. Tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. www.tvtamirim.com web sitemiz üzerindeki telefon numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. 7/24 TV tamiri ile ilgili sorularınızı yorum yazarak sitemize iletebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizle ilgili beğeni ve eleştirilerinizi, görüşlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Hepinize arızasız günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir