Maltepe Tv Tamir

Maltepe TV Tamir -Garantili Servis

Maltepe televizyon tamirci teknik servisi, sizlere en iyi hizmeti vermek için çok yakınınızda. Birçok elektrikli eşya gibi, televizyonlarda kullanıldıkça yıpranır. Çoğu arızalanmaya başlar. Bazen kullanıcı hatasından kaynaklanabilir, Bazen şehir cereyanındaki dalgalanmalardan kaynaklanabilir. Bazen de televizyonun parçalarının garanti süresinin dolmasından kaynaklanabilir. Her ne sebepten kaynaklanırsa kaynaklansın, televizyonunuzu garantili, güvenilir ve kaliteli ellere teslim edin. Sıradan bir TV tamircisi ile, TV sorunlarınız bitmek bilmeyebilir. Maltepe TV tamir teknik servisi ile tanışmadan, televizyonunuzu kimseye tamir ettirmeyin.

Maltepe Televizyon Tamircisi Fiyatları

Maltepe Tv Tamir
Maltepe Televizyon Tamircisi

Firmamız kaliteyi, güveni ve en uygun fiyatı bir araya getirerek, sizlere sunuyor. Fiyatlarımız olabilecek en uygun fiyatlar olarak belirleniyor. Bütçe dostu fiyatlarımızla, sizleri zorlamıyoruz. Şayet çok yüksek TV tamir ücreti çıkacaksa, televizyonunuzu değiştirmenizi öneriyoruz. Umutlarınızı ve paranızı boş yere harcamıyoruz.
maltepe televizyon tamircisi teknik servisi olarak, bizi aradığınız anda teknik desteğe başlıyoruz. En kısa sürede adresinize geliyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili aletlerimizle, hasarı tespit ediyoruz. Bu hasarın tamirinin ne kadara mal olabileceğini hesaplıyoruz. En uygun şekliyle size bildiriyoruz. Siz onay vermeden hiçbir şekilde TV tamir işlemini başlatmıyoruz. Siz onay verirseniz, televizyonunuzu yerinde tamir ediyoruz. şayet teknik servise götürmek gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp, evinize bırakıyoruz.

Teknik Servis Çalışanlarımız

Maltepe TV tamir teknik servis çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Alanında uzman ve profesyoneldir. Tecrübeli, bilgi ve deneyim sahibidir. Güler yüzlü, sıcakkanlı, samimi, dürüst ve güvenilir personelimize, TV tamiri hakkında istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen teknisyenlerimiz, İstanbul’un her yerine hizmet götürmektedir. Şimdi de Maltepe’deyiz. Maltepe’nin bütün semtlerine hizmet götürmeye hazırız.

Teknik Servis Çalışanlarımız
Teknik Servis Çalışanlarımız

Her Marka Ve Her Model TV Tamiri Yapılır

15 yıllık tecrübemizle her marka her model televizyon tamiri işlemi yapmaktayız.

Plazma TV tamiri
LED TV tamiri

Maltepe Tv Tamir
Maltepe Televizyon Tamircisi

LCD TV tamiri yapıyoruz.

Televizyonlardaki her türlü arızayı tamir ediyoruz. Anakart değişimi, ekran kartı değişimi, ekran tamiri, ekran değişimi, led değişimi dahil olmak üzere bütün arızaları tamir ediyoruz. Yaptığımız tüm hizmetler ve işçilikler garantilidir. Ayrıca kullandığımız yedek parçalar da garanti kapsamındadır.
Anakart 6 ay garantili Ekran kartı 6 ay garantili Led değişimi 1 yıl garantili
Ekran değişimi 6 ay garantili

Panasonic, Philips, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamiri işlemlerinde yetkili servis olarak hizmet veriyoruz. Seg, Siemens, Samsung, Sony, Toshiba, Arçelik, Regal, Vestel, Beko, LG TV tamiri başta olmak üzere, diğer bütün markalarda özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Günün birinde televizyonunuz arızalanır ve bir TV tamircisi ihtiyacı duyarsanız, Maltepe TV tamir olarak, sizlere hizmet etmekten gurur duyarız. Tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. www.tvtamirim.com web sitemiz üzerindeki telefon numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. 7/24 TV tamiri ile ilgili sorularınızı yorum yazarak sitemize iletebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizle ilgili beğeni ve eleştirilerinizi, görüşlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Hepinize arızasız günler diliyoruz.

Maltepe TV Tamiri Ne Kadar Sürer?

Maltepe TV tamiri yaşanan arızanın durumuna göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak 3 – 7 gün içerisinde tamamlanmış olmaktadır. Özellikle parça bazlı hasarlarda değişim gerektiği için genellikle parça tedariki 1 – 2 gün ek süre talep edilmektedir. Ancak uzman ekibimiz ve saha personellerimiz sayesinde en hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin televizyonunu tamir ediyoruz. Maltepe TV servisi hizmetimiz ile yüzlerce müşterimizi memnun etmeyi başarmış bir firma olarak, tüm güncel ve modern yöntemleri kullanıyoruz. Bu sayede de tüm tamir işlemlerimiz oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmiş oluyor.

Maltepe Tv Tamiri Ne Kadar Sürer?
Maltepe Tv Tamiri Ne Kadar Sürer?

Maltepe TV Tamiri Hizmet Ekibi

Maltepe TV tamiri hizmetimizi veren ekibimizdeki her bir personelimiz özel testlere ve kurslara tabi tutulmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin televizyonuna hiçbir şekilde yanlış bir işlem uygulanmadan sizlere teslim edilmektedir. Özellikle televizyon arıza tespit ve onarım ekibimiz alanında uzman kişilerce oluşmaktadır. Yaşanan arızayı en iyi şekilde tespit ederek tamirini gerçekleştiren ekibimiz, tamamlandığı anda evinize getirilerek teslim edilmektedir. Hizmet sürecimiz ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve müşteri dostu müşteri destek hattımız ile her daim hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Maltepe tv tamiri pahalı mı?

tvtamirim olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına en uygun fiyattan kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Maltepe tv servisi hangi markaları kapsar?

Maltepe televizyon tamircisi hizmetimiz tüm aktif markaları kapsamaktadır. Marka ve model bilgisi ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Maltepe tv servisi pahalı mı?

Firmamız müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına en uygun fiyattan kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

1 thoughts on “Maltepe TV Tamir -Garantili Servis”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri