Bağcılar Sunny Servis

Ataşehir Sunny Servis

Ataşehir Sunny Servis

Ataşehir sunny servis olarak haftanın her günü sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Bu sektörde uzun senelerdir var olmamızın tek nedeni kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktır. Peki, hangi hizmetleri sunuyoruz? Sunny marka televizyonunuzda meydana gelen sorunları kısa bir süre içerisinde çözüyoruz.

Ataşehir Sunny Servis
Ataşehir Sunny Servis

Aynı zamanda montajlama hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman da sizi yalnız bırakmıyoruz. Adresinize gelerek televizyonunuzu montajlıyoruz. Tamir, bakım, onarım ve montajlama konusunda son derece deneyimli ve profesyonel personellerimiz bulunur. Sizde bizden hizmet almak istediğiniz zaman çağrı merkezimizden bize kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ataşehir Sunny Servis

Sunny servis olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini her zaman önemsedik. Ekip halinde müşterilerimizi memnun etmek için çabaladık. Her türlü sorununuza kısa bir süre içerisinde çözüm bulmaya çalıştık. Geçen süre içerisinde hala kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Cihazınızda meydana gelen sorunları kısa bir süre içerisinde tespit ederiz. Sorunları tespit ettikten sonra ise sizlere fiyat hakkında detaylı bilgi sunarız. Sizde onaylarsanız hemen cihazınızda meydana gelen arızayı çözeriz. Daha sonra ise bakımını yaparız. Bizim için güven her zaman önceliktir. Sizin güveninizi asla boşa çıkar mıyız? Hak ettiğiniz ve hayal ettiğiniz hizmeti sizlere sağlarız

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis arıyorsanız ve bu servisin profesyonel ve maksimum düzeyde hizmet vermesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız sizin için en doğru seçenek olacaktır. Televizyonunuzda birdenbire sorun mu meydana geldi? Asla kendiniz müdahale etmeyin.

Çünkü meydana gelen sorun büyüyebilir ve daha maliyeti bir hal alabilir. Profesyonel düzeyde olan ekibimiz kısa bir süre içerisinde sorunu çözer. Firmamızda  bulunan personellerimizin her biri uzman teknikerlerdir. Bu sebepten dolayı da herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız. Cihazınızı gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz. Sizlere kusursuz ve aynı zamanda sorunsuz hizmet sunabilmek için büyük  çabalar harcarız.

Televizyon Kumandaya Tepki Vermezse Ne Yapılır?

Philips televizyon servisi hizmetine başvuru yapmadan önce Philips uzaktan kumandanızın televizyonuna uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer televizyona uygun olmayan yeni bir kumanda aldıysanız, çalıştırmaz.

Eğer kumandanız doğruysa, açma kapama tuşunun çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekir. Kontrol etmek için düğmeye tıklayarak ışığın yanıp yanmadığını kontrol etmeniz gerekir. Işık yanıyorsa, çalıştığının kontrolü için ikinci aşamaya geçilebilir. Eğer çalışmıyorsa, işlevselliğinin kontrol edilebilmesi için 3. aşamaya geçiş yapılır.

Bu aşamalardan ilki 2. aşama; çalışmıyorsa, kumandanın pilleri kontrol edilir. Pillerin gücü zayıfsa iletişime gücü yetmeyebilir. Bu sebep ile pillerinin tekrardan değiştirilmesi gerekmektedir. Pil değişimi ile birlikte kumandanız çalışabilir ve Philips televizyon servisi hizmetlerine başvuruda bulunmanız gerekmez.

Televizyonun Ekranı Neden Kararır?

Philips Televizyon Servisi kapsamında, televizyonun ekranının kararmasının ilk sebebi yüksek voltaj gelmesinden kaynaklanmaktır. Nitekim farklı sebepler olabilse de genellikle yüksek voltaj sorunundan kaynaklanır. Televizyonunuzun içerisinde bulunan LED Bar Ünitesi yüksek voltaj sonucu yanabilir. Eğer bu tip bir arıza yaşadıysanız, yüksek akım korumalı prizleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bu sayede televizyonunuzu tekrardan yaptırdığınızda aynı sorundan dolayı mağduriyet yaşamazsınız.

Eğer televizyonunuzda devam eden bir problem varsa atlamamanız sizin için daha faydalı olacaktır. Çözülmeyen sorunlar büyür. Bu bağlamda en kısa süre içerisinde Philips televizyon servisi çağırarak kontrol ettirmeniz gerekir. Aksi taktirde daha büyük maaliyetlerle karşılaşabilirsiniz.

Sunny Yetkili Servis

Sunny yetkili servis olarak senelerdir sizlere en iyi hizmeti veririz. En yakın yetkili servis mi arıyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Sizlere en yakın yetkili servisiz ve profesyonel bir şekilde hizmet sunarız. Televizyonunuzda hangi sorun meydana gelirse gelsin kısa bir süre içerisinde buluruz. Çünkü teknolojiyi yakından takip eden bir yapımız vardır. Gerekli olan bütün ekipmanları bünyemizde bulundurunuz.

Tam donanımlı bir şekilde çalışırız. Televizyonlarda meydana gelen sorunları donanımlı ekipmanlarımız ile kısa süre içerisinde tespit ederiz. Daha sonra ise profesyonel ekibimiz arızayı giderir. Sizleri uzun bir süre bekletmeyiz ve hemen işimizi halletmeye çalışırız. Hizmet ağımız son derece geniştir. Sizde hizmet ağı geniş olan ve işini hakkıyla yapan bir firma arıyorsanız o zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri