Avcılar Tv Tamir

Avcılar Tv Tamir

Avcılar Tv Tamir                                                                                                             

Beklemediğiniz bir anda televizyonunuz mu bozuldu? Zaten televizyonunun bozulmasını kim bekler ki? Ancak beklenmedik bu durumlarda, Avcılar tv tamir servisimizi beklemeniz gerekebilir. Fakat, biz sizleri bekletmeden, en iyi hizmet için, zor gününüzde yanınızdayız.  Bozulan tüm elektrikli aletlerin tamiri için, teknik anlamda, mutlaka bir destek almalısınız. Tabii ki, bozulan televizyonlarınız içinde destek almalısınız. Bu durumda, kendiniz kesinlikle müdahale de bulunmayınız. Tv tamiri teknik bir konu olup, uzman kişilerin müdahale etmesi gereklidir. Bunun için www.tvtamirim web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanarak, tv tamiri için bizden destek alabilirsiniz. Avcılar tv tamir servisimiz, sizlere hizmet etmekten gurur duyar.

Avcılar Tv Tamir
Avcılar Tv Tamir

AVCILAR TV TAMİR ÇALIŞANLARIMIZ…

Tv tamiri konusunda, her biri sertifikalı harika bir ekibimiz var. Teknisyenlerimiz, tecrübeleri, bilgi ve deneyimleriyle her zaman, size destek olmaya hazır. Tv tamircisi ihtiyacınız olduğunda, bizimle irtibata geçmeniz yeterli. En kısa sürede, profesyonel personelimizi size yönlendirip, sorununuzu çözeriz. Çalışma arkadaşlarımız samimi, güvenilir, sıcakkanlı insanlardır. Bu nedenle tv tamir servisi olarak ekibimizden her zaman yardım ve destek alabilirsiniz. bir kere tanışmanız yeterli. Sonrasında sizler vazgeçemeyeceksiniz. Aile bireylerinden birini arama rahatlığında, çalışanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Avcılar tv tamir hizmetlerimizi, İstanbul’un tüm ilçelerine götürmekteyiz. Avcılar tv tamir servisimiz olarak da Avcılar’ın tüm semtlerinde, ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

TV TAMİR FİYATLARI…

Tv Tami̇r Fi̇yatlari
Tv Tami̇r Fi̇yatlari

Televizyonunuz bozuldu. Beklenmedik bir masraf kapısı açıldı. Evet can sıkıcı bir durum. Ancak Avcılar tv tamir teknik servisimiz, kaliteyi ve uygun fiyatı buluşturdu. Yüksek teknolojili arıza tespit aletlerimizle, öncelikle televizyonun arızası tespit edilmektedir. Bu arıza tespit işlemi ücretsiz yapılmaktadır. Sonrasında, arızanın durumuna göre tv tamir fiyatı belirlenir. Ayrıca, yedek parça ihtiyacı varsa, parça fiyatı da hesaplanır. Toplam ücret müşteriye bildirilir. Fiyatlar makuldür. Müşterimizin izni olmadan, hiçbir işlem ve tamirat yapılmaz. Şayet, müşterimiz, TV tamir işlemini onaylarsa ve kabul ederse, tamir işlemine geçilir. Ayrıca, arızalanan televizyonlarınız evinizden alınıp evinize bırakılır.

TAMİRİ YAPILAN TELEVİZYON MODELLERİ

Avcılar Tv Tamir
Avcılar Tv Tamir

Avcılar tv tamir teknik servisi olarak hizmetinizdeyiz. Ne zaman bir tv tamirci ihtiyacınız olursa, biz size çok yakınız. Teknik servisimiz her model ve her marka tv tamir hizmeti vermektedir. Plazma tv tamiri, HD tv tamiri LCD tv tamiri yapılmaktadır. Ayrıca ihtiyaç halinde, tüplü tv tamiri yapmaktayız. Uzman kadromuz ve 15 yıllık tecrübemizle sizlerin yanındayız. Ayrıca tv tamir yetkili servis olarak Philips, Panasonic, Sony, botec ve Sanyo marka tv tamir hizmeti veriyoruz. Bunun yanında özel servis olarak Seg, Vestel, Samsung, Arçelik, Beko, LG tv tamiri olmak üzere, tüm marka televizyonlarda tv tamiri yapıyoruz. Bu konuda bilgi tecrübe ve deneyimimize güveniyoruz. Televizyon arızalarında, ekran tamiri yapıyoruz. Panelini değiştiriyoruz. İhtiyaç varsa yedek parça temin ediyoruz. Televizyonlarınızın kurulum ve montajını yapıyoruz. Hoparlör ve kumanda tamiri yapıyoruz. Led değişimi, anakart ve ekran kartı değişimi yapıyoruz. Avcılar tv tamir teknik servisi olarak en iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

DEĞİŞEN PARÇALAR GARANTiLİDİR

Tamir ettiğimiz televizyonlarda kullandığımız yedek parçaların hepsi kaliteli ürünlerdir. Her parçanın garantisi vardır.

Anakart değişimleri 6 ay garantilidir.
Ekran kartı değişimleri 6 ay garantilidir.
Led değişimi 1 yıl garantilidir.
Ekran değişimi de 6 ay garanti kapsamındadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti prensibimizdir.

Avcılar Televizyon Servisi
Avcılar Televizyon Servisi
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bizi sıradan bir tv tamircisi ile bir tutmamalısınız. Bizde çok daha fazlasının olduğunu görmeniz için, bizimle tanışmanız gerekir. 15 yıllık bilgi, deneyim ve tecrübeyi, yüksek teknoloji ile buluşturduk. En kısa sürede en iyi hizmeti kendimize düstur edindik. Yüksek kalite ve uygun fiyat, tercih sebeplerinizden biri olacaktır. www.tvtamirim sitemizdeki iletişim numaralarından, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır. Dilerseniz sorularınızı sitemize yorum olarak sorabilirsiniz. Sorularınız itina ile yanıtlanacaktır.Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz,Telefon numaralarımız (0216)498 52 32 (0212)270 52 32(0850)466 24 07 (0544)684 69 61

Mutlu sağlıklı güzel günler dileriz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri