Arnavutköy Tv Tamir

Arnavutköy Tv Tamir

Televizyonlar, artık evlerimizde aile bireylerinden biri oldu adeta. Onlarsız bir hayat düşünmek zor. Belki birçoğumuz için imkansız. Ancak aile bireyleri zaman zaman nasıl hastalanıyorsa, televizyonlarımız da bazen rahatsızlanabilir. İşte tam da burada, Arnavutköy TV tamir servisimiz, televizyonlarınızın doktoru olarak imdadınıza yetişiyor. Onları tedavi edip sizlerle buluşturuyoruz İstanbul’un ilçelerinin tamamında, TV tamiri hizmeti veriyoruz. Arnavutköy TV tamir servisi, Arnavutköy ilçemizin tüm semtlerinde TV tamir hizmeti vermekten de gurur duyuyoruz. 15 yıllık bilgi tecrübe ve deneyimimiz ile sizi kaliteyle buluşturuyoruz.

Arnavutköy TV Tamir Televizyon Marka ve Modeller

Arnavutköy Tv Tamir
Arnavutköy Tv Tamir

Arnavutköy TV tamir servisimiz tarafından, her marka ve her model tv tamiri yapılır. Sony Philips, Panasonic, Botec ve Sunny marka TV tamiri yapılır. Bu markaların yetkili servisiyiz. Bunların dışında, Arnavutköy TV tamir özel servisimizle, Samsung, Vestel, LG tv tamiri gibi, bütün markaların TV tamiri tarafımızca yapılmaktadır.
Arnavutköy tv tamir servisimiz, tv tamiri ile ilgili her konuda destek ve yardım vermektedir. Plazma TV tamiri, HD TV tamiri, LCD TV tamiri yapılmaktadır. Bunun yanında tüplü tv tamir hizmeti de mevcuttur.

KULLANILAN YEDEK PARÇA KALİTESİ NASIL?

Şayet televizyonunuzun tamiri için parça değişimine ihtiyaç duyulmuşsa, endişelenmeyin. En kaliteli yedek parçaları kullanıyoruz. Bu parçaların kalitesi, garanti kapsamındadır.

Led değişimi 1 yıl garantilidir.
Ekran değişimleri 6 ay garantilidir.
Anakart değişimi 6 ay garantilidir.

Arnavutköy Tv Tamir
Arnavutköy Tv Tamir

Ekran kartı değişimi de 6 ay garanti kapsamındadır.

Kaliteyi ve en iyi hizmeti prensip edinen firmamız yaptığı her işin arkasındadır

ARNAVUTKÖY TV TAMİR ÜCRETLERİ NASIL BELİRLENİYOR?

15 yıllık bilgi tecrübe ve donanımımızla en iyi kalitede hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz ileri teknolojili hasar tespit aletlerimizle, ücretsiz olarak önce arızayı tespit ediyoruz. Arızanın durumuna göre olabilecek en uygun fiyatı belirleyip sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca parça değişimi gerekiyorsa, yine onun ücretini de sizlerle paylaşarak, fiyat belirliyoruz. Müşterimizin yani sizlerin izninizi ve onayınızı alarak, tv tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. TV tamir ücretlerimizde ,en yüksek kalitede bütçenize en uygun fiyatı belirliyoruz.

TV TAMİR SERVİSİ ÇALIŞANLARI KİMLER?

Çalışma ekibimiz, tecrübeli bilgili ve son teknolojiye ayak uyduran, güvenilir, uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Tv tamircisi teknisyenlerimiz, sertifikalı olup, alanında profesyoneldir. Ayrıca aklınıza gelen her şeyi, rahatlıkla sorup öğrenebileceğiniz, samimi, ilgili ve sorumluluk sahibi kişilerdir.

Arnavutköy’de ne zaman bir TV tamir servisi ile ilgili ihtiyacınız olursa, biz buradayız,  sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan, bizimle irtibata geçebilirsiniz, Ayrıca tv tamiri ile ilgili her konuda yorum yazarak sorularınızı ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Her türlü sorunuz, ekibimiz tarafından en kısa sürede cevaplanacaktır.

2 thoughts on “Arnavutköy Tv Tamir”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri