Tcl servisi

Ataşehir Tv Tamir

Eyvah! Televizyonum bozuldu. Ne yapmalıyım? Kimi aramalıyım? Ben tamir edebilir miyim? Hayır hayır sakın siz dokunmayın. Ve lütfen sakin olun. Ataşehir TV tamir servisi olarak biz buradayız. Tek görevimiz sizlerin yardımına koşmak. İlk yapmanız gereken şey, televizyonunuzun fişini prizden çekin. İkinci yapmanız gereken şey, Ataşehir TV tamir hizmetleri için sitemizde ki iletişim numaralarından bizi arayın.

HAYATTA HER İŞİN BİR UZMANI VARDIR

Ataşehir Tv Tamir
Ataşehir Tv Tamir

Çok isterdik…. Herkes her işi kendi yapabilsin. Ancak bu mümkün değil. Hastalığı doktor tedavi eder, elbiseyi terzi diker, bozulan televizyonu da TV Tamirim tv tamir servisimiz tamir eder. Yeri gelmişken şunu belirtmek isteriz. Bir konuda tüm bireylerin bilinçlenmesi gerekir. Televizyonunuz bozulduğunda, bunu siz tamir edemezsiniz. Her işin bir uzmanı vardır. Aksi halde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilirsiniz.

HANGİ MODEL VE MARKA TELEVİZYON TAMİRİ YAPIYORUZ?

Her konuda olduğu gibi,
TV tamiri de uzmanlık gerektiren bir konu.Her işi herkes yapamadığı gibi, her tv tamircisi de her televizyonu tamir edemeyebilir. TV Tamirim TV tamir servisi, ekibi ile, her model ve her marka televizyonu tamir edebileceğini iddia ediyor.. Bu konuda kendimize güveniyoruz. 15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimimiz ile hem yetkili servis, hem özel servis hizmeti vermekteyiz. Plazma TV tamiri, LCD TV tamiri, HD TV tamiri ve hatta sayıları günümüzde azalsa da tüplü tv tamiri yapmaktayız. Televizyonların ekran tamirini yapıyoruz. Panelini değiştiriyoruz. Televizyonunuz için İhtiyaç halinde yedek parça temin ediyoruz. Led tamiri yapıyoruz. Televizyon kurulum ve montajı konusunda da destek veriyoruz. Hoparlör ve kumanda tamiri yapıyoruz.

Sony, Philips, Panasonic, Botec ve Sunny marka tv tamiri yetkili servisiyiz. Ayrıca özel servis olarak Samsung, Vestel, Arçelik, Beko, LG tv tamiri gibi tüm markaların TV tamiri ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

SERVİS ELEMANLARIMIZ MUHTEŞEM

Profesyonel personelimizden oluşan, muhteşem bir ekibimiz var. Her biri sertifikalı olup, alanında uzmandır. Tecrübe ve bilgi birikiminin yanında, yeni teknolojiye ayak uyduran çalışma arkadaşlarımız, Ataşehir TV tamir hizmetleri ile her an sizin yakınınızda. Bunun yanında, tv tamircisi teknisyenlerimiz, aklınıza takılan her konuda, samimi bir şekilde size yardımcı olacaklardır. Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi olan arkadaşlarımızla bir kez tanışmanız yeterli. Zaten bir daha vazgeçemeyeceksiniz

TELEVİZYON TAMİRİ ÇOK MU PAHALI?

Yılların getirdiği tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile en iyi kalitede hizmet veriyoruz. Yüksek teknolojide arıza tespit aletlerimizle, televizyondaki arızayı tespit ediyoruz. Bu tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Televizyonun arızasına göre fiyatı hesaplayıp, en uygun haliyle, müşteriye sunuyoruz. Arızanın tamiri esnasında, parça değişimi gerekiyorsa, onun fiyatını da hesaplayıp müşterimize iletiyoruz. Müşterimiz onay verip kabul ederse, tv tamiri işlemine başlıyoruz. Müşterimiz izin vermezse herhangi bir tv tamiri yapmıyoruz. Belirlenen fiyatlar bütçenize en uygun fiyatlar olup, en yüksek kalitede hizmet verilmektedir

PARÇA DEĞİŞİMİ OLURSA TELEVİZYONUM TEKRAR BOZULUR MU?

Televizyon tamiri esnasında kullanılan yedek parçaların, en kaliteli olanlarını tercih ediyoruz. Bu parçaların kalitesi garanti kapsamındadır.

Led değişimi 1 yıl garantilidir.
Ekran değişimi 6 ay garantilidir.

Ataşehir Tv Tamir
Ataşehir Tv Tamir

Anakart değişimi 6 ay garantilidir.
Ekran kartı değişimi 6 ay garantilidir.
Kaliteyi ve güveni prensip edinen firmamız, tek seferlik değil, her seferlik sizlerle olmayı amaçlamaktadır.

ATAŞEHİR TV TAMİR SERVİSİYLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren servisimiz, Ataşehir tv tamir hizmetleri ile Ataşehir’de sizlerle. Ataşehir’de yaşayan müşterilerimiz, bir tv tamircisi ihtiyacı duyarlarsa, herhangi bir tv tamir servisi ile değil, bizim ile irtibata geçmelidir. Sitemizdeki iletişim numaraları ile çok kısa sürede bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı, sitemize yorum atarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız ekibimiz tarafından itina ile cevaplanacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.