Hakkımızda

Türkiye’nin 1 Numaralı Televizyon Tamiri Servisi

Çağrı Merkezi
TvTamirim Hakkında

TV Tamiri Servisi için uzman ve geniş kadromuzla yanınızdayız.

Televizyon tamiri servisi kapsamında, firmamız şu şekilde hizmet vermektedir,

Pek çok farklı türde TV vardır ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. TV Onarım Şirketi olarak karşılaştığımız her tür TV’yi nasıl tamir edeceğimizi biliyoruz. İstanbul TV onarım teknisyenleri, LG, Samsung, Toshiba, Hitachi, Panasonic, Sony, JVC ve bugün piyasadaki diğer birçok popüler marka gibi popüler markaları onarmak için sertifikalı teknisyenlerdir. Teknisyenlerimiz profesyonel olarak eğitilmiştir ve televizyon ve diğer elektronik ürünlerde sorun giderme ve onarım yapma becerisine sahiptir.

İstanbul Televizyon Tamiri Servisi Yapan Firmalar

Başka hiçbir TV servis ve onarım merkezi, İstanbul TV onarımlarının sahip olduğu en iyi ve kaliteli hizmeti garanti edemez. İstanbul TV onarım merkezi oluşturduğu deneyim sayesinde müşterilerin elektronik ürünler ve televizyon onarımları için acil talep ve ihtiyaçlarını profesyonel düzey de keşfetmiştir.

Tvtamirim.com olarak her tür televizyonun nasıl tamir edileceğini biliyoruz. LG, Samsung, Toshiba, Hitachi, Panasonic, Sony gibi piyasada bulunan TV markalarının televizyonlarını onarmak için sertifikalı ve uzman teknisyenler ile birlikte çalışıyor. Bünyemizde bulunan tüm teknisyenler son derece profesyonel eğitimlerden geçerek televizyon ve diğer elektronik ürünlerin sorunlarını giderme konusunda uzmandır. Onarım ve yapım becerilerine sahip teknisyenlerimizin tamir edemeyeceği bir televizyon bulunmamaktadır. Başka bir TV servis ve onarım merkezi,

Tvtamirim.com’un sunduğu kaliteli hizmet standartlarını sizin için sağlayamaz. Tvtamirim.com siz değerli müşterileri için oluşturduğu deneyimli ekip ile müşterilerin tüm elektronik cihazları ve televizyon onarımları için acil talep ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel bir ekip oluşturulmuştur. Tvtamirim.com, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini profesyonel bir şekilde yetiştirilen teknisyenleri işe hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonların tamiri yapılmadan önce  müşterilere fiyat bilgisi verilerek müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır. Televizyon tamiri sırasında değiştirilen tüm parçalar firma tarafından garanti kapsamındadır. Deneyimli ve tecrübeli personelleri ile tvtamirim.com her türlü TV’lerin tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaparak müşterilerini memnun etmektedir. Plazma TV tamiri, LCD Televizyon tamiri,  Led Televizyon tamiri, Smart Televizyon tamiri gibi hizmetleri bulunan tvtamirim.com İstanbul’da TV tamiri hizmeti sunan en kaliteli ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.

Televizyon tamiri servisi kapsamında, Bahçelievler bölgesinde müşterilerine hizmet sunmakta olan tvtamirim.com model ve marka fark etmeden her türden televizyon hakkında bilgi sahibidir. Televizyon arıza tespiti konusunda çok iddialı olan tvtamirim.com bu iş hakkında tüm bilgi ve birikime sahiptir.  Arıza tespiti yapılan televizyonlar için müşterilere fiyat bilgisi geçilerek daha sonrasında tamir için televizyon işleme alınmaktadır. Televizyonunda arıza olan kişilerin evlerinden ücretsiz bir şekilde televizyonları alınır tamir işleminin tamamlanmasının ardından yine ücretsiz bir şekilde televizyon evinize teslim edilir.

Televizyon tamiri servisi olarak, Smart TV, Led TV, LCD TV, Qled TV, Plazma, Oled TV ve Curved TV’ler başta olmak üzere her türden televizyon tamir ve servis işlemleri bu iş alanında uzman ekip ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Tvtamirim.com ekibinde çalışmakta olan tüm personelin bu alanda itinalı bir şekilde eğitim gördüğünden emin olabilirsiniz. Arızalı televizyonunuzu tvtamirim.com’un işinde uzman ekibine teslim ederek en kısa süre içerisinde arızalı olan televizyonunuzun arıza tespiti yapılıp fiyat bilgisi verilerek bu fiyatı onaylamanız durumunda uzman ekip ile televizyonun arıza tespit edilen bölümdeki arızalar giderilerek size teslim edilecektir.

Yeni bir televizyon almaktansa elinizdeki televizyonun arızasının giderilmesi bütçeniz için daha yararlı olacaktır bu sebeple tvtamirim.com adresini ziyaret ederek ya da hizmet bölgesi içerisinde size en yakın yeri tercih ederek arızalı olan televizyonunuzu uygun fiyatlara tamir ettirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kapınızdan alınıp tekrar kapınıza bırakılan televizyonlarda değiştirilen her parça için tvtamirim.com garanti vermektedir. Garanti kapsamında işler çıkaran tvtamiri.com herkesin tercih etmek isteyeceği bir markadır.

Televizyon tamiri servisi kapsamında başarılı ve işinde uzman personellerine sonsuz bir güven duygusu besleyen müşteriler bundan sonraki tüm elektronik cihaz arızalanmalarında tvtamirim.com adresini tercih etmek isteyecektir. Tvtamirim.com müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için son derece dürüst ve alanında başarılı ekip çalışanları ile hizmetlerini sunmaktadır.

Her türden televizyon ve elektronik cihazın tamir ve onarımını üstlenen tvtamiri.com siz değerli müşterilerine kaliteli ve dürüst bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Kaliteli ve dürüst hizmet anlayışını benimsemiş olan tvtamirim.com adresini tıklayarak arızalı televizyon ya da elektronik cihazlarınızın tamir ve onarım işlemleri için bilgi alabilirsiniz.

 

Istanbul Televizyon Tamiri M

Türkiye’nin 1 Numaralı Televizyon Tamiri Servisi

TV Tamiri Servisi için uzman ve geniş kadromuzla yanınızdayız.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri