Beylikdüzü Philips Servisi

Ataşehir Philips Servis

Ataşehir Philips ServisTvtamiri

Ataşehir philips servis olarak 20 seneyi aşkın bir zamandır profesyonel ve deneyimli bir şekilde müşterilerimize hizmet veririz.

Philips marka televizyonunuz ve aynı zamanda monitörünüz için güvenilir ve işini bir şekilde yapan servis mi arıyorsunuz? Ataşehir philips servis olarak sizlere istediğiniz zaman hizmet vermeye hazırız.

Firmamız bütün philips marka ürünlerin yetkili servisidir ve müşterilerine en iyi hizmeti verir. Görüntü sistemleri, monitör ve aynı zamanda televizyon gibi sorunlarınızda hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Cihazınızda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde çözeriz. Çünkü profesyonel kapasitemiz ve gerekli olan bütün ekipmanlarımız firmamızda mevcuttur. Sizin yapmanız gereken ise iletişim numaramızdan bize ulaşmak olacaktır

Ataşehir Philips Servis

Philips servis olarak haftanın her günü sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. İsterseniz bize iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilir ve cihazınızın adresten alınmasına sebep olabilirsiniz. Aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz kargomuz mevcuttur.

Eğer  cihazınızı kargo ile göndermek istiyorsanız sizlere bu hizmeti de sağlarız. Her türlü sorunu profesyonelce ve aynı zamanda titiz bir şekilde çözmeye çalışıyoruz. Cihazınızın onarımı ve bakımı yapıldıktan sonra yine kargomuz ile sizlere güvenli bir şekilde cihazınızı teslim ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana özverili bir şekilde hizmetimizi sağlıyoruz. Sizde diğer müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğinize pişman olmayacak ve bizden memnun kalacaksınız. 

Garanti Süresi ve Servis İhtiyacı

Ataşehir Philips Servis kapsamında, televizyonların belirli bir süre garantisi mevcuttur. Nitekim Philips Tv’ler satın alındığı günden itibaren 2 yıl süreyle garantiye tabii tutulur. Fakat 2 yılın sonunda eğer televizyonunuz bozulursa, Philips lcd televizyon servisi ya da yetkili philips servisi aramaya başlamanız gerekir.

Özellikle akşamları televizyonun karşısına geçmeyi düşünürken, bir anda televizyonunuzun açılmadığınızı görebilirsiniz. Bunun nedeni ise, zaman içerisinde elektronik cihazlarda ve bilakis televizyonlarda yaygın şekilde elektroniksel arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için philips plazma servisi hizmeti almanız gerekmektedir. Aksi taktirde daha büyük elektroniksel sorunlara yol açılabilir.

Philips Teknik Servis

Ataşehir Philips Servis olarak her türlü cihazın tamirini gerçekleştiririz. Peki, hangi cihazların tamirini yapıyoruz? Öncelikle philips marka televizyonların tamirini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra tablet, cep telefonu, kişisel bakım eşyaları, kahve makinesi, çay makinesi gibi cihazlarında tamirini yapıyoruz. Sizde philips marka cihazınızda meydana gelen arızanın kısa bir süre içerisinde tamir edilmesini istiyor musunuz?

Bunun için profesyonel bir firma tercih etmeniz önemli olacaktır. Firmamız son derece profesyoneldir. Siz kıymetli müşterilerimize beklediği hizmeti üst düzeyde sağlarız. Ataşehir’de bulunan bütün semtlere hizmet veriyoruz. Siz de bize ulaşarak cihazınızın kısa bir süre içerisinde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Televizyonun Ekranı Neden Kararır?

Ataşehir Philips Servis kapsamında, televizyonun ekranının kararmasının ilk sebebi yüksek voltaj gelmesinden kaynaklanmaktır. Nitekim farklı sebepler olabilse de genellikle yüksek voltaj sorunundan kaynaklanır. Televizyonunuzun içerisinde bulunan LED Bar Ünitesi yüksek voltaj sonucu yanabilir. Eğer bu tip bir arıza yaşadıysanız, yüksek akım korumalı prizleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bu sayede televizyonunuzu tekrardan yaptırdığınızda aynı sorundan dolayı mağduriyet yaşamazsınız.

Eğer televizyonunuzda devam eden bir problem varsa atlamamanız sizin için daha faydalı olacaktır. Çözülmeyen sorunlar büyür. Bu bağlamda en kısa süre içerisinde Philips televizyon servisi çağırarak kontrol ettirmeniz gerekir. Aksi taktirde daha büyük maaliyetlerle karşılaşabilirsiniz.

Televizyonu test etmek içinse, öncelikle televizyonuzun sinyal alıp almadığına bakmanız gerekir. Bunu anlayabilmek için güç kablosu kontrol edilir. Güç kablosunda elektrik varsa, televizyonun kabloları kontrol edilir. Eğer ikisinde de bir problem yoksa ve televizyonunuz açıldığında görüntü vermiyorsa, televizyonun teknik sisteminde bir hata meydana gelmiş olabilir.

Bunu net olarak anlamak için televizyonuzu güç kaynağından kesip tekrardan güç verebilirsiniz. Bu sayede televizyonunuz tekrardan baştan açılır. Eğer tekrar açıldığında da aynı hatayı veriyorsa teknik bir elektroniksel arıza söz konusudur. Çözümü içinse Philips televizyon servisi çağırmanız gerekmektedir. Eğer kendiniz yapmaya kalkarsanız elektrik çarpması, farklı arızaya yol açma ve benzeri hatalar ile karşılabilirsiniz.

Philips Yetkili Servis

Senelerdir müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetimizi sürdürürüz. Müşterilerimizin mutlu olduğuna şahit olmak bizi daha güçlü ve çalışkan bir firma yapıyor. İşimizi daha iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Elektronik cihazların zaman zaman arıza çıkarması son derece doğaldır. Çünkü elektronik cihazlar oldukça sık  kullanılır. Özellikle de televizyon gün içerisinde sıklıkla çalışmaktadır. 

Philips marka televizyonunuzda veya başka bir cihazınızda arıza mı meydana geldi? Hemen gelip son teknolojik ekipmanlarımız ile arızayı tespit ederiz. Uzman teknikerlerimiz arızayı bulduktan sonra tamir işlemini gerçekleştirirler. Sizlere profesyonel hizmeti aynı zamanda uygun fiyata sağlarız. Sizde uygun fiyata en iyi hizmeti almak istiyorsanız philips yetkili servis ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere haftanın 7 günü hizmet vermeye hazırız efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri