Beylikdüzü Philips Servisi

Philips Servisi -Garantili Servis

Philips servisi

Philips Servisi
Philips Servisi
Philips Servisi
Philips Servisi

Philips Servisi firması, dünya çapında duyulmuş ve kendini ispatlamış olan Philips marka Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin tamir ve montaj ile kurulum hizmetleri ile ilgilenen bir firmadır. Firma merkezi olarak sistemli bir çalışma yürütülür. Bu anlamda plânlı ve programlı bir şekilde hareket edilir. Tüm hizmetlerde profesyonel bir yaklaşım sergilenir. Kadromuzda her zaman işi bilen , eğitimli ve uzman personeller görev yapar. Teknik anlamda ve donanım olarak ta yeterli düzeyde bir yapıya sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyeti bakımından da gerekli olan çalışmalar yapılırken referanslarımız da sizlerin güvenini sağlamaya hazırdır. Philips  Servisi firmamıza gerek web sitemiz, gerekse de telefonlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz buradan arıza kaydı oluşturarak firmamızın sizlere geri dönüşünü bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilek ve önerileriniz varsa bunları da bizimle paylaşabilirsiniz.

Güven Veren Firma Çizgisi

Philips Yetkili Servisi çalışma prensibinden ödün vermeyen bir firmadır. Bu anlamda servis firması olarak sizlere de gereken güveni veren bir firmayız. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv model ve marka farkı ayırt etmeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizlerin ev ya da iş yerlerinde günlük yaşantımızın adeta vaz geçilmez bir parçası olan televizyonlarınızın yeni geldiğinde arıza yapması da kaçınılmaz bir durumdur.

Kırık Tv Ekran Değişimi

Bunun yanında taşınma ya da her hangi bir nedene bağlı olarak kırılma sonucunda hasar gören parçaların değişimi firmamız tarafından yapılan bir hizmetlerdendir. Böylelikle Kırık Tv Ekran Değişimi ve Philips Tv Güncelleme konuları da bizim uzmanlık alanımızdır.

Adından Söz Ettiren Servis Hizmetleri

Philips Yetkili Servisi olarak gerek müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi ve alaka, gerekse de sunduğumuz kaliteli servis hizmetleri ile bölgede gerçekten hem söz sahibi, hem de adından söz ettiren bir firma olmayı başardık. Sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv fark etmeksizin elimize gelen her işi mutlak suretle bitirmeyi amaçlarız. Buna bağlı olarak müşterilerimiz de bizlere güven konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadan televizyonlarını bizlere emanet ederler. Gönül rahatlığı bizim, müşterilerimize tek tattırdığımız duygudur.

Kurulum İşlemleri

Philps marka bir televizyon aldığınızda bölgede servis hizmetinde bundan sonraki muhatabınız sadece biz oluruz. Adres bilgilerinizi bize bildirdiğiniz anda servis aracınızla adresinize gelip kurulum için gerekli işlemleri başlatırız. Daha sonrasında garanti belgesini sizlere imzalatırız. Sonrasında ise sizlere televizyonunuzun kullanımı hakkında gerekli bilgileri aktararak teslimatını yaparız. Oldukça uzun ömürlü olan Philips marka Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv lerimizin kullanım hatasına bağlı arızaları dışında ücretsiz olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Her Tür Marka ve Modele Hitap Eden Servis

Philips Yetkili Servisi, marka ve modeli ne olursa olsun ayrım yapmaz. Eğer mümkünatı varsa her tür Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv yapan bir firmadır. Yine Philips Tv Güncelleme ve Kırık Tv Ekran Değişimi hizmetlerini aynı şekilde devam ettirir. Philips markası zaten dünyada bilinen bir markadır ve bizler de ülke çapında merkezimizden gelen direktifler doğrultusunda hareket ederiz. Bizlere bildiren güncellemelerden sizleri de her zaman eğer isterseniz haberdar ederiz. Personellerimiz de bilgi güncelleme ve tecrübesini daha da fazla ilerlemesi açısından verilen eğitimlere katılır. Bu sayede ekip olarak oluşan güncel bilgilere sahip oluruz.

Servis Ücretlendirmesi

Servisimizde tamiri yapılan her ürün bizim için bir öneme sahiptir. Bu alanda bizler , bize gelen hiç bir müşterimizi şimdiye kadar mağdur etmeden ve cihazını eğer mümkünatı var ise tanır etmeden göndermedik diyebiliriz. Bunun yanında istisnalar mutlaka olacaktır. Philips markasındaki tüm cihazlar başta olmak üzere özenle bakılır ve gereken tamir işlemlerinden geçirilir.

Ucuz Firmalara Aldanmayın

Philips Yetkili Servisi olarak bu alandaki en önemli sıkıntımız, piyasada bulunmakta olan ve çakma diye tabir edebileceğimiz diğer servis firmalarıdır. Bu firmalar, öyle ki Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv lerinizin Philips Tv Güncelleme ve Kırık Tv Ekran Değişimi ve de diğer tüm tamirat işlemlerinde ucuzcu bir yol seçmektedir. Ortada bir hizmet yok iken müşteriler ise sadece bu ucuz ücretlendirme cahilliğine aldanmaktadır. Ancak ucuza yaptıracağını düşündüğü cihazı daha sonrasında kendisine çok daha pahalıya patlayacak arızalar verebilir. Bunu da unutmamak gerekir. Bu konuda tüm müşterilerimizi önemle uyarıyor ve gereken servis hizmetini hakkıyla yapan firmalardan almalarını öneriyoruz.

Philips Yetkili Servisi firmamız ücretlendirme konusunda da yine müşterilerimize hiç bir şekilde zorluk çıkarmıyoruz. Onlar için uygun olacak tarifeler sunuyoruz. Parça değişimi durumlarında parça fiyatı neyse ona göre biraz daha indirimli şekilde hizmetimizi sunuyoruz. Zaten müşterimizle iletişim kurmadan ve ücret bilgisi vermeden kesinlikle tamirat işlemine geçmiyoruz. Özellikle de ücreti normalin üstünde bir maliyete gelecek ise bunu da müşterimizle birlikte koşuşup karar veriyoruz. Başı durumlarda müşteriler pahalıya gelebilecek arızalar için Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv sini yaptırmayıp yenisini almayı düşünüyorlar. Bunun da yeri geldiğinde daha mantıklı bir şey olacağını zaten biz de müşterimize bildiriyor ve bu şekilde hareket ediyoruz.

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Markaları

Arçelik , Beko, Lg, Philips, Samsung, Grundik, Nordmende, Sony, Suny, Panasonic, Toshiba, Zotec, Sanyo, Seg, Woon, Axen ve Tcl markaları başta olmak üzere daha aklınıza gelebilecek tüm markaların Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinin tanır ve de montajını yapan bir firmayız. Bunlarla birlikte elbette yetkili servisi olduğumuz markalar da mevcuttur. Bunlar da Philips Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Botec Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Arızaları Ve Çözümleri

Philips Servisi firması her daim müşteri memnuniyeti odaklı olmuş, ve tüm hizmetlerinde de bunu kendisine hedef edinmiştir. Sonuçta siz bir müşterinin Led Tv, Lcd Tv ve ya Plazma Tv sini ve yahut ta her hangi bir cihazını tamir edebilirsiniz ancak burada müşterilerinize karşı takıldığınız tavır da önemlidir. Bazı bize gelen müşteriler, bundan dolayı da servis firmasını değiştirdiğini ve sonuç olarak bizden memnuniyetlerini her seferinde dile getirmektedirler. Burada müşterinin istediği ilgi ve alaka bizler tarafından algılamakta ve biz de bu yönde hareket ederek müşterilerimizin gönlünü kazanmayı bilmişizdir. Arızalardan bahsedecek olursak :

Tv Açılmıyor Arızası için çözüm, ilk olarak elektrik krizinin kontrol edilmesidir. Kumanda pilleri kontrol edilir, hala açılmıyor ise de servis çağrılmalıdır.

Ekranın Bazı Bölümlerinde Karartı Ya da Renklenme Görülmesi Arızası için çözüm, Tv fişinin çekilip yaklaşık 1 saat bir süre beklenmelidir. Sorun geçmemişse servis çağrılır. Bazı durumlarda on panel içerisine toz girebilmektedir. Bu tozlar da ekransa kararmaya neden olur ve servisimizce temizlenir.

Yayın Yok Arızası çözümü, anten giriş kabloları kontrol edilir. Uygu ve çanak ile kumanda kontrolü yapılır, geçmez ise servis çağrılır. Çağrı merkezi numaralarımız ise aşağıdaki gibidir.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Philips Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri