Adalar Vestel Servis

Vestel Servisi – Kaliteli Hizmet Garantisi

Vestel Servisi firması, sizlere ait olan televizyonların tamir ve montaj işlemlerini yürüten bir firmadır. Firmanın politikaları gereği tüm haklarınız koruma altına alınarak garantili bir servis hizmeti sizlere sunulur. Garanti olarak sizlere 1 yıl boyunca ücretsiz servis hizmeti firma tarafından verilir.

Yani Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv , Kanal Ayarlama, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ( garanti kapsamı haricindekiler) olmak üzere bu alanda yaptığımız tüm hizmetlerde 1 yıl boyunca garanti sözümüz her zaman geçerlidir. Garantili çalışma sistemimiz ile size güven verem bir olmaya devam ediyor, sözümüzün de sonuna kadar arkasında duracağımızı belirtmek istiyoruz.

Vestel Servisi Orijinal Yedek Parça
Vestel Servisi

 Neden Vestel Servisi ?

Vestel Servisi, geçmişten geleceğe sektörde adından her zaman söz ettiren bir firma olmayı başarmıştır. Bunun nedeni ise marka ayrımı yapmaksızın ve de insan sınıfı ayırmaksızın hizmetlerimize devam ediyor olmamızdan başka bir şey değildir. Lcd Tv, Led Tv  ve de Plazma Tv Kırık Ekran Değişimi ile Philips Tv Güncelleme hizmetlerinde profesyonel bir anlayış ile hareket ederiz. Çalışmalarımızı da %100 müşteri memnuniyeti ile devam ettiririz.

Daha önceki yıllarda televizyonlarda elektronik aksamdan daha çok mekanik aksamlar öne çıkmakta idi. Şimdi ise bunun tam tersi bir durum söz konusudur. Yerinden kaldırması oldukça zor olan ağır televizyonların yerini hafif ve şık görünümlü Plazma Tv ve Lcd Tv,  Led Tv  televizyonlar almış durumdadır. Buna bağlı olarak ta arıza giderme konusunda farklı yöntemler geliştirilmiştir.

Çünkü birçok mekanik olan sistemin yerini elektronik sistemler almış durumdadır. Alanında uzman bir ekiple çalışıyor olmanız ise hem sizlerin, hem de bizlerin açısından bakıldığında avantaj getiren bir durumdur. Çünkü bu sayede işler daha hızlı ilerler ve yoluna çabuk koyulur. Tecrübemizi her zaman konuşturur ve gereken tüm hizmetleri bu sayede kısa bir süre içerisinde hallederiz. “Artık düşünme vakti değil, işe koyulma vaktidir” deyip, sizleri firmamıza bekliyoruz.

Tv Kırık Ekran Garantili Vestel Servisi olarak kırılmış olan ekranlarınızı yenisi ile değişim yapıyoruz. Bu tabi ki sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleşen bir işlemdir. Led Tv Kırık Ekran Değişimi, Lcd Tv Kırık Ekran Değişimi, Plazma Tv Kırık Ekran Değişimi dahi sisin isteğiniz doğrultusunda sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Samsung marka olsun ya da olmasın, yetkili servisi olmadığımız televizyonlarınızın dahi Kırık Ekran Değişimi tecrübeli personellerimizin maharetli elleri ile yapılır. Taşınma esnasında ya da evdeki eşyaların yerinin değişmesi sırasında , yahut ta eve gelen bir misafir çocuk, kendi çoğunuz da olabilir bunlara bağlı ekranlarda oluşabilecek kırıklar sonucunda değişim gerekebilir. Böyle durumlarda bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Eğer görüşme sonucunda ikna olursanız Vestel Servisi olarak evinize gelerek cihazınızı alıp ekran değişimini yapıp, gerekli testlerden geçirdikten sonra tekrar sizlere teslim edebiliriz.

Tüketicilerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılamak için onarım hizmeti verirken, Vestel Servisi‘nin teknik değerlere uygun hizmetleri sunmaktayız. Uzman Vestel Servisi, 20 yıllık beyaz eşya onarım tecrübesi ve profesyonel ekibiyle sadece en kaliteli onarımları yapmakla kalmaz, aynı zamanda sorunun tekrarlamaması için en küçük ayrıntıları bile gözden geçirir. Vestel Servisi, özel hizmetiyle tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için hizmet vermektedir.

Led Tv Avantajları

Lcd Tv ile Led Tv arasında bariz farklar bulunur. Özellikle aydınlatma sistemi olarak kullanılan Led Aydınlatma sistemi sayesinde daha parlak ve net bir görüntü sağlar. Led tv lerin sistemlerinde kullanılan aydınlatma ledleri diğer Lcd Tv lere göre daha tasarrufludur. Yani daha az enerji tüketimi sağlar. Led Tv lerde görüntü çok daha net ve renkler de daha canlı olarak görünür. Üstün renk kalitesi sayesinde sizlere daha keyifli bir izleme olanağı sunar.

Garantili Servis Anlayışı

Vestel Servisi firmamız Sony, Philips, Panasonic, Sanyo, Botec markalarının Led Tv  Plazma Tv ve Lcd Tv’ lerinin yetkili servisi olarak sizlere hizmetlerine devam ediyor. Bu anlamda yetkili servisi olmadığımız diğer tüm markaların da servis hizmetini yine sizlere ücretli olarak sunuyoruz. Samsung Sevisi olarak ücretlendirme konusunda da müşterilerimize yine daha avantajlı olacakları tarifeler sunuyoruz. Yetkili servisi olduğumuz markalar, garanti süresi boyunca dışardan bir müdahale olmadan kendi kendine bir arızaya maruz kalırsa( ledlerin piksel ölümü gibi ), bu durumda yetkili servisimiz sizlere ücretsiz olarak hizmet sunacaktır. Diğer türlü müdahaleye bağlı olarak Led Tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv lerde gerçekleşen arızalarda zaten hiç bir servis size garanti kapsamında hizmet sunmayacaktır.

Bizler ise yaptığımız her servis hizmeti sonunda müşterilerimize boyunca garanti hizmeti sunan bir firma olduğumuzu daha önce de belirtmiştik. Bu garanti hizmetini yedek parça değişimde dahi yapıyor, 1 yıl içinde bizim yaptığımız yerden arıza tekrarı durumlarında gelip yine aynı parçayı ücretsiz bir şekilde değiştirip sizlere cihazınızı bu şekilde teslim ediyoruz.

Philips Tv Güncelleme Ve Kanal Ayarlama

Vestel Servisi
Vestel Servisi

Vestel Servisi firmamız, Lcd Tv Led Değişimi, Led Tv Led Değişimi ve diğer tüm arıza tamirlerinin yanında Kanal Ayarlama ve de Philips Tv Güncelleme olarak ta hizmet veren bir firmadır. Kanal Ayarlama gereken durumlarda yine bizlere başvurabilirsiniz. Evlerde bazen yanlış kullanım sonrasında kanal ayarlarında karışıklıklar olabilir. Bunun yanında kumanda arızası da yine tanır alanımıza girer ve gerektiğinde bunun da tamirini yaparız. Kanal Ayarlama konusunda eğer daha önceki müşterilerimizden iseniz bunu ücretsiz bir şekilde de sizlere bir telefonla dahi yaptırabiliriz. Geri dönüşlerde servis hizmet anlayışı olarak oldukça hassas davranmaya dikkat eden bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Hedef %100 Müşteri Memnuniyeti

Vestel Servisi firmamız, hedef olarak kendisine seçtiği müşteri memnuniyetini ilk sırada tutar. Çünkü işimiz gereği sizlerin memnuniyetini sağlamak ilk ve aşkı görevimiz olmalıdır. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv tamir ve montaj işlemlerinde gereken hassasiyet, personellerimiz tarafından sizlere gösterilecektir. Bu konuya önem veriyor ve de her zaman bunun üzerinde çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Piyasada bulunan taklitlerimizden de şiddetle kaçınmanızı ve özellikle ucuz fiyat önerisinde bulunanlardan uzak durmanızı öneririz. Çünkü piyasada mantar gibi çoğalan ve işten anlamayan bir dizi servis firması da kol gezmekte ve insanları mağdur duruma düşürmektedir. Bize de gelen onlarca örnekten dolayı bunları size aktarma gereği duyuyor ve iyi bir araştırma yapmadan kesinlikle cihazlarınızı kimseye emanet etmemenizi diliyoruz.

Vestel Servisi Orijinal Yedek Parça

Vestel Servisi her konuda orijinalliğe önem veren bir firma olduğu için değişim yapacağı Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv nin yedek parçasının da orijinalini sizlere sunar. Tabii ki bu parçaların bir çok cihaz yedek parçasında olduğu gibi” yan sanayi ürünü” dediğimiz orijinal olmayan parçaları da bulunur. Bunlar fiyat olarak daha uygun fiyatıdır ancak işlev olarak daha kısa ömürlüdür. Bunun yanında cihazın orijinal olmayan bir yedek parçaya uyum sağlayamaması durumunda daha farklı arızalar ortaya çıkaracağı bir gerçektir. Bunun da birçok örneğini daha önceden yaşamış olduğumuz aşikardır. Bundan dolayı da Vestel Servisi müşterilerimize her zaman orijinal yedek parçayı tavsiye ederiz.

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Vestel Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Vestel Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri