HİZMET BÖLGELERİMİZ

Pendik TV Tamir

pendik-tv-tamircisi

Pendik TV tamir teknik servisimize hoş geldiniz. Şu an bu yazıyı okuyorsanız, büyük ihtimalle televizyonunuz arızalanmış olabilir. Gelişen teknoloji ile beraber, televizyonlar da evlerimizde önemli yer tutmaya başladı. Hatta belki birçok evde, bir değil, iki ya da üç televizyon mevcut. Televizyonlar adeta, aile bireylerimizden biri haline geldi. Onlardaki bir arıza ya da bir hasar, bizi derinden üzmekte. Televizyonun yokluğunu düşünemiyoruz bile. Ancak günün birinde televizyonunuz arızalanabilir. Kullanım süreci içinde bu normaldir. Kullanılan her şey yıpranır, arızalanır. Bu aşamada yapmanız gereken, uzman ve kaliteli hizmet veren bir TV tamircisi ile irtibata geçmektir. Pendik TV tamir teknik servisi, tüm beklentilerinize cevap verebilecek kapasitededir. Kalite, güvenilirlik, hızlı hizmet, uygun fiyat firmamızda bir araya gelmiştir.

Pendik TV Tamir Kalitesi

Pendik TV tamir teknik servisi, kaliteyi, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bugüne kadar hizmetlerimizden bir tek şikayet almadık. Yaptığımız hizmetler, işçilikler, garantilidir. Kullandığımız yedek parçalar da garanti kapsamındadır.
Anakart değişimi 6 ay garantili,
Ekran değişimi 6 ay garantili,
Led değişimi 1 yıl garantili,
Ekran kartı değişimi 6 ay garantilidir.

Firmamız Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Pendik TV tamir teknik servisimizle irtibata geçtiğiniz anda, teknik desteğe başlamaktayız. En kısa sürede ekibimiz adresinize gelmektedir. Televizyonunuzu yerinde görmektedir. Yüksek teknolojili hasar tespit aletlerimizle, hasarı tespit etmekteyiz. Bu hasarın tamirinin kaç lira masraf çıkaracağını, ayrıca kullanılacak yedek parçaların fiyatını hesaplayıp, size olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Sizin izniniz olmadan, hiçbir şekilde TV tamir işlemi başlatmıyoruz. Siz onay verdiğiniz anda televizyonunuzu yerinde tamir ediyoruz. Şayet teknik servise götürmek gerekiyorsa, bunu ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz. 15 yıllık tecrübemizle her marka, her model ve her arızayı tamir ediyoruz.

Ekran tamiri, anakart tamiri, led değişimi, ekran kartı tamiri, panel değişimi dahil olmak üzere, tüm arızaları tamir ediyoruz,
LCD marka TV tamiri,
Plazma TV tamiri,
LED TV tamiri yapıyoruz.

Philips, Panasonic, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamir işlerinde yetkili servis olarak çalışmaktayız.
Seg, Samsung, Siemens, Arçelik, Vestel, Toshiba, Regal, Beko, LG TV tamir işlemlerinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Sıradan bir TV tamircisi ile bizleri karıştırmayın. Yüksek teknoloji, kalite, uygun fiyat, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti, hepsi bir arada. Pendik TV tamir teknik servisi olarak, bizlerle tanışınca, farkımızı fark edeceksiniz.

Teknik Servis Çalışanlarımız

Pendik TV tamir teknik servisi çalışanlarının her biri, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Alanında uzman, tecrübeli, bilgi ve birikim sahibidir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, donanımlı teknisyenlerimiz, İstanbul’un her yerine hizmet götürmektedir. Samimi, güler yüzlü, dürüst ve güvenilir arkadaşlarımıza TV tamiri hakkında aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz. Teknisyenlerimizle ilgili, bugüne kadar hiçbir şikayet almadık. Tek hedefimiz sizlerin memnuniyetiniz. Bir gün televizyonunuz arızalanırsa, öncelikle Pendik TV tamir teknik servisi ile irtibata geçin. www.tvtamirim.com web sitemizdeki telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. 7/24 TV tamiri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum yazarak sitemiz üzerinden bize sorabilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili görüşlerinizi, beğeni ve eleştirilerinizi, yorum yazarak bize iletebilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir