smart tv tamiri

TV Tamirim, Smart TV tamiri için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İstanbulda TV tamiri yapan şirketimiz geniş kadrosuyla yanınızda!

Smart TV Tamir Hizmeti

Smart TV tamiri ihtiyacınız olduğunda sorunu çözmek için TV Tamirim ilk savunma hattınızdır.

Smart teknolojisine sahip televizyonlar, güncellemeleri indirmek, uygulamalara ve internete erişmek için evinizin WiFi ağına bağlanır. Diğer televizyonlara göre daha gelişmişlerdir. Ancak, kırılabilecek ve onarım gerektirebilecek çeşitli bileşenlere sahiptir.

TV Tamirim, İstanbulda TV tamiri yapan profesyonel onarım hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. LG, PHILIPS, SAMSUNG, SONY, VESTEL, AXEEN, ARÇELİK, BEKO, SUNNY, SEG, TOSHIBA, AWOX, REGAL, GRUNDING, PROFİLO gibi önde gelen markaların yetkili televizyon servisi için kaliteli hizmet veriyoruz.

Sürekli değişen elektronik endüstrisinde Smart TV tamiri ihtiyacı ve diğer tüm televizyonların onarımı için hizmet vermekteyiz. Televizyon, müşterilerimizin evlerinde en çok kullanılan elektronik cihazlardan biridir. Nu nedenle hızlı ve etkili televizyon onarım hizmetleri sağlamak TV Tamirim için önemlidir.

Smart TV tamiri için geniş üretici parça envanterimiz sayesinde onarımları minimum sürede gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan parça stokta yoksa bile endişelenmeyin! İmalatçılarla doğrudan bağlantımız ve onların teknik desteği sayesinde önde gelen markaların yetkili televizyon servisi ışık hızında gerçekleşecektir.

Smart TV Tamiri Türleri

Televizyon tamirinde uzun yıllardır süren bir deneyime sahibiz. Televizyonunuzu beklediğiniz gibi hızlı bir şekilde çalıştırabileceğimize eminiz.

 • TV’de Görüntü Yok
  Televizyonunuzu açtığınızda, ekranı hiç göstermiyorsa veya beklediğiniz gibi göstermiyorsa Smart TV tamiri sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz.
 • TV’nin Sesi Yok
  Ses, televizyon izlerken keyifli bir izleme deneyiminin en önemli bileşenidir. Televizyonunuzdaki ses çalışmıyorsa, yeterince yüksek değilse, bozuk geliyorsa veya başka zorluklar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • TV Kendini Kapatıyor
  Düzenli olarak çözdüğümüz yaygın bir sorun bir televizyonun kendi kendine kapanmasıdır. En sevdiğiniz programı izlerken televizyonunuz periyodik olarak kapaniyorsa sorunu çözmek için TV Tamirim’i arayın.
 • TV’de Mavi Ekran Var
  Televizyonunuzu açtığınızda dev bir mavi ekranla karşılaşıyorsanız kesinlikle bir hayal kırıklığıdır. Televizyonunuzun mavi ekranı varsa ve görüntüyü tekrar yüklemeniz gerekiyorsa bize bildirin. Pek çok müşterimizin yeni bir tane satın almasına gerek kalmadan televizyonlarını tamir etmelerine yardımcı olduk.