Lg Gebze Servisi

Smart Tv Tamiri 1 Numaralı Servis Hizmeti

TV Tamirim, Smart TV tamiri için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İstanbulda TV tamiri yapan şirketimiz geniş kadrosuyla yanınızda!

Smart TV Tamir Hizmeti

Smart TV tamiri ihtiyacınız olduğunda sorunu çözmek için TV Tamirim ilk savunma hattınızdır.

Smart teknolojisine sahip televizyonlar, güncellemeleri indirmek, uygulamalara ve internete erişmek için evinizin WiFi ağına bağlanır. Diğer televizyonlara göre daha gelişmişlerdir. Ancak, kırılabilecek ve onarım gerektirebilecek çeşitli bileşenlere sahiptir.

TV Tamirim, İstanbulda TV tamiri yapan profesyonel onarım hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. LG, PHILIPS, SAMSUNG, SONY, VESTEL, AXEEN, ARÇELİK, BEKO, SUNNY, SEG, TOSHIBA, AWOX, REGAL, GRUNDING, PROFİLO gibi önde gelen markaların yetkili televizyon servisi için kaliteli hizmet veriyoruz.

Sürekli değişen elektronik endüstrisinde Smart TV tamiri ihtiyacı ve diğer tüm televizyonların onarımı için hizmet vermekteyiz. Televizyon, müşterilerimizin evlerinde en çok kullanılan elektronik cihazlardan biridir. Nu nedenle hızlı ve etkili televizyon onarım hizmetleri sağlamak TV Tamirim için önemlidir.

Smart TV tamiri için geniş üretici parça envanterimiz sayesinde onarımları minimum sürede gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan parça stokta yoksa bile endişelenmeyin! İmalatçılarla doğrudan bağlantımız ve onların teknik desteği sayesinde önde gelen markaların yetkili televizyon servisi ışık hızında gerçekleşecektir.

Smart TV Tamiri Türleri

Televizyon tamirinde uzun yıllardır süren bir deneyime sahibiz. Televizyonunuzu beklediğiniz gibi hızlı bir şekilde çalıştırabileceğimize eminiz.

 • TV’de Görüntü Yok
  Televizyonunuzu açtığınızda, ekranı hiç göstermiyorsa veya beklediğiniz gibi göstermiyorsa Smart TV tamiri sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz.
 • TV’nin Sesi Yok
  Ses, televizyon izlerken keyifli bir izleme deneyiminin en önemli bileşenidir. Televizyonunuzdaki ses çalışmıyorsa, yeterince yüksek değilse, bozuk geliyorsa veya başka zorluklar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • TV Kendini Kapatıyor
  Düzenli olarak çözdüğümüz yaygın bir sorun bir televizyonun kendi kendine kapanmasıdır. En sevdiğiniz programı izlerken televizyonunuz periyodik olarak kapaniyorsa sorunu çözmek için TV Tamirim’i arayın.
 • TV’de Mavi Ekran Var
  Televizyonunuzu açtığınızda dev bir mavi ekranla karşılaşıyorsanız kesinlikle bir hayal kırıklığıdır. Televizyonunuzun mavi ekranı varsa ve görüntüyü tekrar yüklemeniz gerekiyorsa bize bildirin. Pek çok müşterimizin yeni bir tane satın almasına gerek kalmadan televizyonlarını tamir etmelerine yardımcı olduk.

Smart TV Tamiri

Tvtamirim.com siz değerli müşterileri için oluşturduğu deneyimli ekip ile müşterilerin tüm elektronik cihazları ve televizyon onarımları için acil talep ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel bir ekip oluşturulmuştur. Tvtamirim.com, Tüm marka ve model televizyonların servis ve tamir hizmetini profesyonel bir şekilde yetiştirilen uzman teknisyenleri işe hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Evinizden ücretsiz bir şekilde alınan televizyonunuz tamir sonrasında yeniden ücretsiz bir şekilde evinize teslim edilecektir. Tüm televizyonların tamir ve onarım işlerini yapabilecek kapasitede olan personelleri ile arıza tespitleri yapılarak tamir, onarım ve yedek parça işlemleri yapılmaktadır. Tüm işlemler tvtamirim. com ’un garantisi altında yapılmaktadır.

Tüm cihazlar için arıza tespiti yapılarak müşteriye ulaşılır ve fiyat bilgisi verilir. Müşterinin fiyatı onaylamasıyla birlikte arıza giderilmesi işlemi tamamlanır. Hizmet bölgesi içerisinde bulunan tüm televizyon ve elektronik cihazlar için arıza tespiti yapılarak arızalar giderilmektedir. Televizyon tamiri, onarımı ve yedek parçalar için tvtamirim.com adresine ulaşarak hizmet bölgesi içerisindeki hizmetlerden yararlanılabilmektedir. Tvtamirim.com adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

Smart TV televizyon tamirine ihtiyacınız varsa  televizyon tamiri yapan firmalar arasında bulunan işinin uzmanı personellerin bulunduğu tvtamirim, com ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Tvtamirim.com Smart TV televizyon gibi elektronik cihazların tamir ve onarım yapma konusunda yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip eğitimli profesyoneller ile birlikte çalışılmaktadır.

Smart TV televizyon tamir ve onarımı ile en sevdiğiniz haftalık programları izlemeniz için en kısa sürede tamir işlerine başlanmaktadır. Amaç, Smart TV televizyonu olabildiğince çabuk tamir ederek müşterilerin televizyonu yeni bir cihaz ile değiştirme maliyetinden kurtarmaktır. Bir çok arıza tespiti 24 saat içerisinde onarılarak müşterilere televizyonları teslim edilmektedir.

Model ve marka fark etmeden her türden Televizyonun arıza tespitini giderme ve onarım konusunda çok iddialı olan tvtamirim.com bu işi çok iyi yaptığını söylemektedir. Tüm yapılan işlemlerde kullanılan parça değişimlerinde firma tarafından garanti sunulmaktadır. Tüm marka ve model televizyonların servis ve tamir hizmetini profesyonel bir şekilde yetiştirilen uzman teknisyenleri işe hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tvtamirim.com adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri