plazma tv servisi

TV Tamirim, Plazma TV tamiri için olağanüstü hizmet sunar! İstanbulda TV tamiri yapan şirketimiz günün her anında size yardımcı olabilir.

Plazma TV Tamiri 

Plazma TV, elektrik akımı uygulandığında yanan, gazla doldurulmuş piksellerden oluşmaktadır. Bugün daha az popülerlerdir. Çoğu şirket bu televizyonları üretmeyi bıraktı. Ancak, birçok evde halen bulunabilirler ve ekran yanığı ve bozuk renkler gibi sorunlara maruz kalırlar. TV Tamirim, Plazma TV tamiri için olağanüstü hizmet sunmaktadır.

LG, PHILIPS, SAMSUNG, SONY, VESTEL, AXEEN, ARÇELİK, BEKO, SUNNY, SEG, TOSHIBA, AWOX, REGAL, GRUNDIG, PROFİLO gibi önde gelen markaların yetkili servisi olarak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Uygun fiyatlı hizmet sunarak yalnızca gereken gerçek tamirler için ücret alıyoruz. Plazma TV tamiri ve diğer tüm TV tamirleriniz için tamir endüstrisi standart yönergelerine uygun olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Ekran hasarı, bükülmüş çerçevelerin onarımı ve gerekli bileşenleri değiştirme dahil olmak üzere ancak bunlarla da sınırlı olmadan Plazma TV tamiri hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul Plazma TV Tamiri

Plazma TV tamiri yaparak televizyonunuzun işlevini geri kazanmasına ve korumasına yardımcı olmaktayız. Önde gelen markaların yetkili televizyon servisi alanında TV Tamirim liderdir. İstanbul TV tamiri yapan şirketimiz size en kaliteli onarım hizmeti sunar ve ihtiyaçlarınızı uygun fiyata sağlayabilirsiniz.

Plazma TV Tamiri Yaparken Düzeltebileceğimiz Yaygın Hatalar

  • Plazma TV, normal olarak geliyor ama ardından bekleme ışığı yanıp sönerek kapanıyor. Bunu tekrarlamaya devam ediyor ancak bazen televizyon açılıyor ve düzgün çalışıyor.
  • Plazma TV’de ses ve görüntü yok, görüntü var ama ses yok, ses yok ama görüntü var
  • Ekranda her zaman ve tüm girişlerde olan bir satır var
  • Hoparlörden tuhaf veya takırdayan ses geliyor
  • Ekran ilk açıldıktan 10-20 dakika sonra gidiyor
  • Plazma TV, kapanıyor ve tekrar açmam gerekiyor
  • Plazma TV, uzaktan kumandaya basmadan bir DVD veya Blu-Ray gibi başka bir kaynağa geçiyor

Gerekli tamir ve ayarlamalar profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Sorunların giderilmesine, ses sorunlarını yardımcı olur ve hatalı bileşenleri değiştirerek ev eğlencesine yeniden keyif katmak için Plazma TV tamiri ve ince ayarlar yapabiliriz. TV Tamirim ekibiyle iletişime geçerek kişisel eğlence yatırımınızı koruyabilirsiniz!