Arnavutköy Arçelik Servis

Arçelik Servisi – Sorunsuz Garantili Hizmet

Arçelik Servisi
Arcelik Servisi

Arçelik Servisi, Arçelik marka Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv’lerinizin tamir ve de montaj hizmetlerini yürütmekte olan köklü firmalardan biridir. Arçelik gibi Türkiye’de ve de tüm dünyada kendini kanıtlamış bir firma, her zaman müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Buna bağlı olarak ta en çok satan markalar içindedir. Burada Arçelik Markası’nın en çok üzerinde durduğu konu ise servis sağlayıcısı konusudur.

En İyi Arcelik Servisi

Müşteriler özellikle de günümüzde güven konusunda sorun yaşadığı için her zaman en güvenli limanlara demir atmayı istemektedir. Bir cihaz aldığınızda bunun da ertesi günü bozulduğunda mağdur bir şekilde ortada kala kalmayı kimse istemez. Biz de Arçelik yetkili servis olmasak ta garanti süresi dolmuş olan Arçelik marka Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv ‘lerinizin tamir ve montajı ile yıllardır ilgilenen ve başarılı işlere imza atmış bir firma olduğumuzu söylemek isteriz.

Arçelik Servisi Her Yerde Hizmetinizde

Arçelik Servisi olarak sizlerin arızalanan Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv’  lerinizi onarmak için 7 gün 24 saat hizmet yürütmeyi kendimize borç biliriz. Gerek web sitemizde yapmış olduğumuz çalışmalar, gerekse rutin hizmetlerimiz ile her zaman kaliteli hizmet anlayışını sizlere yansıtmaya çalışıyoruz. Profesyonellik anlamında da bölge halkı başta olmak üzere istek üzerine çevre illere dahi hizmet götürebilmekteyiz. Sadece İstanbul merkezi olarak düşünmeyin.

Yerinde Tamir İmkânı

İstanbul Arçelik Servisi hizmetimizi tüm semtlerde yürütmekteyiz. Sizler de bizlere gelerek hizmetlerimizin içeriği hakkında daha net bilgi sahibi olabilirsiniz. Servis araçlarımız da yeterli düzeyde ve sayıda olup, oldukça geniş bir servis ağına sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Araçlarımız bununla birlikte tam donanımlı bir şekilde hizmet verir.

Bizlere arıza talebinde bulunduğunuzda ilk olarak sizlerden arıza bilgisini talep ederiz. Eğer bu ariza yerinde yapılabilecek bir arıza ise ilk olarak bu amaçla yola çıkarız. Bu anlamda gerekli olan tüm ekipmanı da yanımızda götürür ve eğer mümkünatı var ise arızayı yerinde tamir ederiz.

Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv  lerde görülen bazı arızalar ve çözümleri

Evinizde ya da iş yerinizde bulunmakta olan Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv lerinizde oluşabilecek arızalar bazen küçük bir müdehale ile çözüme kavuşabilir. Bundan dolayı da hemen servisi aramak yerine ilk olarak bunlara baş vurabilirsiniz.

Tv Açılmıyor Arızası çözümü: böyle bir durumda ilk yapacağımız şey elektrik prizini ve diğer elektrik giriş yerlerini kontrol etmektir. Bir de bunun yanında kumandayı kontrol edebilir ve pillerini çıkarıp takabilirsiniz.

Tv Ses Var Görüntü Yok Arızası: Bu tip tvlerde görülen en sık arızadır. Yine tv açılıp kapatılabilir. Kumanda kontrol edilebilir ancak çözüm olmadıysa büyük bir ihtimal ile ked ömrü dolmuştur ve Led Değişimi gerekebilir. Servis cağırmanız gerekir.

Görüntü Var Ses Yok Arızası çözümü: Tvlerde meydana gelen bu ariza da yine kumandaya bağlı ses kısılması durumunda olabilir. Kumanda pilleri kontrol edilir. Düzelmiyorsa servis çağrılır.

Kırık Tv Ekran Arızası çözümü durumunda ise yapacak tek şey Kırık Tv Ekran Değişimi olacaktır ve servis aranmalıdır.

Tv Güncelleme: Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv lerde zaman içerisinde güncelleme gereken durumlar olabilir. Bunu da ayarlar kısmından takip ederek yapabilirsiniz. Eğer bunu yapamazsanız daha fazla karıştırmadan bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Firmamız Arçelik Tv Güncelleme başta olmak üzere tüm güncelleme gereken durumlarda sizlere yardımcı olacaktır.

Ekranın Kenarlarında Ve İç Kısımlarında Görülen Karartılar ve çözümü: Böyle bir durumda tv panel iç kısmı toz almış demektir ve Arçelik Servisi olarak bizim gibi profesyonel bir yardıma ihtiyacınız vardır. Çünkü panel sökülerek temizlenmesi gerekir ki bu da ancak profesyonellik isteyen bir iştir.

Tv bir Süre Çalışıp Kapanıyor Arızası: Bu durumda ilk olarak kumandadan kapanma saati ayarlanıp ayarlanmadığı kontrol edilmelidir. Böyle bir şey yoksa da yine bir servis yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Tv Açma Düğmesine Basmanıza Rağmen Geç Açılıyor Arızası: Böyle bir arıza durumunda Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv fark etmeksizin elektronik aksamında oluşan bir arıza var demektir. Burada bulunan kondansatör dediğimiz parça değer kaybetmiş olabilir. Hemen bir servis aramanızda fayda vardır. Eğer bu şekilde kullanmaya devam ederseniz de olay kart arızasına kadar ilerleyebilir.

Tv de Sinyal Yok Yazısı : Bu durum tamamen uydu kısmıyla alakalı olabileceği gibi tv arkasında bulunan tüner giriş kısmından da kaynaklanabilir. Eğer çözüm bulamaz iseniz servis aramanızda fayda görmekteyiz.

Tüm bunların dışında ise sizin müdahale edemeyeceğiniz Kart Arızası, Anakart Arızası, Ekran Kartı Arızası, Led Bar Arızası ve Panel Arızası gibi arılarda hemen bizleri arayabilir ve Arçelik Servisi firmamızın sizlere sunmuş olduğu tüm servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Hizmeti Önemseyen Firma

Arçelik Servisi olarak bizler her zaman kaliteli hizmete önem veren çalışmalar ile hizmetlerimizi yürütürüz. Çünkü hizmette kalite, bizler için önem arz eder. Piyasada bulunmakta olan diğer üstün körü firmalar gibi sönüp gitmeyi istemiyoruz. Ve de ancak devamlı müşteriyi bu şekilde kazanacağımızın bilincinde olarak hareket ediyoruz. Müşterilerimizin istekleri de bizler için önem arz ettiğinden, her zaman müşteri memnuniyetine önem veren politikalar izlemeye çalışıyoruz.

Sizlerin ev ve de iş yerlerindeki Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv lerinizi, çağrınızı alır almaz gelip alıyor ve tamirini yaptıktan kısa bir süre içerisinde sizlere teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bunun yanında cihazlarınızın araca yerleştirme ya da gidiş geliş esnasında çarpmaya maruz kalmaması için en iyi şekilde ambalaj yapıyoruz.

Tam Donanımlı Teknik Servis Personeli

Arçelik Servisi firmamız, personel anlamında yıllardır aynı ekiple çalışmış olmanın bize verdiği güven ve itinayla çalışmalarına devam ediyor. Personellerimiz ise yılların verdiği bir tecrübe ile kısa sürede arıza tespiti yapıyor ve bu sayede servis hizmetimizin süresi kısalıyor. Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv olsun zaten bunların belli başlı arızaları olduğu için çözüm üretmekte de sorun yaşamıyoruz. Onun haricinde oluşan ve nadir rastlanan arızaları da titizlikle yaptığımız incelemeler sonucunda buluyor ve tamirini yapıyoruz.

Tv Ekran Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Led Barların Değişimi, Led Değişimi, Tv Güncelleme, Tv Duvar Montajı, Arçelik Tv Güncelleme konularında her zaman kendimizi daha da geliştirmekteyiz. Daha da ileriye giderek hizmet içi eğitimler ile

personellerimizin unuttuğu bilgileri tazeliyor, bununla birlikte güncel bilgilerden onların da haberdar olmasını sağlıyoruz. Çalıştığımız bölgedeki diğer servis firmaları ile de uyum içinde hareket ediyor ve gerektiğinde onlarla da bilgi alış verişi yapıyoruz. Gerektiğinde elimizde olmayan bir yedek parçayı da temin yoluna gidiyoruz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Arçelik Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Arçelik Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri