Adalar Panasonic Servis

Ataşehir Panasonic Servis

Ataşehir panasonic servis olarak seneler boyunca profesyonel ve kaliteli hizmet vermekten dolayı çok mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Panasonic marka  televizyonunuzda arıza mı oluştu? Panasonic marka televizyon aldınız ve montajını mı yaptıracaksınız? O zaman ilk yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmak olmalıdır.

Ataşehir Panasonic Servis
Ataşehir Panasonic Servis

Arıza giderme ve aynı zamanda montaj yapma işi profesyonel kişiler tarafından yapılması şarttır. Aksi halde ciddi sorunlar meydana gelebilir ve bu da sizin daha fazla ücretler ödemenize sağlar. Firmamız müşteri memnuniyetini önemser. Ekip olarak çalışma yaparak müşteri memnuniyetini %100 sağlar. Sizde hak ettiğiniz hizmeti almak istiyorsanız hemen bize ulaşın sağlamalısınız

Ataşehir Panasonic Servis

Ataşehir Panasonic servis olarak lcd, led ve plazma televizyonlarda meydana gelen sorunları çözeriz. Günümüzde televizyon tamir ve montaj işlemini gerçekleştiren pek çok firmaya rastlamanız mümkündür. Fakat televizyonunuzu profesyonel olmayan ve deneyime sahip olmayan firmalara emanet etmenizi önermeyiz. Deneyimli firma her zaman işini hakkı ile yapar. Biz yaptığımız bütün hizmetinin her zaman arkasındayız.

Bizi tercih ettiğiniz zaman asla herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Televizyonunuz da meydana gelen arızayı çözer ve tamirini yaparız. Parça değişecekse bile bunu garanti kapsamında tutarız. Eğer tekrardan o parçada sorun meydana gelir ise bu sefer ücretsiz bir şekilde gelip değişimini gerçekleştiririz. Çünkü firmamızda bulunan her malzeme garanti kapsamındadır 

Panasonic Teknik Servis

Televizyonlar sürekli olarak arıza meydana getirebilen cihazlardır. Arıza meydana gelmesinin sebebi yıpranan parçalar ve aynı zamanda kullanıcı hatalarıdır. Panasonic teknik servis olarak aradığınız hizmeti bizde bulacaksınız. Bünyemizde bulundurduğumuz personellerimizin her birinin sertifikası mevcuttur. Düzenli bir şekilde ise eğitime girerek kendilerini daha fazla geliştirmek için çabalarlar.

Amacımız müşterilerimizi memnun etmek ve onlara üst düzeyde hizmet vermektir. Sizde alanında profesyonel olan firmaya cihazınızı teslim etmek istiyor musunuz? O zaman bize güvenin ve iletişim numaramızdan bize ulaşın. Güveniniz asla boşa çıkmayacak ve hak ettiğiniz hizmeti kısa süre içerisinde alacaksınız. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder ve bundan büyük onur duyarız.

Televizyon Kumandaya Tepki Vermezse Ne Yapılır?

Ataşehir Panasonic Servis kapsamında tamir hizmetine başvuru yapmadan önce Philips uzaktan kumandanızın televizyonuna uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer televizyona uygun olmayan yeni bir kumanda aldıysanız, çalıştırmaz.

Eğer kumandanız doğruysa, açma kapama tuşunun çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekir. Kontrol etmek için düğmeye tıklayarak ışığın yanıp yanmadığını kontrol etmeniz gerekir. Işık yanıyorsa, çalıştığının kontrolü için ikinci aşamaya geçilebilir. Eğer çalışmıyorsa, işlevselliğinin kontrol edilebilmesi için 3. aşamaya geçiş yapılır.

Bu aşamalardan ilki 2. aşama; çalışmıyorsa, kumandanın pilleri kontrol edilir. Pillerin gücü zayıfsa iletişime gücü yetmeyebilir. Bu sebep ile pillerinin tekrardan değiştirilmesi gerekmektedir. Pil değişimi ile birlikte kumandanız çalışabilir ve Philips televizyon servisi hizmetlerine başvuruda bulunmanız gerekmez.

Bir diğeri ise 3. aşama. Üçüncü aşama televizyonun işlevselliğinin kontrol edilmesiyle ilişkilidir. Öncelikle kontrol amaçlı televizyon sıfırlanmalıdır. Bunun yapılabilmesi için televizyonun güç kablosunu çıkartmanız gerekmektedir. Akabinde tekrardan taktığınız zaman ekranın gelme ihtimali vardır. Eğer tekrardan taktığınızda yine televizyon açılmıyorsa Philips televizyon servisi hizmetlerine başvurmanız gerekebilir.

Eğer televizyonunuzda görüntü ya da ses sorunu varsa büyük ihtimal ile yeterli gücü tedarik edemeyen kapasitör arızalarından kaynaklıdır. Böyle bir problem ile karşılaştığınızda philips plazma servisi hizmetlerine başvuruda bulunmanız gerekir.

Fakat küçük bir ihtimal kumandanın tuşlarından kaynaklı sorunlar da olmuş olabilir. Philips ledtv servisi hizmetlerine başvurmadan önce kumandadan kaynaklı bir sorun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Nitekim bazı durumlarda kumanda ayarlarından televizyonun düzeni bozulmuş olabilir. Bu gibi sorunların kontrol edilmesi için deneme yanılma yöntemi ile tuşları tek tek deneyebilirsiniz.

Eğer herhangi bir tuştan yine televizyon tepkime vermiyorsa kapasitör arızası meydana gelmiş olabilir. Düzeltilmesi için teknik bilgi gerekmektedir. Yanlış yapılacak işlemler daha büyük sonuçlara yol açılabilir ve hasar maliyeti artar. Bunun önüne geçebilmek için, Philips lcd televizyon servisi hizmetlerine başvurmak gerekir.

Panasonic Yetkili Servis

Panasonic yetkili servis mi arıyorsunuz? O zaman hemen bu arayışınıza son vermenizi rica ediyoruz. Çünkü aradığınız o firmaya ulaştınız. Peki, nerelerde hizmet veriyoruz? Hemen sizlere izin verirseniz bu konudan bahsetmek istiyoruz. Ataşehir’de bulunan bütün mahallelere hizmet veriyoruz. Gün içerisinde bize ulaşım sağladığınız da hemen arıza kaydını oluşturuyoruz. 

Arıza kaydını oluşturduktan sonra ise adresinize geliyoruz. Televizyonunuzda meydana gelen arıza son teknolojik cihazlarımız sayesinde kolay bir şekilde tespit edilir. Bunun ardından ise uzman teknik bilgisi yeterli olan personellerimiz tarafından onarımı yapılır.  Peki, fiyatlarımız nedir? Fiyatlarımız tamamen televizyonda meydana gelen arızaya ve değişen parçaya göre farklı olmaktadır. Ancak her zaman için uygun fiyata profesyonel hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri