Bağcılar Sony Servis

Ataşehir Sony Servis

Ataşehir Sony Servis

Ataşehir sony servis olarak başta televizyon olmak üzere senelerdir bütün cihazların tamirini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Tvtamiri

Günümüzde sıklıkla tercih edilen markalar arasında sony yer alır.  Sizin de sony marka cihazınız mı var? Cihazınız arızalandı ve arızanın hemen çözülmesini mi istiyorsunuz? O zaman hemen size yardımcı olalım.

Destek hattımızdan bize kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Bize ulaştığınızda ise profesyonel ekibimiz hemen adresinize gelir.

Arızalanan cihaz detaylı bir şekilde incelenir ve daha sonra sizlere bilgi verilir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise onarım gerçekleşir. Fiyatlarımız son derece uygundur ve bütçenizi sarsmaz. Sizde iletişim numaramızdan bize hemen ulaşın ve uygun fiyata profesyonel hizmet alın.

Ataşehir Sony Servis

Sony servis olarak kurulduğumuz günden bu yana en üst düzey kalitede hizmet standardı hedefimizdir. Hizmet anlayışımız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışma sağlamaktır. Siz de kaliteli onarım ve hızlı bir hizmet mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmaktır. Siz de artık Ataşehir’de hizmet veren servis arayışınızı sonlandırın.

Çünkü sizlere profesyonel hizmet veren en yakın firmayız. Çağrı merkezimize 7/24 saat ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde ulaşırsanız gün içerisinde adresinize geliriz. Eğer mesai saatleri dışında bizimle iletişime geçerseniz ertesi günü adresinizde oluruz. Bizlere güvenin ve hak ettiğiniz hizmeti gelin bizden alın.

Philips TV Açılmıyorsa Ne Yapmalı?

Ataşehir Sony Servis kapsamında, Philips led tv servisi hizmetlerine başvurmadan önce kendiniz kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. Öncelikle uzaktan kumanda da problem olup olmadığını test edebilirsiniz. Eğer kumandanın üzerinde tuşa bastığınızda ışık yanıyorsa, televizyona sinyal gönderiyor demektir.

Ataşehir Sony Servis kapsamında Eğer kumandanın ışığı yanmıyorsa, öncelikle pillerini değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer kumandadan kaynaklı bir problem değilse Philips lcd televizyon servisi ya da yetkili philips servisi hizmetleri almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca philips ledtv servisi ya da philips plazma servisi hizmetine başvurmadan önce televizyonunuzu sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz;

Philips TV’nizin altında veya arkasında bulunan önünde bulunan güç düğmesine tıklamanız gerekmektedir. Televizyonunuzun yeniden başlaması için 2 dakika süre beklemeniz gerekmektedir. Eğer 2 dakika sonra görüntü tekrar gelmez ise, kumandanın üzerinde bulunan bekleme düğmesine tıklanmalı.

Ayrıca güç kablosunu da çıkartma yöntemini deneyebilirsiniz. Akabinde 2 dakika bekledikten sonra tekrar takın. Televizyonunuz açıldığında kendisini beklemeye almış olabilir. Eğer televizyonuzun ekranı gelmez ise, bekleme düğmesine tıklayın.

Ek olarak, philips pazma servisi ya da philips ledtv servisi hizmetlerine başvurmadan önce, kabloları kontrol etmeniz de gerekebilir. Kablolarda iletişimsiz olabilir. Eğer görünen bir hata yok ise yetkili philips servisi hizmetlerine başvurmanız faydalı olacaktır. Çünkü eğer herhangi bir sorun yoksa ve televizyonunuz çalışmıyorsa televizyonun soketlerinde problem olabilir. Bu konuda Philips lcd televizyon servisi hizmetlerine başvurarak profesyonel destek almanız gerekmektedir.

Sony Teknik Servis

Sony teknik servis olarak sadece televizyonunuzda meydana gelen arızalarınızı onarmıyoruz. Son derece gelişmiş ve kapsamlı bir şekilde hizmet veren firmamız sizlere montaj hizmetini de üst düzeyde verir. Yeni bir televizyon aldınız ve montajlama yapacaksınız. Biliyorsunuz ki montaj işi kolay gibi görünse de deneyim ve profesyonellik gerektirir. Bu sebepten dolayı da mutlaka bir firmaya danışmanız şarttır.

Firmamız yeni aldığınız televizyonu profesyonel bir şekilde montajlar.  Siz de doğru tespit, garantili hizmet ve aynı zamanda hızlı servis arıyorsanız hemen bize ulaşmalısınız. Çünkü aradığınız bu bütün kritere sahibiz ve size en iyi hizmeti biz sağlarız.

Sony Yetkili Servis

Sony yetkili servis olarak Ataşehir’in her bölgesine servis ağımız mevcuttur. Peki, bize nasıl ulaşım sağlayabilirsiniz? Bize whatsapp hattımızdan, web sitemiz aracılığı ile ya da çağrı merkezimizden kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta mesaj bırakarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Hemen sizin için arıza kaydı açarız. Daha sonra ise bizlere vermiş olduğunuz adrese geliriz.

Uzman teknikerlerimiz çıkan arızayı kısa bir süre içerisinde tespit eder. Arıza tespiti yapıldıktan sonra arıza giderilir. Sizlerin her zaman yanınızdayız ve sizlere profesyonel hizmeti uygun fiyata veririz. Bu sebepten dolayı da referanslarımız fazladır. Piyasada bulunan mutlu müşterilerimiz bizim her zaman referansımız olmuştur. Sizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri