SERVİS BÖLGELERİ

Ataşehir Sony Servis

sony yetkili servis

Ataşehir Sony Servis

Ataşehir sony servis olarak başta televizyon olmak üzere senelerdir bütün cihazların tamirini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

tvtamiri

Günümüzde sıklıkla tercih edilen markalar arasında sony yer alır.  Sizin de sony marka cihazınız mı var? Cihazınız arızalandı ve arızanın hemen çözülmesini mi istiyorsunuz? O zaman hemen size yardımcı olalım. Destek hattımızdan bize kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Bize ulaştığınızda ise profesyonel ekibimiz hemen adresinize gelir. Arızalanan cihaz detaylı bir şekilde incelenir ve daha sonra sizlere bilgi verilir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise onarım gerçekleşir. Fiyatlarımız son derece uygundur ve bütçenizi sarsmaz. Sizde iletişim numaramızdan bize hemen ulaşın ve uygun fiyata profesyonel hizmet alın.

Ataşehir Sony Servis

Sony servis olarak kurulduğumuz günden bu yana en üst düzey kalitede hizmet standardı hedefimizdir. Hizmet anlayışımız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışma sağlamaktır. Siz de kaliteli onarım ve hızlı bir hizmet mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmaktır. Siz de artık Ataşehir’de hizmet veren servis arayışınızı sonlandırın. Çünkü sizlere profesyonel hizmet veren en yakın firmayız. Çağrı merkezimize 7/24 saat ulaşabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde ulaşırsanız gün içerisinde adresinize geliriz. Eğer mesai saatleri dışında bizimle iletişime geçerseniz ertesi günü adresinizde oluruz. Bizlere güvenin ve hak ettiğiniz hizmeti gelin bizden alın

Sony Teknik Servis

Sony teknik servis olarak sadece televizyonunuzda meydana gelen arızalarınızı onarmıyoruz. Son derece gelişmiş ve kapsamlı bir şekilde hizmet veren firmamız sizlere montaj hizmetini de üst düzeyde verir. Yeni bir televizyon aldınız ve montajlama yapacaksınız. Biliyorsunuz ki montaj işi kolay gibi görünse de deneyim ve profesyonellik gerektirir. Bu sebepten dolayı da mutlaka bir firmaya danışmanız şarttır. Firmamız yeni aldığınız televizyonu profesyonel bir şekilde montajlar.  Siz de doğru tespit, garantili hizmet ve aynı zamanda hızlı servis arıyorsanız hemen bize ulaşmalısınız. Çünkü aradığınız bu bütün kritere sahibiz ve size en iyi hizmeti biz sağlarız.

Sony Yetkili Servis

Sony yetkili servis olarak Ataşehir’in her bölgesine servis ağımız mevcuttur. Peki, bize nasıl ulaşım sağlayabilirsiniz? Bize whatsapp hattımızdan, web sitemiz aracılığı ile ya da çağrı merkezimizden kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatta mesaj bırakarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Hemen sizin için arıza kaydı açarız. Daha sonra ise bizlere vermiş olduğunuz adrese geliriz. Uzman teknikerlerimiz çıkan arızayı kısa bir süre içerisinde tespit eder. Arıza tespiti yapıldıktan sonra arıza giderilir. Sizlerin her zaman yanınızdayız ve sizlere profesyonel hizmeti uygun fiyata veririz. Bu sebepten dolayı da referanslarımız fazladır. Piyasada bulunan mutlu müşterilerimiz bizim her zaman referansımız olmuştur. Sizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir