Sony Yetkili Servisi

Sony Yetkili Servisi

Sony Yetkili Servisi

Sony Yetkili Servisi
Sony Yetkili Servisi

Sony Yetkili Servisi firmamız, sizlerden gelen isteklere önem veren ve bu doğrultuda hizmetlerine yön veren bir firmadır. Ancak kaliteli hizmet ilkesinden de hiç bir zaman taviz vermeden hareket eder. İş konusunda kesinlikle taviz vermeden yolumuza devam ederiz. Televizyon tamiri alanında yıllar öncesinden bu günlere gelmiş olmanın verdiği özgüvenle hizmetlerimize devam ediyor, sizleri de her zaman bu kaliteli hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv fark etmeksizin bizler Sony Yetkili Servisi olarak Sony marka televizyonlarınızın garanti kapsamında olduğu sürece Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme işlemlerini ücretsiz olarak tamir ve kurulum ile montaj işlemlerini yürütmekte olan bir firmayız.

Yetkili Servisin Gerekleri

Sony Yetkili Servis firmamız, işi gereği Sony Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinizi garanti süresi boyunca ücretsiz bir şekilde takip edecektir. Bu her yetkili servis gibi bizim de yapmamız gereken bir hizmettir. Ancak bazı yetkili servisler bu gerekleri yapmakta müşterilerine gecikmeler yaşatabilmektedirler. Buna da hiç bir yetkili servisin hakkı yoktur. Böyle bir durumda karşılaştığınızda bölge merkezini aramanızı tavsiye ederiz. Garanti belgesinde tüm numaralar mevcuttur ve buradan bunlara ulaşarak dilek şikayet ya da isteklerinizi her zaman belirtebilirsiniz. Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme de dahil olmaz üzere arıza ya da hizmetin ne olduğu fark etmeksizin sizlere geri dönüş yapmak zorundadır. Eğer bir yetkili servis yapması gereken hizmeti yapmıyorsa şikayet edilmeye de mahkûmdur.

Güven Veren Firma Profili

Sony Yetkili Servisi
Sony Yetkili Servisi

Sony Yetkili Servisi olarak diğer bir husus ise müşteriye verilen güven duygusudur. Eğer siz, size gelen müşteriye bu güven duygusunu aşılamazsanız bir daha ki sefere bu müşteriye hizmet vermeniz oldukça zordur. Müşterilerimize verdiğimiz bu sektörde bizler adına olumlu birçok gelişme meydana gelmiştir. Bu da tabii ki bizleri mutlu eden durumdur. Dürüst be de samimi bir şekilde sunulan her hizmet meyvesini elbet bir gün verecektir. Bizler de tam anlamıyla bunun için mücadele veriyor ve tabii ki sizlerin de memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınızı, marka ve model gözetmeksizin tamir ve montaj hizmetlerine tabi tutuyoruz. Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme gibi tamir ya da sorun giderme konuları bizim uzmanlık alanımızdır.

Yenilikçi Servis Anlayışı

Yıllardır verdiğimiz hizmetler sonucunda müşterilerimizin gözünde oluşturduğunuz güvenli servis profili, bizim için zaten onur verici bir olaydır. Bu sayede bizler de Sony Yetkili Servisi olarak her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleme yolunda çalışmalar yürütmekteyiz. Bu anlayış için de hareket ettiğimiz sürece de mutlaka ortaya kaliteli hizmetler çıkaracağımızı düşünüyoruz. Led Tv, Led Tv ve de Plazma Tv tamir, montaj ve de kurulum konularında kendini yenileyen bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz. Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetleri, Sony Yetkili Servisi firmamızın hemen hemen her gün karşılaştığı ve birçoğunun da rahatlıkla üstesinden geldiği arıza ve ya sorunlardır diyebiliriz.

Hizmet İçi Eğitimlerimiz

Sony Yetkili Servisi personelleri uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Bu uzman siye tabir ettiğimiz kadro içerisinde yıllardır bizim bünyemizde hizmet eden personeller de bulunur. Bununla birlikte yenilenen teknolojiye ayak uydurma babında gerekli olan güncel bilgilerden de onları mahrum etmeyiz. Düzenlenen hizmet içi eğitimler ile donanımlarına ve tecrübelerine sürekli yenilerini ekleriz. Bu sayede karşımıza çıkacak olan farklı durumda bocalayıp kalmanın da önüne geçmiş oluruz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerde ihtiyaç duyulan Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme sorunları ya da arızaları diyelim, her ne kadar sürekli karşımıza çıkan ve rutin arızalar olsa da bazı durumlarda hiç görmediğimiz ve de bilmediğimiz arızalar ile başa çıkabilmek için bu eğitimlerin önemine de dikkat çekiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Üst Düzey

Sony Yetkili Servisi firması olarak dünyaca ünlü bir marka olan Sony Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler, satış potansiyeli olarak ta zaten oldukça üst düzey bir konuma sahiptir. Bu sayede bizler de bu alanda müşteri potansiyelimizi gayet iyi bir düzeye getirmiş durumdayız. Geniş Servis ağımız sayesinde de her geçen gün müşteri kapasitemiz daha da artış göstermektedir. Bunun en başlıca sebeplerinden bir tanesi de tabii ki sunduğumuz hizmetlerdir.

Ancak müşterilerimize davranış konusunda da kesinlikle taviz vermeden hareket ederiz. Onları kendi ailemiz gibi görüp her zaman hu şekilde bir yaklaşım içerisinde bulunuruz. Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme fark etmeksizin müşterinin ne tur konuda hizmet almak istediğine bakmadan onu en kısa sürede rahatına kavuşturmaya bakarız. Çünkü müşterimizi bir an önce sıkıntıdan kurtarmak onun için en büyük ödül olacaktır. Bunun bilincinde bir anlayışla hareket ederek işimizi kısa bir surede sona erdirmeye çalışırız. Şimdiye kadar ki sunmuş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize % 100 olmasa da % 90 diyebileceğimiz bir hizmet sunduğumuz bir gerçektir. Ama biz bununla da yetinmiyor ve hedef %100 Müşteri Memnuniyeti diyoruz.

Garanti Hizmeti Sunan Servis

Sony Yetkili Servisi olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sizler için gerekli olan güven sorununu ortadan kaldırıyoruz. Yaptığımız her ise 1 yıl boyunca garanti sözü veriyoruz. Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv marka model fark etmeksizin yedek parça değişimi ya da sadece işçilik dahi olsa 1 yıl boyunca garanti sözümüz devam etmektedir. Sizlere 1 yıl boyunca hizmetini sunduğumuz cihazınızda bir sorun olduğunda hemen bizleri arayabilirsiniz. Bu arıza Philips Tv Güncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi ne olursa olsun fark etmez, her zaman bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parça

Sony Yetkili Servisi
Sony Yetkili Servisi

Sony Yetkili Servisi, tamirini yaptığı Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv lerde yedek parça değişimi konusunda titizlikle davranır. Bu alanda gerekli olan titizliği ise orijinal yedek parça değişimi ile sizlere sunar. Diğer firmalar gibi ucuzculuğa gitmiyor ve cihazınızın arızalı olan yedek parçasını orijinali ile değişim yapıyoruz. Bu sayede cihazlarınız eski performansını kaybetmeden kaldığı yerden çalışmasına devam edecektir. Diğer taraftan da Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi hizmetlerine de kaldığı yerden devam ediyor. Sony Yetkili Servisi firmamıza hem web sitesinden, hem de aşağıdaki iletişim numaralarından her zaman ulaşabilirsiniz.

Sony Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Sony Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Sony Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri