Botec Yetkili Servisi

Botec Yetkili Servisi

Botec Yetkili Servisi

Botec Yetkili Servisi olarak televizyonun tarihçesinden kısaca bahseden olursa; İlk olarak 1923 yılında İngiltere’de icat edilmiş olan televizyonlar, 1926 yılında ise yayın yapmaya başlamıştır. Televizyonun çalışma sisteminde canlı bir görüntünün yansıtma yoluyla bir yerden başka bir yere aktarılarak görüntülenmesi vardır. Televizyonu icat eden kimse ise John Loggie Baird isimli bir şahıstır. Yine ilk televizyon yayınını da kendisi yapmıştır. Kelime anlamı olarak ise tele: uzak, vizyon ise görmek anlamındadır. Yani uzaktaki cismi yakından görmek anlamındadır. Daha eski yıllarda bilen bilir ki, tüplü televizyonlar mevcut iken, şimdilerde ise Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ön plana çıkmıştır.

Botec Bölgenin Servisi

Botec Yetkili Servisi olarak bizler, sizler için varız. Sizlerin memnuniyeti aşamasında yapmış olduğumuz çalışmalar, yine sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı hedef edinmiştir. Led Tv , Lcd Tv ve de Plazma Tv lerde oluşabilecek olan Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinde yapmış olduğu hizmetler ile göz dolduran bir firmadır. Bölge halkına kendini ispatlamış ve bölgede adından söz ettiren bir firmadır. Referans olarak ise gerekli olan her türlü referansı sizlere sunmaya hazırdır. Web sitemizi ziyaret ederek bizler hakkında yorumlarınızı ve de eğer varsa mutlaka eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bu anlamda Botec Yetkili Servisi olarak sitemizde de her zaman anlamlı çalışmalar yürütmekteyiz.

Uygun Fiyat Tarifeleri

Botec Yetkili Servisi müşterilerine her zaman uygun fiyat tarifeleri sunar. Bunu yaparken de hiç bir müşterisi arasında ayrım yapmaz. Sabit ücretlendirmenin buradaki önemi büyüktür. Verdiğiniz tüm hizmetlerde standart bir fiyat tarifesi ile müşterimizin karşısına çıkar ve net bir şekilde Bu Hizmetin bedelini aktarırız. Eğer henüz fiyat belirleme konusunda net bir şey yoksa bu durumda da tahmini olarak bir fiyat belirlemesi yaparız. Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerde gerçekleşecek olan arızalar zaten belli başlı olup, bu arızaların da fiyatları aşağı yukarı kendini belli eder. Led Değişimi ise en çok tamirini yaptığımız arızaların başında gelir. Bundan sonra ise Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Philips Tv Güncelleme işlemleri gelir. Sizlerin Plazma Tv başta olmak üzere Led Tv ve de Lcd Tv lerinizin her türlü diğer arızalarına da yıllara dayanan tecrübemizle müdahale ediyoruz.

Sizlerden Gelen İstekleri Önemsiyoruz

Botec Yetkili Servisi firmamız, sizlerden web sitemize gelmiş olan istekleri değerlendirir ve bu doğrultuda hareket eder. Bu hareketlerin başında ise memnuniyet duydukları şeyler ile daha yakından ilgilenip bu doğrultuda hareket etmek gelir. Led Tv, Led Tv ile Plazma Tv lerin belli başlı arızaları olan Led Değişimi arama motorlarında müşterilerin en çok aradığı bir hizmettir. Aslında bire bir ve birçok firma ile yüz yüze görüşerek te insanlar bunu halledebilir. Buradaki tek sıkıntı da zaten güven ortamıdır. Çünkü insanlar, artık hiç bir şeye kolay kolay inanmıyor. Bunun başlıca nedeni ise inanıp, güvendiği kişiden haksızlığa uğramasıdır. Buna bağlı olarak Botec Servisi firmamız da bundan olumsuz etkilenmiştir. Sadece biz değil, servis hizmeti sunan bir dizi firma yine bu durumdan fazlasıyla etkileniyor.

Güvenli Hizmet

Bir diğer güven sarsılmasına neden olan durum ise müşterilerin Led Tv, Led Tv ile Plazma Tv lerinin arıza tamirinde firmaların yaptıkları hizmetler için fahiş fiyatlar teklif etmesidir. Bunun sonucunda da müşteriler eve servis çağırmaya korkar hale gelmiştir. Çünkü servisin kendisine nasıl yüksek bir fiyat çıkaracağı konusunda hiç bir fikre sahip olmamasıdır. Zaten bize gelen şikayetlerin birçoğu da bunlardan oluşmakta ve müşteriler artık sadece kendilerine güvenebilecekleri bir servis firması aramaktadır.

Botec Yetkili Servisi firmamızın bu konulara dikkat çekerek yaptığı çalışmalar özellikle günümüzde güven sorununu ortadan kaldırıyor. Müşterilerimize sunacağımız hizmetlerde oldukça şeffaf davranıyoruz. Led Tv, Led Tv ile Plazma Tv lerin Led Değişimi başta olmak üzere Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Philips Tv Güncelleme alanlarında hizmetimizin içeriğini en başta müşterimiz ile paylaşıyoruz. Fiyat konusunda da arıza durumuna göre gereken hassasiyeti fazlasıyla göstererek bu sayede müşterilerimizde güven ortamı oluşturuyoruz.

Garantili Servis Hizmeti

Botec Yetkili Servisi, yetkili servisi olduğu Sanyo, Philips, Botec, Sony ve Panasonic dışında diğer tüm markalara da hizmetini götürmektedir. Yetkili servisi markaların sadece garanti kapsamı bitmiş, ya da her hangi bir nedenle garanti kapsamı dışında kalmış, ve hatta müşteri eğer kendisi isterse garanti kapsamı dahilinde olsa bile bunun gereken servis hizmetini sunarız. Çünkü bazı müşteriler yetkili servislerden memnun olmadıkların dile getirip bizden hizmet almak istediklerini de belirtmektedirler. Tüm bunlarla birlikte servisimiz kendi bünyesinde oluşturduğu garanti hizmetini de devreye sokmuştur.

1 Yıl Garanti Hizmeti

Plazma Tv, Lcd Tv ve de Led Tv leriniz için gerekli olan hizmeti sizlere sunduktan sonra 1 yıl boyunca hem işçilik, hem de parça değişimi garanti hizmeti sunuyoruz. Bu 1 yıllık süre zarfında bizim yaptığımız arıza yine tekrar ederse ücretsiz olarak gelip bunun tanır yoluna gidiyoruz. Botec Yetkili Servisi firmamız bu alanda sizlerin memnuniyeti için gerekli bir adım atmıştır. Hiç bir zaman hiç bir müşterimizi mağdur etmez ve gereken neyse yerine getiririz. İnsanlık gereği bizim de elbette hatalarımız olacaktır. Bu durumda ise hatamızı da en kısa sürede telafi etme yoluna gideriz.

Tecrübeli Personel

Plazma Tv, Lcd Tv ve de Led Tv lerde oluşan birçok arızayı çözemeyen yetkili servisler de maalesef piyasada bulunuyor. Led Bar Değişimi, bu televizyonlarda en sık görülen arıza olmasına rağmen bunu bile hâlâ çözemeyen firmalar piyasada kol geziyor. Bunun yanında Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ya da Kanal Ayarlama konusu bizim uzmanlık alanımızdır ve dilediğiniz zaman bu tür arıza durumlarında bizlere baş vurabilirsiniz. Şu konuya da önemle dikkatinizi çekmek isteriz ki ; garanti kapsamında giren ve girmeyen durumlar söz konusudur.

Garanti Kapsamı Dahili Ve Harici Durumlar
Botec Yetkili Servisi
Botec Yetkili Servisi

Buradaki ince nokta, Plazma Tv, Lcd Tv ve de Led Tv’de oluşan arızanın kendinden ya da dışardan bir müdahale ile kaynaklanmasıdır. Yani diyelim ki siz televizyonu bir yerden bir yere taşınma esnasında düşürdünüz ve arıza yapmasına oldunuz. Böyle bir durumda garanti kapsamında hizmet almanız tabii ki imkansızdır. Bunun haricinde ise durup dururken televizyon her hangi bir arızaya maruz kaldıysa, bu durumda tabii ki Botec Yetkili Servisi olarak garantili servis hizmetimizi sizlere sunarız.

Sonuç olarak şimdiye kadar hiç bir müşterimizi her ne nedenle olursa olsun mağdur duruma sokmadığımızı belirtmek isteriz. Bizlere gelerek hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı ve güvenli hizmetin tadına varabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Botec Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Botec Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri