Bağcılar Sunny Servis

Sunny servisi

Sunny Servisi

Sunny Servisi
Sunny Servisi

Sunny Servisi, siz değerli müşterilerinin daima memnun olması amacıyla çalışmalar yürüten ve Televizyon Tamir hizmeti veren bir firmadır. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi ev, iş yeri ya da her hangi bir ortamda siz yerinizden dahi kıpırdamadan teknik servisimizin güvenli ellerine teslim edebilirsiniz. Profesyonel anlamda verdiğimiz hizmetler, sizlere her anlamda katkı sağlayacaktır. Bu anlamda gereken her türlü desteği sizlere sunacağımızdan da emin olabilirsiniz. Şimdiye kadar sunduğumuz tüm hizmetlerde her zaman müşterimizin yanında olduk ve de olmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimiz olup, bu doğrultuda tüm faaliyetlerimizi her geçen gün daha da artırmaya devam ediyoruz. Ancak bizlere gelerek, garantili ve güvenli hizmetin tadına varabilirsiniz. Tv Tamir, Tv Montaj Tv kanal güncelleme( Philips Tv Güncelleme), Kanal Ayarlama, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi konularında Sunny Servisi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

Uzman Kadro

İstanbul ve de tüm ilçeleri de dahil olmak üzere oldukça geniş bir servis ağıyla Sunny Servisi olarak hizmetler yürütüyoruz. Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerinizde oluşabilecek arızalar bizim için önem arz eder. Sunny Servisi firmamız, teknik ekibiyle birlikte arızalara önemle ve hassasiyetle yaklaşır. Teknik ekibimizde bulunan çalışanlarımızın her biri eğitimli, tecrübeli ve de sertifikalı bireylerden oluşur. Buna bağlı olarak uzman bir kadro oluşturduğumuzu söyleyebiliriz. Sizlerden gelen her türlü eleştiri ve de isteğe arkamızı dönmüyor ve bunun için de gerekli olan tüm çabayı sarf etmeye devam ediyoruz. Web sitemizi ziyaret ederek buradan dilek ve şikâyetlerinizi de bizlere iletebilirsiniz. Uzman kadromuz, bu hizmet sektöründe yıllardır bulunan elemanlardan oluşuyor ve biz bunu hâlen usta çırak ilişkisi şeklinde yürütmeye devam ediyoruz. Elemanlarımızı da düzenli bir şekilde Kırık Tv Ekran Değişimi , Tv Ekran Değişimi, yetkili servisi olduğumuz Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve en sık olarak karşılaştığımız Led Değişimi konulu arızalarda hizmet içi eğitimlere yolluyoruz. Bu sayede de tecrübelerine bilgiyi de ekleyerek onları daha donanımlı bir hale getiriyoruz.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Hayatımızda günlük olarak televizyonların yeri tartışmasız bir öneme sahiptir. Özellikle ev hanımları sürekli evde olduklarından daha çok kullanmaktadır. Çalışanlar ise işten geldiklerinde ayaklarını uzatıp ilk yapacağı şey, keyifle bir maç izlemek ya da bir film izlemek hatta haber kanalları arasında zapping yapmaktır. Buna bağlı olarak Tv ler uzun süreli çalışmaya maruz kalırlar. Bazen 24 saat dahi açık olarak kaldığı olur. Ve de fazla çalışan Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv ler zamanla arıza yapmaya maruz kalırlar. Bu arızalara müdahale de bizim gibi işinin ehli bir servis firması tarafından yapılmalıdır.

  • Sunny Servisi firmamız her zaman yedek parçada orijinalliğe önem vermiş bir firmadır. Bu anlamda servis hizmeti gereğini yerine getirerek sizlere Tamir, Tv Montaj Tv kanal güncelleme( Philips Tv Güncelleme), Kanal Ayarlama, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi ile ilgili hizmetler sunuyoruz. LCD Monitör Tamiri de yine firmamızın hizmetleri arasında yer alır.

Güven Veren Firma

Sunny Servisi firmamız şimdiye kadar edinmiş olduğu referansları ile müşterilerine güven aşılar. Ne üdüğü belli olmayan bir çok Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv tamir ve de montaj firması, sizlere olduğu gibi bizlere de her zaman sıkıntı yaratacak durumlar ortaya çıkarır. Bunlar artık o kadar ileri seviyeye gelmişlerdir ki evlere kartlarını ve broşürlerini dağıtarak servis numaralarını aradığınızda hemen gelip cihazınızı alıp tanır ettikten sonra size teslim edeceklerini ve böyle bir hizmet sundukları iddia ederler. Ancak duyduğumuz ve de gördüğümüz kadarıyla bu tür firmaların adresi ve yeri dahi belli değildir. Merdiven altı olarak tabir edilen bu servisler müşterilerini ucuz hizmet vaadiyle aldatmaca yoluna giderler.

Hızlı ve Yerinde Servis

Bundan dolayı da bu tür firmalara itibar etmemenizi diliyoruz. Ucuza tamir yaptırayım derken sonra televizyonunuzdan olabilirsiniz. Sunny Servisi olarak bizler ise bu işe yıllarımızı vermiş ve tecrübe bakımından da oldukça ileri seviyelere gelmiş bir firmayız. Hızlı, kaliteli ve de ileri teknolojiyi kullanarak sizlere Philips Tv Güncelleme hizmeti başta olmak üzere, Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama hizmeti sunuyoruz.

Televizyonlarınız sizin için ev ya da iş yeri fark ermeksizin yaşam konforunuz ve de dünyadan haberdar olmanızı sağlayıcı bir araçtır. Bundan dolayı da eğer yedek bir televizyonunuz da yoksa adeta ortam sessizliğe bürünecektir. Sunny Servisi firmamız da tam bu anlamda yardımınıza koşuyor. Bizi aradığınızda çok kısa bir süre içerisinde vermiş olduğumuz adese geliyoruz. Burada gereken ve yapılabilecek bir şey olduğunda elbetteki bizler de bunun için elimizden gelen ne ise yapmaya çalışıyoruz. Tv Montaj konusunda da sizlere gereken servis hizmetini her zaman sunmaya hazır bir firmayız.

Yerinde yapacağımız her müdahale sonucunda Led, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerinizi eğer tanır edebilirsek ne mutlu bize diyoruz. Çünkü o andaki müşterimizin yüzünde gördüğümüz mutluluk hissi bize de yansıyor ve bundan dolayı biz de işimizin hakkını vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

Sunny Servisi firması, sunmuş olduğu tüm hizmetlere müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşır. Plazma Tv ve Led Tv başta olmak üzere Lcd Tv lerinizin de tamir ve montajını yapıyoruz. Sizler için önem arz eden Tv lerinizin bizim için de değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Birçok firma sadece para kazanmak amaçlı hizmet verirken bizler tek seferde çok parayı değil, devamlı müşteri edinmeyi tercih ediyoruz. Gelen her müşterimizi güler yüzle karşılıyor ve Led Değişmi, Kırık Tv Panel Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Guncelleme ve Philips Tv Güncelleme ve Tv Montajı hizmetlerimizin işleyişi hakkında bilgi paylaşımından hiç bir zaman kaçınmıyoruz.

Eğitimli Personel

Sunny Servisi olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bizden memnun bir şekilde ayrılmasıdır. Çünkü sadece bu şekilde uzun ömürlü bir firma olacağımızı biliyoruz ve de bu günlere de bu sayede geldiğimizi belirtmek isteriz. Geçmiş yıllarda yaşadığımız bir dizi tecrübe sonucunda gereken tüm adımları da atmış durumdayız. Her geçen gün hizmetimizin kalitesini daha ileri seviyeler taşımaya çalışıyor ve bu anlamda oluşan teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Personellerimizin de bu gelişmelerden haberdar olması için gerekeni en iyi şekilde yapıyoruz.

Personellerimizin sadece pratik ve tecrübe ile değil teorik bilgiler ile de donanmasını sağlıyoruz. Bunun için de onları düzenli olarak hizmet içi eğitimlere tabi tutuyoruz. Hizmet içi eğitimlerde Led Tv, Lcd Tv ile Plazma Tv lerin Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ve Tv Montajı göstermiş oldukları başarı performansları sonucunda sertifikalarını alarak hizmetlerine kaldıkları yerden ve daha dinamik bir şekilde devam ediyorlar.

Sunny Müşteri Hizmetleri Numarası: (0850)466 24 07

Sunny Teknik Servis Numarası: (0216) 498 52 32

Sunny Destek Numarası: (0212) 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri