Adalar Toshiba Servis

Toshiba Servisi -Garantili Servis

Toshiba Servisi

Toshiba Servisi
Toshiba Servisi

Günlük yaşamımız, artık hayat şartları gereği bizleri koşturmaya itiyor. Bunun sonucunda da işten yorgun argın geldikten sonra tek yapacak şey olarak televizyonun karşısına geçip keyif yapmak kalıyor. Bazen televizyonun başında uyuya kaldığımız bile oluyor. Özellikle de çalışmayan ev hanımları tv ile daha çok zaman geçiriyor. Tüm bunların sonucunda ise sürekli çalışmaya maruz kalan televizyonlarınız arıza yapması kaçınılmaz hale geliyor. Tabii ki sonuçta Led Tv, Plazma Tv ya da Lcd Tv olsun fark etmeden Toshiba Servisi hizmetinize koşacaktır.

Memnuniyet Veren Hizmet

Toshiba Servisi olarak, çalışma sistemimizde müşteri memnuniyeti önem taşır. Şimdiye kadar bu günlere, bu çizgimizi bozmadan gelebilmiş bir firmayız. Lcd Tv Tamiri, Led Tv Tamiri, Plazma Tv Tamiri konularında çalışmalar yürüten ve bunun yanında Tv Montajı da yapan bir firmayız. Led Değişimi konusu özellikle gününüzdeki televizyonların korkulu rüyası haline gelmiş durumdadır. Bunu kısaca açıklamak gerekirse nasıl ki evlerde ya da iş yerlerinde ve yahut ta daha farklı kapalı ve ya açık ortamlarda aydınlatma amacıyla kullandığımız ampuller vardır. İşte bu ampuller nasıl ki zamanla ömrü tükeniyorsa televizyonlarınızın içerisinde bulunmakta olan ledlerin de belli bir ömrü vardır ve bu da zamanla tükenecektir. Sonuç olarak ise “Ses Var Görüntü Yok” Arızası karşımıza çıkacaktır. Bu durumda da Led Değişimi kaçınılmazdır. Toshiba Servisi olarak Led Değişimi konusunda uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Toshiba Servisi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Led Değişmi, , Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ile diğer Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin her tür arızasında üstün hizmetler veren bir servis firmasıdır. Kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışı içerisinde hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Müşterilerimizin bizleri tercih etme sebebi, ilk başta dürüst ve samimi bir şekilde onlara yaklaşım göstermemizdir. Tabii ki sonrasında verilen hizmetin kalitesi de yine ön planda gözükür. Çünkü sonuç olarak müşteri memnuniyetinde elbette ilgi alaka önemlidir. Ancak siz ona gereken hizmeti veremezseniz yine kaybeden siz olursunuz. Bizler, Toshiba Servisi olarak her zaman müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetler ile anılmak isteriz.

Öncü Firma

Toshiba Servisi bölge halkına yıllardır vermiş olduğu hizmetlerden mutluluk duyar. Bu anlamda kendi bölgesinde öncü firmalardan olmayı da başarmış bir firmadır. Sizlerin cihazlarınıza verdiğimiz önem sayesinde bugünlere gelmiş durumdayız. Lcd Tv başta olmak üzere Led Tv ve de Plazma Tv lerinize yaptığımız doğru müdahaleler sonucunda kısa sürede sorunlarınızı çözebilen bir yapıya sahip olmayı başardık. Zaten müşterilerimizin tercih sebeplerinin başında da bu gelmektedir. Çünkü her müşteri televizyonunun başına gelebilecek Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ve bunun gibi bir çok arıza konusunda kısa sürede verilen hizmetten memnun olur. Memnun olan her müşteriden de ricamiz bizlere referans olmasıdır. Çünkü mutlu müşteri her zaman iyi bir referans olarak karşımıza çıkacaktır. Bunun bilincinde bir şekilde hareket ediyor ve Toshiba Servisi olarak bu konuya önem veriyoruz.

Kaliteli Hizmette Son Nokta

Toshiba Servisi, her daim kaliteli hizmetin bilincinde bir şekilde hareket eder. Amacımız sadece kaliteli hizmetlerimiz ile müşterimizin memnuniyetini kazanmaktır. Sizlerin her zaman yanında olarak çıktığımız bu yolda, referanslarımız ile birlikte hareket ediyoruz. Kendi bünyemizde meydana getirdiğimiz uzman ekibimizle Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme başta olmak üzere tam gaz yolumuza devam ediyoruz. Teknik servis ihtiyacınızda size sadece bir telefon kadar uzağız. Bizi aradığınızda hizmet kaydı oluşturuyor ve çok kısa bir süre içinde sizlere dönüş yapıyoruz. Adres teslim hizmetimizle Plazma Tv, Lcd Tv ve ya Led Tv nizi adresinizden alıp, gereken tamir işleminden sonra tekrar sizlere teslimatını yapıyoruz. Ya da eğer mümkünatı var ise Tv lerinizi yerinde tamir işlemine tabi tutuyoruz.

Yerinde Arıza Tespiti Ve Tv Tamiri

Toshiba Servisi, arıza tespiti alanında bulundurmuş olduğu yüksek teknoloji cihazları ile çığır aşmış bir firmadır. Ölçüm cihazlarımız ile yaptığımız çalışmalarda kısa bir süre içinde arıza tespiti yapıyoruz. Buna bağlı olarak arızaya da hemen müdahale etme şansımız doğuyor ve seri hareketler de buna eklenince çabuk hizmetimizi ortaya bu şekilde sunmuş oluyoruz.

Plazma Tv lerde , Led Tv lerde ve de Lcd Tv lerde çalışma sistemi olarak bariz farklar bulunmaz. Ancak sadece aydınlatma kısmında değişik yöntemler kullanılmıştır. Lcd Tv, diğerlerine göre elektrik tasarrufu açısından daha avantajlıdır diyebiliriz. Bununla birlikte arıza tespiti için de bizlere fark yaratmazlar. Her birinin zaten arıza anlamında belirli arızaları mevcuttur. Toshiba Servisi olarak biz de edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında televizyonlarınıza Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmeti sunuyoruz.

Garantili Servis Hizmeti

Toshiba Servisi firmamız yetkili servisi olduğu Philips, Botec, Panasonic, markalarının dışında diğer marka Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin de özel servisliğini yapıyor. Bir de bunun yanında kendi yaptığımız arızalara 1 yıl süre ile garanti hizmetimiz mevcuttur. Diyelim ki bizleri aradınız ve servis talebinde bulundunuz. Bu durumda adresinize geliyor ve arızaya müdahale ediyoruz. Eğer mümkünse yerine , yoksa da atölyemizde bunu yapıyoruz. Bu arıza Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ya da başka marka Tv Güncelleme olsun fark etmeksizin sizlere bu hizmeti ücretli olarak sunuyoruz.

Ancak 1 yıl süre zarfı içerisinde yine aynı arıza tekerrür ederse bunu ücretsiz olarak yapıyoruz. Yani Toshiba Servisi 1 Yıl Garanti Sözü bizim firmamızın sizlere sunduğu özel bir hizmettir diyebiliriz. Piyasada bulunmakta olan birçok firma da bunun sözünü veriyor ama maalesef hiç bir zaman verdikleri sözü yerine getirmiyorlar. Buna da dikkat edip, bizim gibi referanslı firmalardan hizmet talebinde bulunmanızı diliyoruz.

Servis Ağı

Toshiba Servisi olarak oluşturduğumuz geniş servis ağı sayesinde daha fazla müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz. Araçlar rutin bakımdan geçirilmekte ve servis esnasında her hangi bir yolda kalma gibi sıkıntı yaşanmaması açısından bu da arz eden konulardandır. Bunun yanında servis araçlarımızda Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ya da başka marka Tv Güncelleme ve bunun gibi ihtiyaç duyulan durumlarda yerinde müdahale etmemizi gerektiren durumlar için gerekli olan tüm âlet ve edevatlar bulunur.

Tüm bu bilgiler ışığında yapmanız gereken tek şey, bizlere size hizmet sunma imkânını vermek için ulaşmanızdır. Bize ulaştığınız zaman tek yapmanız gereken biraz sabredip beklemek ve sonuca ulaşmak olacaktır. Toshiba Servisi olarak sizlere bütçenize de uygun bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Toshiba Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Toshiba Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Toshiba Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri