Arnavutköy Axen Servis

Axen Servisi

Axen Servisi

Axen Servisi

Axen Servisi, bilgisine güvenen ve tecrübesi ile göz dolduran personellerimiz sizlerin hizmetine hazır bir şekilde beklemektedir. Çalışmalarımızda sizin için derlediğimiz Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerde oluşan arızalar üzerinde değerlendirmeler yapıyoruz. Bu değerlendirmeler ile arıza tespiti ve tamiri konusunda hız kazanmayı amaçlıyoruz. Böylelikle de sizin için değerli olan zamanınızı boşa harcamadan kısa bir süre içinde arızalara müdahale ediyoruz. Yetkili teknik Servisi olduğumuz Axenn Tv Güncelleme ve de her hangi marka fark etmeksizin Tv Tamiri konusunda da eğitimlere katılarak buradan gerekli bilgileri ediniyoruz. Tüm bu bilgiler ışığında Axen Servisi olarak müşterilerimizden tek isteğimiz, bizlere güvenmeleri ve gönül rahatlığı içinde tv lerini bizlere emanet edebilmeleridir.

Her Bütçeye Uygun Fiyat Garantisi

Axen Servisi, müşterilerine her zaman uygun fiyat tarifeleri üzerinden hizmet sunar. Bu anlamda sizler de eğer bir servis firmasına ihtiyaç duyarsanız ve de bunun bütçenize uygun bir firma olmasını istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Led Tv, Plazma Tv ve de Led Tv cihazlarınızın her türlü tamirini ve montajını yapan firmamız, sizlere aynı zamanda kaliteli hizmet vermekten de mutluluk duyar. Philips Tv Güncelleme, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama hizmetleri Axen Servisi firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerdir. Grundig, Vestel, Arçelik, Beko, Philips, Sony, Sunny, Samsung, Lg ve daha aklınıza gelebilecek tüm markaların da yine tamir ile montaj işlemleri bizim görev alanımıza girmektedir. Bunun yanında Philips, Panasonic, Sanyo, Sony ve Botech markalarının da yetkili servisi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şunu da belirtmekte fayda var ki, tamirini yapacağımız Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi tamir etmeden önce sizlere fiyat bilgisi veriyor ve daha sonrasında tamir işlemine geçiyoruz. Böylelikle sonradan yaşanabilecek sorunların da önüne geçmiş oluyoruz.

Referanslı Hizmet

Axen Servisi referansları da oldukça fazla sayıda olmakla beraber bu referanslarımız sayesinde müşterilerimizin bize olan güven duygusu daha da artmaktadır. Çünkü insanlar artık özellikle de günümüzde meydana gelen birçok olumsuz ve güven kırıcı olay yaşıyor ve bunu da her olayda yaşayacağı korkusu ile hareket ediyor. Philips Tv Güncelleme, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi Kanal Ayarlama gibi hizmet verdiğini söyleyen birçok firma aldatıcı yöntemler ile müşterileri mağdur duruma sokuyor, bu da bizim gibi işinde gücünde ve dürüst hizmet veren firmaları maalesef olumsuz bir şekilde etkiliyor. Bizlerle ilgili daha önce bizden hizmet almış olan bir-çok müşteriden bilgi alabilir ve bu konuda rahat olabilirsiniz. Şimdiye kadar hiç bir müşterimiz Axen Servisi firmamızdan dolayı mağdur duruma düşmemiştir.

Ücretsiz Servis

Axen Servisi, tam donanımlı servis araçları ile sizlere ücretsiz bir şekilde servis imkanı sunuyor. Bu akamda sizler de bu hizmetimizden Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin tamir ve de montaj hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde bulunan tv nizin yer değişikliği durumunda montaj ekibimizi yolluyor ve bunun için de gerekli olan ekipmanı her zama sizlere sağlıyoruz.

Aynı zamanda evlerinde çocuk ya da yaşlı insanlar bulunan müşterilerimiz bazen kanalların ayarları ile oynandığından yakınıyor ve Kanal Ayarlama hizmeti almak istiyorlar. Ve de Kanal Güncelleme ile yetkili servisi olduğumuz Philips Tv Güncelleme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz de bize baş vurabilirler. Teknik ekibimiz sizler için Axen Servisi olarak hizmetlerine tam gaz devam ediyor.

Garanti Kapsamı

Axen Servisi olarak yetkimiz dahilindeki Philips, Sanyo, Sony, Suny ve Botec markalarının garanti süresi boyunca ücretsiz servis imkanını zaten sizlere sunuyoruz. Diğer taraftan da garanti kapsamı dolmuş ve yetkili servisi olmadığımız markası ne olursa olsun Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin de yine tamir ve montaj işlemleri servisimizce yapılıyor. Televizyonunuz garantili ancak sizin hatanızdan dolayı bir arızaya maruz kalmışsa bu durumda garanti kapsamında servis hizmeti alamazsınız. Ancak kendi kendine arıza yapmışsa bu durumda garanti süresi dâhilindeyse ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Kanal Ayarlama ve Kanal Güncelleme, Philips Tv Güncelleme gibi hizmetler de garanti dahilinde olmayan hizmetlerdendir.

Tüm bunlarla birlikte Axen Servisi firmamız kendi tamirini yaptığı Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinize 1 yıl süre dahilinde garanti hizmeti sunar.

Evinizde Ya da İş Yerinizde Tamir Hizmeti

Axen Servisi, her daim müşterisinin yanında olmayı kendisine bir borç bilir ve bu şekilde hareket eder. Sizlerin, ev ya da iş yeri fark etmeksizin arızalanan ya da montajı yapılacak olan Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv lerinizi adresinizde hizmet imkanı sunuyoruz. Philips Tv Güncelleme, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama hizmetlerinden hangisi olursa olsun, eğer mümkünatı var ise ilk tercihimiz bunun yerinde yapılması olacaktır. Bu hem sizin, hem de bizim için zaman tasarrufu anlamına gelir. Sizlerin arızalanan cihazlarını bir an önce tamir etmek bizim görevimizdir ve biz de bu yönde çalışmalar yaparak sizleri memnun etmeye çalışırız. Bu sayede hiç bir şekilde konforunuzdan ödün vermeden cihazınızı tamir ettirmiş olursunuz.

Yedek Parçada Orijinal Değişim

Axen Servisi firmamız, yedek parçada orijinalliğe önem verir. Çünkü arızalanan bir yedek parça ancak orijinali ile Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv nize uyum sağlayacaktır. Bunun yanında hizmetlerimizde her zaman söylemiş olduğumuz bir yıl garanti sözü değiştirdiğimiz yedek parçalar için de geçerlidir. Eğer 1 yıllık süre zarfında yine aynı parça arıza yaparsa bunu yenisi ile değiştirme sözü veriyoruz. Arıza fark etmeksizin ister Led Değişimi, İster Tv Ekran Değişimi ya da Kırık Tv Ekran Değişimi gibi hangi parça olursa olsun fark etmeden bunu yapma sözünü sizlere veriyoruz. Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Tv Güncelleme hizmeti de yine sizlere sunmaya devam ettiğimiz hizmetler arasındadır. Bunun yanında bazı firmalar sizlere yedek parça değişiminde yan sanayi ürün ile orijinali arasında bir fark olmadığını söyleyebilirler. Buna bağlı olarak ta sizlere daha uygun fiyatlar teklif edebilirler ancak bunlarda parça garantisi yoktur. Bundan dolayı da daha ucuza yaptıracağınızı düşündüğünüz cihazlarınızı komple kaybetme durumuyla dahi karşı karşıya kalabilirsiniz.

Titizliğe Önem Veren Hizmet
Axen Servisi
Axen Servisi

Axen Servisi, her zaman sunduğu işçilikte titizliği önem veren bir yapıya sahiptir. Ev ya da iş yerlerinize girerken dahi temiz ve titiz bir şekilde hareket ederiz. Gerekli hijyen materyallerini de mümkün mertebe kullanmaya çalışırız. Bunlar galoş, eldiven maske ve bine gibi materyaller olup, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde de ayrı bir öneme sahip olmuştur. Bu anlamda Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi özenle ve titizlik ile tamir eder sizlere de bu şekilde teslim ederiz. Cihazlarınızı her zaman Axen Servisi, titiz ve maharetli ellerine teslim edebilirsiniz.

Axen Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Axen Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Axen Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri