Tv Servis

Woon Servisi

Woon Servisi

Woon Servisi
Woon Servisi

Televizyonların hayatımızdaki yeri tartışmasızdır. Bu nedenle günlük yaşantımızda önemli bir yere sahiptir. Televizyonlar, her zaman hayal gücünü tetikleyen bir etkiye sahip olmuştur. Bunun yanında merak uyandıran ve bilgiyi teşvik eden bir yönü de vardır. Ayrıca günümüzde birçok kitle iletişim aracı mevcut olsa dahi televizyonlar, her zaman yerini korumaya devam etmiştir çünkü milyonlarca insanın izlediği ve ortak noktada buluştuğu bir iletişim cihazıdır.

Günümüzün son teknolojisi olarak Led Tv, Led Tv ve de Plazma Tv ler ekranlardaki görüntü kalitesini daha canlı bir hâle getirmiş ve bu da izlenme zevkini arttırmıştır. Diğer bir taraftan ise televizyonlar etkin bir reklam aracı olarak kullanılmaya devam edilmektedir.

Woon Servisi İle Tv leriniz Daha Güvende

Woon Servisi, hayatımızda bu denli bir öneme sahip olan Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi firmamızın güvenli ellerine teslim edebilirsiniz. Bu sizler için daha iyi olacak ve bu sayede piyasada bulunan adı sanı ve adresi dahi belli olmayan firmalardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Woon Servisi firması, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Tv Kanal Ayarlama ve Tv Güncelleme hizmetlerini sizler için ayrı bir itina ile yürütür.

Günümüz piyasası maalesef aldatıcı firmalar ile dolup taşmaktadır. Ve de bir çok tamir sektöründe olduğu gibi Tv Tamir sektöründe de durum aynıdır. Bizler de Woon Servisi olarak bunlardan etkileniyor ve müşterilerimizin güvenini kazanmak için birçok etkinliği beraberinde yürütmeye çalışıyoruz. Bu da extra bir çaba harcamamızı gerektiriyor ve yıpranmamıza sebep oluyor. Ancak firmamız tüm bunlara rağmen yılmıyor ve hizmetlerine de kaldığı yerden devam ediyor. Sizlere tavsiyemiz bu sektörde ucuz hizmet sunmaya çalışan firmaları ince eleyip, sık dokumanızdır.

Garanti Kapsamı Dahilinde Olan ve Olmayan Durumlar

Woon Servisi, garanti kapsamı dahilinde olsun ya da olmasın siz dilediğiniz sürece her tür marka ve modele hizmet veren bir servis hizmeti sunar. Ancak tabii ki bizim de tavsiyemiz, eğer garantisi devam eden bir ürününüz var ise bunu ilk olarak servisine yaptırmanız olacaktır. Bundan dolayı da ilk tercihiniz servis olsun daha sonrasında eğer isterseniz yine bize geldiğinizde biz her zaman yardımcı olmaya hazır olduğumuzu söyleyebiliriz.

Led Tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv fark etmeksizin bunlarda garanti kapsamında olan ve olmayan durumlar vardır. Bir Led Tv, Lcd Tv ve ya Plazma Tv eğer kendi kendine arıza yapmışsa bu durumda garanti kapsamında tanır edilir. Ancak sizin kendi elinizle oluşan arızalar garanti kapsamı dışında ve de ücretli olarak bakılabilir. Bizim de Philips Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar için yine durum aynıdır.

Yedek Parça Temini

Woon Servisi Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin arızaya maruz kalan parçalarını orijinali ile değişim yapma garantisi verir ve bunda yine 1 yıl boyunca garanti hizmetimiz mevcuttur. İster Led Değişimi olsun, isterse de daha farklı bir arıza olsun fark etmeden televizyonunuzu adresinizden alıp tamir ettikten sonra tekrar adresinize teslim ederiz. Bu anlamda gerekli olan bilgi, beceri ve de teknolojiye sahip bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Arızalar; Ses var Görüntü yok, Görüntü var Ses Yok, Tv Hiç Açılmıyor ya da başka bir arıza olsun fark etmeksizin tecrübeli personelimiz her türlü arızanın üstesinden gelebilecek kapasitededir. Sizlerin burada en önemli olan konu, bizleri tercih etmeniz olacaktır. Woon Servisi , eğer sizin adresinize gelmiş ve Led Tv Plazma Tv, Lcd Tv nizi tamir etmişse 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde aynı arıza durumunda garanti kapsamımıza girer.

Philps Tv Güncelleme, Tv Güncelleme , Led Bar Değişimi, Kanal Ayarlama, Kırık Tv Ekran Değişimi ve Ekran Değişimi gibi benzer arızalarda firmamız, her zaman sizlerin yanındadır.

İş Bitirici Firma

Woon Servisi firmamız, piyasadaki diğer firmalara göre daha iş bitirici özellikte bir firmadır. Bu anlamda firmamızla yaptığımız görüşmeyi takiben gerekli olan tüm ekipman ile adresinize geliriz. Buradaki ilk amacımız zaten Led Tv, Plazma Tv ve ya Lcd Tv lerinizi yerinde tamir etmektir. Bunun için adeta servisimiz seferber olur. Araçlarımız da alet ve edevat olarak donanımlı olduğu için malzeme sıkıntısı kolay kolay çekilmez. Çünkü Woon Servisi firması olarak adeta bir 112 ambulans edasında hizmet veririz. Eğer o an için Led Tv nize müdahale etme şansımız var ise bunu mutlaka yerine getiririz. Şimdiye kadar yürütmüş olduğumuz hizmetlerin birçoğunda %90 başarı sağlayan bir firma olarak büyük bir ihtimalle arızayı da yerinde tamir imkanı sunmaya çalışırız. Eğer bu mümkün değilse de atölyemize götürür ve burada tanır imkanına bakarız. Nadir de olsa bazen, yerinde yaptığımız cihazlarda çok zaman geçmeden yine Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme gibi arızalardan bazılarının tekerrür ettiği olmuştur. Bunlara da mahal vermemek için böyle durumlarda da zaten 1 yıl garanti kapsamı hizmetimiz devreye girer ve sorun da bu şekilde çözülmüş olur. Ancak yedek parçanın orijinali ile değişimi her zaman savunduğumuz bir konudur.

Müşteri Memnuniyetine Önem Veriyoruz

Woon Servisi firması olarak size sunacağımız hizmetlerde sizlerin memnun olması bizim için önem arz eder. Çünkü memnun olmayan bir müşteri bizim için hayal kırıklığı demektir. Buna bağlı olarak hizmetlerimizde nezaketten ödün vermeden hareket ederiz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi sizler için gereken en kaliteli işçilik hizmetiyle tamir eder ve sizlere de bu şekilde teslim ederiz. Kanal Ayarlama ve de Kanal Güncelleme ile yetkili servisliğini yaptığımız Philips Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerin Philips Tv Güncelleme hizmeti de çalışmalarımız arasındadır. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyet ile referans müşteri sayımız da her geçen gün artarak devam ediyor. Bu sayede biz de her yeni artan bir müşteri kitlesi ile gücünüze güç katıyoruz. Şunu iyi biliyoruz ki bizi bir yerler getirecek ve de mutlu edecek ölen en önemli unsur verdiğimiz hizmetten memnun bir şekilde bizden ayrılan ve mutlu olan müşteridir.

Servis Araçları ile Ücretsiz Servis Hizmeti

Woon Servisi firmasına ait yeteri sayıda servis aracı sizlerin hizmetine koşmak için hazır vaziyette bekliyor. Sizlerin çağırılarına anında yanıt vermek ve de daha hızlı bir müdahale yapmak için, bu detay da önemli bir yere sahiptir. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi daha özenli ve sarsıntıya mahal vermeden taşımamız gerektiğinin bilincinde olarak servis araçlarımızda koruma için aparatlar bulunduruyoruz. Aynı zamanda Woon Servisi olarak çizilmelerini de önlemek için gereken ambalaj uygulamasını da yapmadan kesinlikle araca yerleştirmiyoruz.

Woon Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

WoonTeknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Woon Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri