Seg Servisi

Seg Servisi

Seg Servisi
Seg Servisi

Seg Servisi     

Seg Servisi
Seg Servisi

Seg Servisi her geçen gün tecrübesine tecrübe katarak yoluna devem ediyor. Bunda siz değerli müşterilerimizin bizlere göstermiş olduğu ilgi ve güven de ayrı bir yere sahiptir. Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmeti sunduğumuz bu sektörde sizler de hemen bizleri arayarak servis imkânlarından yararlanabilirsiniz. Sizlere ait olan her Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv bizler için de önem taşır. Cihazlarınıza gereken ilgiyi de her zaman göstermeye hazır bir şekilde sizlere hizmet vermeyi bekliyoruz. Firmamızın size katacağı çok şeyler olacağının da altını çizerek sizleri servisimize bekliyoruz. İhtiyacınız olduğu anda bize ulaşmak için sadece bir telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Hızlı Servis

Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinde Seg Servisi olarak hızlı olmamız gerektiğinin bilincinde hareket ediyoruz. Bunun için de servis araçlarına önem veriyor ve tam donanımlı servis araçlarımızla sizlere daha hızlı servis imkânı sunuyoruz. Mobil gezici servis araçlarımız sayesinde bizi aradığınız anda size en yakın servis aracını yönlendiriyor ve kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşıyoruz. Her müşteri gibi sizler de arızalanan Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin bir an önce yapılmasını istersiniz. Bundan dolayı da servisimizin bu denli önem verdiği hızlı servis imkanı sizleri bekliyor.

Araçlarımızda bunun yanında Seg Servisi ilkeleri gereği her tür donanım mevcuttur ve bu sayede arızalara da yerinde müdahale şansımız oldukça fazladır. Tv Tamir ve Tv Montaj için gerekli olan her türlü ekipmanı temin etmiş durumdayız. Çünkü bizler de isteriz ki Led Tv Arızası, Lcd Tv Arızası ve Plazma Tv Arızası, yerinde tamir edilsin be bizler de sizler de kısa sürede çözüme kavuşan arıza sonucunda mutlu bir şekilde ayrılalım. Bunun zaman tasarrufu açısından da önemi büyüktür.

Uzman Teknik Ekip

Seg Servisi alanında uzman bir ekip ile yoluna devam ediyor ve bunun sayesinde aldığımız tüm işleri neredeyse kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Gününüz televizyonları artık farklı sistemlerde çalışırken bizler de eski televizyonların yerini alan bu sistemlerin eğitimlerini fazlasıyla almış durumdayız. Firmamızda da bunun yanında usta çırak ilişkisi hâlen devam ediyorken bunun da zaten bu şekilde devam etmesi gerektiği bilincinde hareket ediyoruz. Çünkü bir iş sadece teorik bilgiler ile öğrenilemez. Bunun en basit ödeneğini de mühendislik fakültesini bitiren mühendislerden iş sahibi olanda zorlananlardan görüyoruz. Sonuçta her firma diplomaya önem verdiği kadar tecrübeye de önem veriyor. Bu anlamda Seg Servisi olarak tüm Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Tamiri konularında yolların tecrübesi ile hareket eden bir ekip ile çalışmalarımızı sin hızıyla devam ettiriyoruz. Sizler de evlerinizde ya da iş yerlerinizde sessizliği bozan televizyonlarınızı arıza durumunda bir an önce yaptırmak istiyorsanız firmamızın güvenli ellerine teslim ederek bunu görebilirsiniz.

Garanti Kapsamı Hakkında Bilmedikleriniz

Garanti Kapsamı tüm elektronik cihazlarda önem taşır. Tabii ki tüm ürünlerde bu önemlidir ancak elektrikle çalışan cihazlarda bu ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü elektrikle çalışmaktadır ve elektriğin bir an dengesiz gelen bir voltajı ile arıza yapabilir. %100 olmasa da insanların büyük bir bölümü de artık garanti olayına büyük önem veriyor. Çünkü cihazı aldıktan kısa bir süre sonra arıza yapması ile ortada kala kalacağını biliyor. Led Tv Arızası, Lcd Tv Arızası ve de Plazma Tv Arızası da bu konuda önemli bir yere sahiptir. Çünkü bunun bir-çok örneği ile maalesef karşılaşmış durumdayız.

Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerde yaşanan arızalar da bazı durumlarda garanti kapsamı dahilinde işlem görmeyebilir. Her hangi bir cihazın kendi kendine arıza yapması garanti kapsamı dahilinde işlem görür. Örneğin Tv izlerken durduk yerde birden kapanması, ya da görüntünün birde gitmesi gibi arızalar elbette garanti kapsamındadır. Ancak sizin kendi elinizle yani düşürerek ya da her hangi dışardan bir müdahale ederek, Tv kapağını kendiniz yapmak için açarak yapmış olduğunuz müdahaleler garanti kapsamı dışında kalır. Bu da ücretli olarak servis hizmeti almanıza yol açabilir. Bundan dolayı Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerimizde yaşanan her ne sorun olursa olsun kendiniz müdahale etmeden önce mutlaka kendi servisi ile irtibata geçiniz.

Orijinal ve Garantili Yedek Parça Temini

Seg Servisi olarak her ariza yapan markası ve modeli ne olursa olsun fark etmeden servisimize getirebilir ya da ücretsiz servis imkanımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böyle bir durumda servis hizmetimiz anında kapınızda olacaktır. Led Tv Tamiri, Lcd Tv Tamiri, Plazma Tv Tamiri konularında firmamızın sizlere sunacağı üstün ve kaliteli hizmetler devam ediyor. Bizler Seg Servisi firması olarak arızalanan yedek parçayı her zaman orijinali ile değiştirme taraftarı öldük ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü bu alanda hezimet vermeye devam etmemizin gerektiği bilincindeyiz. Aynı zamanda değişen her yedek parçaya 1 yıl boyunca da garanti vererek sizleri gönül rahatlığı içinde servisimize bekliyoruz. Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme konusu olsun fark etmeksizin firmamızın kapısı her daim tüm müşterilerimize açık bir vaziyettedir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Seg Servisi, kaliteli hizmete önem veren ve yaptığı her işte de kaliteden ödün vermeyen bir yeniye sahiptir. Gerek işçilik, gerekse kullandığımız parçaların orijinal olması, bunu fazlasıyla göstermektedir. Philips Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Botech Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Panasonic Yetkili Servisi olarak hizmetine devam eden firmamız, diğer tüm markaların da özel servisliğini yapıyor. Bu markalardan bazıları ise Lc Samsung, Sunny, Toshiba, Panasonic, Arçelik, Beko, Vestel, Axen Woon, Seg, Nordmende, Grundik, Tcl olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu markalar ve modeli ne olursa olsun Seg Servisi bünyesinde yürütülen hizmetlerle kaliteli işçilik dahilinde hizmetimize tabi tutulur.

Detaylı Arıza Tespiti
Seg Servisi
Seg Servisi

Seg Servisi firmamız, sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin her hangi bir arızası ile karşı karşıya kaldığında bunlara gereken detaylı bir inceleme yaparak sizlerin kısa sürede bu sorunlardan kurtulmanızı sağlar. Kısa sürede yapılan arıza tespiti sayesinde sizlere çözüm önerisinde bulunur. Fiyat konusunda da sizleri yormayan bir politika izler. Arıza tespiti sonrasında da sizlere tamirini yapacağımız Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv lerinizin fiyatı konusunda da bilgi paylaşımı içinde bulunuruz. Tabii ki bizim de bazı çerçeveler içerisinde belirli bir işçilik ücretimiz bulunuyor ancak bu konuda da Seg Servisi olarak gereken en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Parça değişimi konusunda sa değişen parça ücretini ayrıca talep ediyoruz.

Seg Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Seg Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Seg Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri