Arnavutköy Grundig Servis

Grundig Servisi

Grundig Servisi

Grundig Servisi
Grundig Servisi
Grundig Servisi
Grundig Servisi

Ev ya da iş yeri ya da başka bir ortam fark etmeksizin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerin yeri hiç bir zaman değişmez. Hiç bir zaman insanların vaz geçemeyeceği de bir üründür.

Bu anlamda Philips Tv Güncelleme, ya da başka marka Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Tv Kurulum ve Duvar Montajı hizmetlerini Grundig Servisi olarak sunmaya devam ediyoruz. Servisimiz, tüm kadrosuyla beraber tek amaç altında toplanmıştır o da tüm müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktan başka bir şey değildir.

Bu amaçla da her tür verdiğimiz hizmette sizlerin memnuniyetini hedef alarak yola çıkar ve çıktığımız bu yoldan da üstün başarılar elde ederiz. Personellerimiz sertifikalı ve aynı zamanda işinin bilincinde hareket eden oluşur. Bundan dolayı da kısa sürede Led Tv Plazma Tv ve Lcd Tv arıza tespiti yaparız. Ayı zamanda sizlerin güvenini sağlamak amacıyla birçok referans kitlemiz de mevcut olup, zaten bu günlere gelmemiz de bunun sayesinde olmuştur.

İstanbul Grundig Servisi İle Memnun Müşteri

Müşterilerimizin Grundig Servisi firmamızdan memnun bir şekilde ayrılması bizler için paha biçilemez bir öneme sahiptir. Bunu da başarmış olmanın mutluluğunu her zaman yaşar ve bu anlamda hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini ekleriz. %100 Müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalar yürüterek Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizi tamir, montaj ve de gerektiğinde kurulum hizmetlerine tabi tutarız.

Philips Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak ta hizmet verdiğimiz bu sektörde bölgede adından siz ettiren bir firmayız diyebiliriz. Yetkili servisi olduğumuz markaların haricinde de diğer tüm marka ve de modellerin yine servis hizmetini hızımızı kesmeden vermeye devam ediyoruz.

Led Tv, Lcd Tv Ve Plazma Tv Çalışma Sistemi

Grundig Servisi, Televizyon Tamiri sektöründe İstanbul’da adından sıklıkla söz edilen ve adeta parmakla gösterilen bir firmadır. Daha önceki yıllarda tüplü olarak kullandığımız televizyonların yerini şimdi Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv modelleri almış durumdadır.

Bizler de bu televizyonlarınızın Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi hizmetlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Daha önceleri yerinden dahi kaldırmakta zorlandığımız tüplü televizyonlar hem görünüş olarak hem de çalışma sistemi olarak değişmiş ve yerine hem daha modern görünümlü hem de çalışma sistemi olarak daha farklı olan Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv ler almıştır.

Bunun yanında artık neredeyse her şeyi dokunmatik olarak düzenlenmiş olan bu Tv ler eskilerde ise tam tersi olarak mekanik şekilde imal edilmekteydi. Arızalar mekanik şekilde de olabiliyordu. Ancak şimdiki modeller tamamen dijital bir şekilde imal edilmektedir. Ve de arızası da bu şekilde olmaktadır.

Ağırlık olarak ta oldukça fazla olan eski televizyonlar taşıma konusunda da sıkıntı yaratıyordu. Şimdiki tv ler ise oldukça hafif olması karşısında servis imkânları da artmış durumdadır. Yeni model Tv ler aynı zamanda görüntü kalitesi olarak ta eskilerden gayet net bir görüntü sağlamaktadır.

Yani şimdiki sistemlerde eski televizyonlarda kullanılan tüp yerine ledler kullanılmaktadır. Eskiden televizyonların tüpü biterken şimdi ise ledleri bittiğinden Led Değişimi yapılmaktadır.

Grundig Garantili Servis

Grundig Servisi anlamında, Philips Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak hizmet veren bir firma görüntüsü içinde çalışmalarımıza da tam gaz devam ediyoruz. Servis garantisi şu şekildedir:

İlk olarak bizi arayan müşterimizden arıza tarifi alırız.

Daha sonrasında eğer telefon ile çözümü mümkünse bu şekilde arızayı çizeriz.

Eğer arızanın çözümü telefon ile mümkün değilse adresinize geliriz. Adresinizde yapacağımız işlemler sonunda sizlerin de fiyat bilgisi paylaşımını yaparak takır işlemine geçeriz. Tamirini yaptığımız her Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv 1 yıl süre boyunca garanti kapsamımıza girer.

Bu bir yıllık süre zarfında hemen hemen yaptığımız hiç bir sorun yaşamadık diyebiliriz. Ancak sorun olanlar da zaten ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmuştur. Yedek parça garantisi de buna dahildir. Yani arızalanmış olan bir parçanın değişimi sonucunda bu da 1 yıl boyunca garantimiz kapsamında işlem görmeye devam eder.

Ucuz Fiyat Veren Firmalara Dikkat

Grundig Servisi, her zaman müşterisinin yanında olan bir firmadır ve böyle olmaya da devam edecektir. Bu anlamda gereken tüm hizmeti, siz değerli müşterilerimize sunmaya hazırız. Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv marka ve de modeli hiç fark etmeden tamir ,kurulum ve de montaj hizmeti sağlıyoruz. Sadece Philips Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak ta değil, tüm markaların servis hizmetini sizlerin ayağına getiriyoruz.

Burada dikkatinizi çekmek istediğimiz konu ise üçüncüsü veren firmalara dikkat etmemizdir. “Ucuz etin yahnisi yenmez “ ata sözünde olduğu gibi ucuz bir şekilde sizlere piyasanın çok altında fiyat veren firmaların sizlere vereceği hizmetten de hayır gelmez diyoruz.

Bundan dolayı da piyasada sizleri allayıp pullayıp hizmet vermek isteyen firmalara aldanmayınız. Sıkı bir araştırma yapmadan sakın ola kimseye cihazlarınızı emanet etmeyiniz. Bu sadece bizim sektör değil, tüm sektörler için de geçerli bir durumdur ve bu konuya da ayrıca dikkatinizi çekmek isteriz.

Orijinal Yedek Parça Temini

Grundig Servisi firmamız Yedek Parça konusunda oldukça hassas davranan bir firmadır. Bu konuda kendi çapında gayet iyi işlere imza atmış bir firma olarak sıfır risk ile çalışırız. Bundan dolayı da arızalanan Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv konularına önem veriyoruz.

Çünkü bir parçanın arıza yapması durumunda bunun yedek parça olarak orijinalinin kullanılması çok önemlidir. Buradaki amaç cihaza uyumluluğu açısındandır. Orijinal olmayan bir yedek parça her zaman Tv lerinizde sorun olarak karşımıza çıkacaktır.

Bu sorun diğer parçalarının da arıza yapıp televizyonun kullanılamaz hale gelmesine kadar dahi gidebilir. Diger bir taraftan ise bazı firmalar da orijinal yedek parça kullandığını iddia ederek müşteriyi aldatma yoluna gidebilmektedir. Bunun için de referansı olmayan firmalardan böyle bir talepte bulunmasanız sizin için daha da iyi olacaktır.

Kaliteli Hizmet

Grundig Servisi firması, hizmette kaliteyi dikkatle takip eder ve bundan dolayı ortaya sağlam bir işçilik hizmeti çıkarır. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi gerek duyduğunda yerinde tamir hizmetine de gidebilir.

Zaten bu hizmet sizin için de oldukça memnun edici yönde bir hizmettir ve bu sayede zamandan da tasarruf edilmiş olacaktır. Philips Tv Güncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi ve Kanal Ayarlama hizmetlerimizle sizlerden gelecek olan çağrıları bekliyoruz.

Bizlere her zaman web sitemizden hizmet talep kaydı yaparak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda yazılı olan iletişim numaralarından da mesai saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Grundig Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Grundig Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Grundig Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri