Maltepe Tv Tamir

Nordmende Servisi – Sorunsuz Hizmet Garantisi

Nordmende Servisi

Vestel Led Tv Servisi
Nordmende Servisi - Sorunsuz Hizmet Garantisi 3

Nordmende servisi

Nordmende Servisi firmamız, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınız ile ilgili arıza ve montaj hizmeti verir. Nordmende, zaten dünyaca duyulmuş bir markadır ve garanti suresi boyunca servisi tarafından ücretsiz kurulum ve de tamir ile montaj hakkınız vardır.

Bizler de bu markanın yetkili servisi olmasak dahi yine de tamir ve montajını ücretli olarak yapan bir firmayız. Televizyonlar tarih boyunca ortaya çıktığı günden bugüne insanların eğlence kaynaklarından biri olarak hayattaki yerini almıştır. Hatta şuan televizyonun olmadığı bir ortam, adeta sessizliğe bürünür.

Bir taraftan insanlar arasındaki diyaloğu azalttığı yönünde eleştirilere de maruz kalmıştır. Ancak her yeni çıkan teknoloji ürününde olduğu gibi televizyonlar yerinde ve zamanında kullanıldığı sürece faydaları tartışılmaz. Örneğin ; bir çocuğun televizyondan çizgi film izlemesi, onun bilgi dağarcığını genişletecek ve bazı şeyleri görsel olarak öğrenmesini oldukça hızlandıracaktır.

Bizler de, Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme konularında Nordmende ve diğer tüm marka televizyonlara servis hizmeti sunan bir firmayız.

Marka ve Model Gözetmiyoruz

Nordmende Servisi, hiç bir zaman marka farkı aramadan ve model ayrımı yapmadan servis hizmetlerini sonuna kadar yürüten bir anlayışla hizmet verir. Arçelik, Beko gibi dünya devi markalar başta olmak üzere, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi , Botec Yetkili Servisi ve Philips Yetkili Servisi olarak ta hizmetlerine devam ediyor.

Yeter ki tamirini, kurulumunu ya da montajını yapacağımız cihaz, Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv cihazlarından bir tanesi olsun bu durum yine farklı değildir. Ayrıca kendi bölgemizde köklü bir firma olmanın da gurur içerisinde çalışmalarımıza son hız devam ediyoruz.

Firmamız, Nordmende Servisi çalışma anlayışı olarak müşterilerine de değer veren ve onların Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv cihazları ile ilgili her türlü sorunlarında her daim yanında olan anlayış içinde hareket eder.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Nordmende Servisi, %100 Müşteri Memnuniyeti hedefinden şaşmadan yoluna devam etmektedir. Bu yolda da karşımıza çıkacak olan tüm engellere de şimdiye kadar göğüs gererek çalışmalarımıza yılmadan devam ediyoruz. Led Tv lerin arızaları farklı olabileceği gibi Lcd Tv ve de Plazma Tv lerin arızaları da kendi bünyelerinde bazı farklılıklar gösterir.

Bu anlamda da sizler daim her servisle çalışma imkanına sahip olamazsınız. Bildiğiniz gibi piyasa da zaten kendini bilmez birçok servis firması ile dolup taşmıştır. Buna bağlı olarak ta bu firmaların çalışma sistemi de farklılıklar gösterir. Kimisi ise yaptığı işin hiç bir zaman arkasında durmaz ama sizlere başta her türlü sözü verir. Bu ve bunun gibi birçok nedene bağlı olarak olan yine sizlere olur.

Tüm bu nedenlerden dolayı da servis seçiminde oldukça dikkat etmenizi ve Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Philips Tv Güncelleme hizmetlerinde Normende Servisi olarak bizler gibi kendini kanıtlamış olan bir firmadan hizmet alanızı öneririz.

Nordmende Servisi Orijinal Yedek Parça Hizmeti

Nordmende Servisi, çalışma sistemi gereği olarak yedek parça değişiminde orijinallige her zaman önem vermiş olan bir firmadır. Led Tv Orijinal Yedek Parça, Lcd Tv Orijinal Yedek Parça, Plazma Tv Orijinal Yedek Parça olarak ta hizmet vermeye son hızımızla devam ediyoruz.

Buna önem veriyoruz çünkü, arıza yapmış bir yedek parça ancak orijinali ile televizyonunuzu eski performansına kavuşturacaktır. Sizler de buna bağlı olarak gereken hizmeti almış olacaksınız. Bu anlamda yapmış olduğunuz ve yapacağınız tüm çalışmalar önem kazanır.

Biraz daha ucuz fiyat teklifi verecek olan firmaları kesinlikle Orijinal Yedek Parça Değişimi yapmayacaktır. Gerek Ekran Değişimi ve Kırık Tv Ekran Değişimi olsun, gerekse de Philips Tv Güncelleme ve diğer Led Değişimi gibi arızalar olan tek amacımız müşterimizin bizlerden memnun bir vaziyette ayrılması olmuştur.

Bizler Nordmende Servisi olarak sürekli çalışmalarımıza sizler için her geçen gün bir yenisini ekleyerek devam ediyoruz. Şimdiye kadarki hizmetlerimizde elbette ki sıkıntı yaşadığımız müşterilerimiz de olmuştur ancak bu anlamda hiç bir müşterimizi mağdur etmediğimizi belirtmek isteriz.

İstanbul’da Gözde Bir Firma

İstanbul Nordmende Servisi olarak sadece burada değil, gerektiğinde şehir dışına da hizmet verdiğimiz olmuştur. Bu unla birlikte zaten tüm semtlere hizmetlerimize devam ediyoruz. Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv arızalarında ve kurulum ile montajlarında oldukça tecrübe sahibi olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bizim işimiz neyse biz onu yapıyor ve gerektiğinde yetkimizi de sonuna kadar kullanıyoruz. Özellikle yetkili servisi olduğumuz Philips, Panasonic, Sony, Sanyo ve Botec markalarının garanti kapsamı boyunca servis hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Servis hizmetimizde bir aksama görür ya da bir rahatsızlık hissederseniz de bunu bizlere mutlaka bildirmenizi öneririz. Bu önerilere ve de eleştirilere her zaman açığız.

Bizleri web sitemizden de ziyaret ederek buradan da firmamız Nordmende Servisi hakkında ilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız Philips Tv Güncelleme hizmeti yanında Kanal Ayarlama ve de yine tüm Led Tv, Lcd Tv ile Plazma Tv lerinizin Kanal Güncelleme hizmetlerini de sizlere sunar. Kırılan televizyonlarınızın Ekran Değişimi ile ilgili de firmamızdan bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

BİR YIL GARANTİ

Nordmende İstanbul Servisi, Led tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinize 1 yıl garanti sözü veriyor. İstanbul Nordmende Servisi 1 Yıl Garanti verdiği tüm hizmetlerinde una işçiliği de dahil ermiş bir firmadır. Bazı firmalar gibi sadece yedek parça garantisi vermekle kalmayıp yaptığı işçiliğin de garantisini verir.

Bunun yanında piyasada o kadar mantar gibi türemiş firma bulunurken bunlar içinde işini hakkıyla yapan pek az firma vardır. Bizlere getireceğiniz Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv, hangi marka ve model olursa olsun sizlere elimizden gelen hizmetin en iyisini vermek için çaba sarf ederiz.

Servis İmkânı

Nordmende Servisi
Nordmende Servisi

Nordmende Servisi, günümüzde birçok firma gibi ücretsiz olarak sizlere servis imkanı sunar. Televizyonlarınızı adresinizden alıp tamir ettikten sonra tekrar sizlere teslim eder.

Daha önceleri bu şekilde hiç bir firma müşterisine servis imkanı sunmuyordu ancak günümüzde bu durum tam tersine bir hal almış ve servis firmaları adeta birbirleri ile yarış eder hale gelmiştir. Tabii ki bu da sizler için olumlu sonuçlar alanınızı sağlayacaktır.

En azından rekabet ortamını daha iyi değerlendirmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında daha önce de uyardığımız gibi yine sizleri servis secimi konusunda uyarmadan geçemiyoruz. Çünkü bu konuda ağzı yanan o kadar çok insan var ki bunları girseniz o zaman bizleri daha iyi anlayacağınızı biliyoruz. Nordmende Servisi olarak bizler Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv hakkında mümkün olduğu kadar bilgi sahibi ve de uzman bir ekiple hizmet veriyoruz.

Nordmende Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Nordmende Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Nordmende Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri