Tcl Servisi

Tcl servisi – İstanbul Garantili Servis

TCL televizyon servisi, yetkili servisler tarafından sunulan bir hizmettir. Bu servisler, televizyonların yazılım ve donanım sorunlarını gidermek, ekran değişimi ve tamirleri yapmak, ses sorunlarını çözmek, uzaktan kumanda sorunlarına çözüm bulmak gibi hizmetler sunarlar. Ayrıca, garanti kapsamındaki televizyonların ücretsiz tamir işlemlerini de gerçekleştirebilirler.

Tcl Servisi, İstanbul ve tüm semtlerine götürdüğü televizyon tamir hizmetleriyle adından söz ettirmeyi başarmış bir firmadır. Plazma Tv, Led Tv ve de Led Tv leriniz zamanla uzun süreli çalışmaya bağlı olarak arızaya maruz kalabilirler.

Böyle durumlarda eğer sizler de güvenliğe ve kaliteli hizmete önem veriyorsanız, İstanbul Tcl Servisi İle hemen bağlantıya geçebilirsiniz. Servisimiz özenle ve titizlikle yürüttüğü hizmetlere son hızıyla devam ediyor. Sizler için gerekli olan tüm çabayı sarf ederek Tv lerinizde meydana gelebilecek her tür arızanın önüne geçmeyi de ayrıca hedefliyoruz.

Tcl Televizyon Servisi

TCL televizyon servisi, televizyonların yazılım ve donanım sorunlarını gidermek, ekran değişimi ve tamirleri yapmak, ses sorunlarını çözmek, uzaktan kumanda sorunlarına çözüm bulmak gibi hizmetler sunar. Ayrıca, garanti kapsamındaki televizyonların ücretsiz tamir işlemlerini de gerçekleştirebilirler.

Ariza yapan bir cihazınızı bize getirdiğinizde ilk olarak sizlerden de arızanın nasıl gerçekleştiğinin bilgisini alıp, hızlı bir şekilde arıza tespiti yapıyoruz. Tcl Ariza Tespiti önem taşır çünkü bir televizyonda arızanın tespit edilmesi yeri geldiğinde onu tamir etmekten daha zordur diyebiliriz.

Tcl Servisi
Tcl Servisi

TCL Televizyon Yetkili Servis

Tcl Servisi güven aşamasında sizlerden çok daha farklı olarak bizlere güven duymanız konusunda fırsatlar sunar. Bu fırsatlardan birincisi referanslarımız, diğeri ise 1 yıl boyunca sunduğumuz Garantili Servis hizmetidir. Bu sayede bizlere güvenen müşteri sayımız oldukça artmış durumdadır.

TCL televizyon servisi, TCL marka televizyonların tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunan bir servistir. TCL, dünya genelinde tanınan bir televizyon markasıdır ve Türkiye’de de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. TCL televizyonları, yüksek kaliteli ekranları ve modern teknolojileri ile bilinmektedir.

Çünkü piyasada maalesef ki Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv tamir, Kurulum ve de Montaj hizmeti verdiğini iddia eden firma biliniyor ki bunlar, müşterilerine oldukça zor anlar yaşatmışlardır. Bize gelen birçok müşteri örneğinden bunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Sizler de eğer böyle şüphe içinde hareket ediyorsanız mutlaka bizlere uğrayın ve bu güvenli hizmetlerimizden faydalanın diyoruz.

Yeni tv alan birçok müşterimiz de kanalları karıştırma gibi bir durumla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durumda ise Kanal Ayarlama hizmetimizle sizi bundan kurtarabiliriz. Philips tv leriniz için de Philips Tv Güncelleme hizmetimiz sizleri bekliyor. Aynı zamanda Tcl Servisi olarak Kırık Tv Ekran Değişimi, Ekran Değişimi ve de Tv Montaj hizmetlerimize yine kaldığı yerden devam etmekteyiz.

TCL Televizyon Kurulum Servisi

TCL televizyon servisi hizmetleri, diğer markalarda olduğu gibi çeşitli ücretlere tabidir. Servisler, tamir işlemi gerektiğinde televizyonun yaşına, modeline, ekranın tipine ve tamirin yapılacağı yerin konumuna bağlı olarak fiyat belirlerler. Bunun yanı sıra, garanti kapsamındaki televizyonlar için ücretsiz tamir işlemleri yapılabilmektedir.

Tcl Servisi, tüm personeliyle birlikte uyum içinde çalışmalar yürütür. Bu çalışmalarında da yine her daim tecrübesine dayanarak hareket eder. Buna bağlı olarak yaptığı her işten alnının akıyla sıyrılmasını da bilir. Çok eski yıllara dayanan Tv Tamir hizmeti ile sizlerin Tv lerine verdiği önem hiç bir zaman tartışmaya konu edilemez.

Led Tv ve ya Plazma Tv olsun Lcd Tv ler için de durum hep aynıdır. Eski Tv lere göre tabii ki yeni model televizyonların çalışma sistemi de değişmiştir. Daha önceleri en basiti tipi bitti dediğimiz Tv ler şimdi ise Tv Led Ömrü Bitmesi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda tüplü Tv lerde tüp değişirken şimdiki modellerde Led Değişimi yapılıyor.

Şimdiki Tv lerde bir de Kanal Ayarlama konusu önem taşıyor. Yeni model sistemlerden anlamayan yaşlı insanlarımız, bu televizyonların kanal ayarlaması konusunda daha da zorlanmaktadırlar.

Tecrübeli ve işini severek yapan Tcl Servisi tüm personeli ile birlikte seferber olup, sizi Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinizde yaşanan Kırık Tv Ekran Değişimi ve Ekran Değişimi de dahil her sorun için kurtarmaya hazır vaziyette bekliyor. Personellerimiz bununla birlikte tüm hizmet içi eğitimlerden de geri kalmadan gerekli olan sertifikaları ile birlikte bünyemizdeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor

Tcl Servisi arızalara çok kısa bir süre içerisinde müdahale etme konusunda ileri teknolojiyi kullanır. Âlet ve ekipman olarak üst düzey bir malzeme potansiyeline sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz.

TCL Servisine Kim Bakıyor?

Bu konuda gereken tüm çabayı sizler için gösteren bir firmayız. Led Tv ve Plazma Tv basta olmak üzere Led Tv konusunda da üstün tecrübemizle kısa sürede arıza tespiti yaparız. Kısa sürede yaptığımız arıza tespiti sayesinde de tamir işleminde oldukça başarılı bir grafik çizeriz. Sizlere ait olan her türlü Tv Tamir ve Tv montaj işlemlerinde kullandığımız özel aparatlarımız vardır.

Bu aparatlar sayesinde de zaten işlerimizde oldukça seri bir şekilde hareke ederiz. Tv Montaj konusu özellikle sağlam bir şekilde yaptığımız işlerdendir. Ancak burada önemli olan sizin duvarınızın sağlam olmasıdır. Eğer sağlam bir duvarınız var ise en sağlam bir şekilde Tv nizi duvara montaj edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın diyor ve Tcl Servisi olarak sizlerden gelecek çağrıları bekliyoruz.

Kanal Ayarlama ve Kanal Güncelleme

Philips Yetkili Servisi de olan firmamız Tcl Servisi olarak Philips Tv Güncelleme hizmetini sizlere sunar. Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerde zamanla güncelleme yapmak gerekir. Bunu birçok müşterimiz kendisi yapabildiği gibi bilmeyen müşterilerimize bu konuda da makul ücretlerle yardımcı oluyoruz.

Evlerimizde bizimle yaşamakta olan yaşlılarımız ve de çocuklarımız özellikle kanal ayarlarıyla oynanması sonucunda kanal ayarlarında bozulmalar oluşur. Bu durumda ise Kanal Ayarlama yapılması gerekir. Sizlerin televizyonlarında oluşacak olan bu sıkıntılı durum, Tcl Servisi firmamızın uzmanlığında hallolacaktır.

Kanal ayarlarında bazen güncelleme gereken durumlarda da ekip personellerimiz, sizlerin cihazlarına gereken müdahaleyi yapacaktır. Sizlerin böyle durumlar ile karşılaştığınızda yapacağınız tek şey, bizleri arayarak gereken hizmeti almaktır. Çağrı merkezi personellerimiz, sizlere gerektiği gibi yardımda bulunacaktır.

Kaliteli İşçilik ve Malzeme

Tcl Servisi olarak hizmette kaliteye önem verir ve müşterilerimize gereken hizmetin en kalitelisini sunmak için çaba sarf ederiz. Bundan dolayı da işimizde her zaman düzenli ve itinalı hareket ederiz. Sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerine sunduğumuz kaliteli işçilik, kaliteli malzemeyle bir bütün oluşturarak Tv lerinizin kısa sürede eski performansına kavuşmasını sağlar.

Ancak birçok müşterimiz, belli belirsiz firmalardan hizmet almakta ve bu firmaların gazabına uğramaktadır. Burada yapılması gereken şey, bu firmalara gerektiği gibi güvenmemeleridir. İyi bir araştırma yapmadan ve firma hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmadan kesinlikle her hangi bir hizmet talebinde bulunmayın diyor ve bu konuda sizleri şiddetle uyarıyoruz.

Philips Tv Güncelleme, Tv Ekran Degişimi, Kanal Ayarlama, Kanal Güncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi ve de Led Değişimi hizmetleri titizlik ve de uzmanlık isteyen birer iştir. Bundan dolayı da önünüze gelen firmaya televizyon emanet edilmez.

Sertifikalı Çalışan Yapısı

Tcl Servisi
Tcl Servisi

Tcl Servisi, tüm çalışanları ile beraber hizmetlerine profesyonel anlamda katkılar da sağlar. Bu profesyonelliği ise başarı belgeleri ve sertifikalar ile süsler. Evet, tüm çalışanlarımız alanlarında uzman bireylerden oluşur.

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ile ilgili hizmet içi eğitim programlarına personellerimizin de katılmasını sağlayarak onların sertifika almaya hak kazanmalarını sağlarız. Tv arızalarından, Kanal Güncelleme, Philips Tv Güncelleme, Tv Kırık Ekran Değişimi , Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Led Değişimi hakkında gayet bilgili ve de tecrübelidirler.

Tcl Servisi firmamıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek görsel olarak paylaşılan hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim numaralarından da bizlere yine çalışma saatleri dahilinde bire bir ulaşabilirsiniz.

TCL ÖZEL SERVİS MÜŞTERİ Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

TCL Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

TCL Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri