Beylikdüzü Philips Servisi

Eyüpsultan philips servis

Eyüpsultan Philips Servis
Eyüpsultan Philips Servis

Eyüpsultan Philips Servis, dünyanın tanınmış markası Philips marka Lcd Tv, Led Tv ve de Plazma Tv’lerinizin tamiri, kurulumu ve de gerektiğinde montajı ile de ilgilenmekte olan bir firmadır.

Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

Televizyon tamir işi, ustalık ve aynı zamanda da özveri isteyen bir iştir. Bu anlamda televizyonlarınızı önüne gelen her firmaya emanet etmemenizi tavsiye ederiz. Sadece tavsiye ediyoruz çünkü elimizden başka bir şey gelmiyor.

Bu anlamda mağdur olan o kadar çok müşterimiz var ki saymakla bitmez. Aslında sıkı bir de araştırma yaparak doğru adreslere ulaşmanız mümkün olacaktır. En azından şu anda doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.Şimdi bir dakika bile düşünmeden yazımızın sonunda bulunan iletişim numaralarından bizleri arayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Servis Hizmeti

Hizmetlerimizde en çok önem verdiğimiz konu müşterimizin bize güven duymasıdır. Çünkü güvenini sarstığımız bir müşteri bir daha kapımızdan dahi geçmeyebilir. Dahası bunu başkalarına da anlatarak olumsuz referans almamıza sebep olabilir.

Bazı firmalar buna hiç dikkat etmeyip gelen her müşteriyi boş çevirerek hareket etse de bu bizim en çok üzerinde durduğumuz bir durumdur. Çünkü bu piyasada biz bir günlük ve ya iki günlük iş yapmak için bulunmuyoruz. Eyüpsultan Philips Servis olarak her zaman ileriye dönük hedefleri olan bir firmayız. Bundan dolayı da müşterilerimizde uyandırdığımız güven duygusu bizim için büyük bir önem taşımaktadır.

Sizler de televizyonlarınızın Kırık Ekran Değişimi, Led Değişimi, Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme hizmeti ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşıp yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu anlamda sizlere sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu söylemek isteriz. Tüm servis çalışanlarımız ile birlikte bit bütün olup, her işin altından hakkıyla kalkmayı bilen bir firmayız.

Tüm Markalara Hizmet

Eyüpsultan Philips Servisi
Eyüpsultan Philips Servisi

Eyüpsultan Philips Servis firmamız, Philips marka televizyonlarınızın Philips Yetkili Servisi olsa da yine de hiç bir marka ve model ayırt etmeksizin her türlü Led Tv, Lcd Tv ile Plazma Tv lerinizin tamir, bakım, kurulum ve de montaj hizmetlerini üstlenmiş bir firmadır. Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerini sizler için sunmaya devam ediyoruz.

Markası ne olursa olsun evinizde ya da iş yerinizde her nerede olursa olsun arızalanmış olan televizyonlarınız için hemen bizlere ulaşabilir ve servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizi aradığınız zaman karşınıza çıkacak olan çağrı merkezi temsilcimize gerekli bilgileri verdiğiniz anda servis kaydınızı oluşturuyor ve en kısa zamanda sizlere dönüş yapıyoruz. Eğer adresinize yakın bir ekibimiz yolda ise hemen onu sizlere yönlendiriyor ve kısa süre içerisinde adresinize ulaşıyoruz.

Yerinde ve Garantili Servis

Cihazlarınız, Led Tv, Lcd Tv ve ya Plazma Tv olarak tamir işlemine imkânlar dahilinde dahil edilir. Bunun için Eyüpsultan Philips Servisi olarak bize lazım olan tüm teçhizata sahip bulunmaktayız. Araçlarımızın dizaynı da yine bu işlemeleri gerçekleştirmek için hazır durumdadır.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme, Tv Kurulum ve de Tv montaj gibi işlemlerde hiç düşünmeden teknik servisimizden yardım alabilirsiniz. Bu hizmetlerde servis işçilik ücretimiz sabit tutulmakta ve yaptığımız her işlemde sizlere 1 yıl süre boyunca garanti vermekteyiz. Bundan dolayı gönül rahatlığı içerisinde Eyüpsultan Philips Servis firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretlendirme

Eyüpsultan Philips Servis firmamızda belirli fiyat tarifeleri üzerinden hizmet verilir. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından yapılan tüm hizmetlerimizde daha önce de bahsettiğimiz gibi garantili servis hizmetimiz mevcuttur.

Bunun anlamı ise, bizim tamirini yaptığımız bir Led Tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv niz 1 yıl süre içerisinde aynı yerden arızaya maruz kalırsa yine adresinize gelerek gerek yerinde, gerekse de atölyemizde tekrar tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi , Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme, Tv Kurulum ve Montaj dahil olmak üzere tüm sunduğumuz hizmetler için garanti sözümüz devam ederken sizlerden de bu fırsatı kaçırmamanızı diliyoruz.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:

0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası:

0216 498 52 32

Philips Destek Numarası:

0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri