Adalar Panasonic Servis

Panasonic Yetkili Servisi -Garantili Çözüm

Panasonic Yetkili Servisi

Panasonic Yetkili Servis
Panasonic Yetkili Servis

Panasonic Yetkili Servisi firmamız, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin arıza tespiti, duvar montajı ve tamiri konularında yıllardır önemli hizmetlere imza atmış bir firmadır. Bunun yanında Panasonic Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv gibi dünya devi bir markanın yetkili servisliğini yapmanın da gururunu yaşamaktayız. Televizyonlar, icat edildiği günden bu güne hayatımızda önemli bir yer edinmiş ve eğlence kaynağı haline gelmiştir. Öyle ki hatta bazen aramızda birbirimize sorarız : “Acaba televizyon olmasaydı ne yapardık ?” diye. Ancak bir taraftan insanlar arasındaki sohbet ve muhabbeti azalsa da yine de vaz geçemeyeceğimiz bir kitle iletişim aracı haline gelmiştir. Dünyadan haber aldığımız ve bir çok film ve eğlence programları gibi kanalları izlediğimiz ve vakit geçirdiğimiz bir elektronik cihazdır.

Hal böyleyken bir televizyonun evde arıza yapması durumunda adeta ev bir sessizliğe bürünür. Ve bu zaman zarfında çok sıkıcı dakikalar yaşanır. Ev ya da iş yeri fark ermeksizin Led Tv , Lcd Tv ve Plazma Tv olarak bugünkü yerini almış olan televizyonlarınız atışa yaptığında hemen bizimle iletişim kurabilir ve bu sıkıcı süreçten de bir an önce kurtulabilirsiniz. Panasonic Yetkili Servisi televizyon tamiri sektöründe uzman bir kadro ile sizlerin her zaman yanında olacaktır.

Kaliteli Markaya Kaliteli Hizmet

Panasonic, dünyaca bilinen bir marka olarak her zaman hizmetlerinde kaliteye önem veren bir firma olma yolunda çalışmalar yapmıştır. Bu anlamda verilen hizmetin gereği olarak müşterilerimizin memnuniyetini yakalamak , bizim için de önemli bir konudur. Kırık Ekran Değişimi, Ekran Değişimi, yine yetkili Servisi olduğumuz Phips Tv Güncelleme hizmeti, Kanal Ayarlama hizmeti ve Led Bar Değişimi gibi Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler için gerekli olan hizmetlerin tümünü sizlere sunan bir firmayız. Köklü bir firma olarak ta zaten kendi bölgemizde birçok müşteri tarafından ilgi gören yönümüzü kullanıyor ve bu anlamda hedef olarak daha çok müşteri kitlesine ulaşmayı kendimize borç biliyoruz.

İstanbul ve Tüm Semtlerine Hizmet İmkanı

Panasonic Yetkili Servis
Panasonic Yetkili Servis

Panasonic Yetkili Servisi firmamız, İstanbul başta olmak üzere çevre semtlerine de hizmet götüren bir anlayışla hizmetlerine devam eder. Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv ile ilgili oluşan arızalarda her zaman bizlere baş vurabilirsiniz. Servisimiz hiç bir zaman bize getireceğiniz işle ilgili sizleri mağdur etmeden gereken neyse yapacaktır. Yetkili Servisi olduğumuz, Panasonic, Sanyo, Philips, Sony, Botec, Samsung başta olmak üzere diğer tüm markaların da özel servis hizmetlerini yürütmeye devam ediyoruz. Yani bizlere arıza yapan televizyonlarınızı marka ve model fark etmeksizin getirebilir, ya da gelip almamız için bizleri arayabilirsiniz. Şimdi artık eskisi gibi müşteriler televizyonlarını kendileri götürememektedir. Bunun sebebi ise Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv lerin büyük çaplarda olmasıdır. Bunun yanında bir de daha hassas bir yapıya sahip olduklarından taşınması da uzmanlık gerektiren bir iştir.

Özenli Hizmet

Panasonic Yetkili Servisi olarak tüm personellerimiz ile birlikte sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Evlerinize ya da iş yerlerinize geldiğimizde titizlikle hareket ediyoruz. Gerektiğinde müşterilerimizin isteği doğrultusunda galoş giyerek evlerinde bu şekilde adim atıyoruz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi özel olarak gelip titizlikle yerinden alıyor ve tamirini yaptıktan sonra da sizlere tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Arızası ne olursa olsun bizim için önemli olan sizlerin de anlayışla davranıp, bize gerekli olan zamanı tanımanızdır. Philips Tv Güncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi , Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi ve Kanal Ayarlama hizmetleri firmamızın sizlere ücretli ya da ücretsiz bir şekilde sunacağı hizmetlerdir. Bizlere gelerek sizlere sunacağımız bu özenli hizmetlerden faydalanmak istemez misiniz ?

Geniş Servis Ağı

Panasonic Yetkili Servisi olarak sizlerin hizmetine daha hızlı ulaşmak adına servis ağımızı oldukça geniş bir şekilde büyütmüş bulunuyoruz. Bu sayede amaç olarak belirlediğimiz müşteri kitlesine ulaşma anlamında da çaba sarf ediyoruz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi yerinde tamir hizmetini de sizlere sunuyoruz. Bunun için gerekli olan malzemeler firmamız bünyesinde temin edilmiş durumdadır. Panasonic markası başta olmak üzere markası farklı olan ve modeli de değişik olması fark etmeden arıza tespiti alanında da uzman bir kadroyla hizmet veriyoruz

Panasonic Yetkili Servisi, servis araçlarına gereken bakımları da rutin olarak yapar. Temizlik anlamında özellikle pandemi dönemi başından itibaren daha da dikkat ediyoruz. Araçlarımızda her türlü dezenfektan a kanunda malzememiz de mevcuttur. Düzenli bir şekilde araçlarımız dezenfekte edilir. Yani Led Tv, Led Tv ve de Plazma Tv lerinizi oldukça temiz bir şekilde tamir işleminden geçiriyoruz.

Arıza Tespiti

Panasonic Yetkili Servisi olarak arıza tespitinde izlediğimiz yol ilk olarak müşterimiz ile telefon görüşmesi ile başlar. Burada müşterimizden alacağımız doğru bilgiler ışığında belki de hiç adrese bile uğramadan çözüme kavuşturduğumuz bir dizi arıza bulunmaktadır. Bunların başında ise Kanal Ayarlama gelir. Yine yetkili servisi olduğumuz Philps marka televizyonlarınız için Philips Tv Güncelleme hizmetimiz de devam etmektedir. Birçok kişi Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv konusunda bilgisi olmadığı için kanallar ile uğraşırken arızaya ve karışıklığa sebep olurlar. Böyle bir durumla sizler de karşı karşıya kalırsanız daha fazla karışıklığa sebep olmadan bizleri arayabilirsiniz.

Daha sonrasında ise Tv Kapanıp Açılmaması, Ses Var Görüntü Yok, Görüntü Var Ses Yok ya da Tv Hiç Açılmıyor gibi bir sürü arızalar olabilmektedir. Müşterimizin bize yapacağı tarif birada çok önem arz eder. Çünkü çözüme daha hızlı kavuşmak adına bu konu oldukça önemlidir. Bu bilgiler ışığında adrese giderken yanımıza daha tedbirli bir şekilde girme şansımız olacaktır. Ve bu doğrultuda arızayı yerinde tamir etme şansımız oldukça fazlalaşacaktır.

Yedek Parçada 1 Yıl Garanti

Panasonic Yetkili Servisi firmamız, servis olarak yedek parça temini de sağlayan bir firmadır. Kullanmış olduğumuz yedek parçalarda orijinalliğe de önem veririz. Ancak müşterinin isteği üzerine Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerde gerekli tüm uyarıları da yaparak orijinal olmayan yedek parçaları da kullandığımız olmuştur. Uyarı dedik, çünkü müşteriler bazı zaman ucuza kaçmakta ve bunun sonucuna da katlanmak zorunda kalabilmektedirler. Orijinal olmayan bir yedek parçanın cihazınıza ilerleyen zamanlarda zarar verebileceği kaçınılmazdır. Çünkü tam uyum sağlamayabilir. Bununla birlikte istisnalar da mevcuttur. Ancak bizler Panasonic Yetkili Servisi olarak her zaman cihazın arızalı olan yedek parçasının orijinali ile değişmesi gerektiğini söyledik ve de söylemeye devam edeceğiz. Led Değişimi, Kanal Ayarlama, Philps Tv Güncelleme, Ekran Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi konuları, teknik servis ekibimizin yerine getirdiği hizmetlerin tamamını oluşturur. Bunun yanında Tv Montaj hizmetimiz de mevcuttur. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Panasonic Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Panasonic Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Panasonic Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri