Blog, Genel

Samsung Tv Servisi

samsung tv servisi

Samsung Tv Servisi

Samsung Tv Servisi,  İstanbul ilinde Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin tamir ve de montaj hizmetleri veriyor. Televizyonlarda oluşabilecek arızaları kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Daha önceleri tüplü televizyonlar ( hâlâ da kısmen piyasada bulunmaktadır) hayatımızdayken artık bunların yerini daha modern ve narin görünümlü Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv almış durumdadır.

Teknolojik Servis Anlayışı

İstanbul Samsung Tv Servisi olarak daha önceleri eski tip tüplü televizyonların tamiri ile ilgilenen bir firma idik. Ancak, teknolojiye ayak uydurma anlamında modern hayatın gereği olarak Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv televizyonların tamir ve de montajını yıllar öncesine dayanan bir tecrübe ve bilgi birikimi ile sürdürmeye devam ediyoruz. Sonuçta farklı görünümde olsa da mantık olarak çalışma sistemleri oldukça benzerlik arz ediyor. Ve biz de bu mantıkla gerekli eğitimleri aldıktan sonra sektörde aynı hizmetlerimize yine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Aynı zamanda sürekli yenilenen teknolojiyi de yakından takip etmekten geride kalmıyoruz. Bölgede Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv Tamiri konularında fikirlerine baş vurulan ve adından söz ettiren bir firma olmayı başarmış durumdayız.

Televizyon Tamiri Sektöründeki Gelişmeler

Gün geçmiyor ki hayatımıza teknoloji anlamda olsun ya da başka sektörlerde de yine aynı şekilde olmak üzere yeni bir şeyler hayatımızla iç içe olmaktadır. İstanbul Samsung Ada Elektronik Tv Servisi olarak bizler de bu gelişmeleri oldukça yakından takip ediyoruz. Gerektiğinde usta olarak tabir ettiğimiz personellerimizi yeniliklerden haberdar olması açısından hizmet içi eğitimlere gönderiyoruz. Bu sayede karşımıza çıkacak her hangi yeni bir gelişme karşısında afallayıp kalmıyoruz. Ve buna bağlı olarak ta her geçen gün tecrübemize tecrübe katarak ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de eğer bu tecrübelerimizden fayda görmek ve Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerinizi bize tamir ettirmek isterseniz her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Müşterilerimize Güven Duygusu Aşılıyoruz

Tüm bunlarla birlikte sektördeki yaşanan olumsuz bir çok durum sonucunda İstanbul Samsung Ada Elektronik Tv Servisi firmamız da üzücü durumlar ile karşılaşmaktadır. Teknik servislerin geneli olarak bakıldığında Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv tamiri, Kırık Tv Ekran Değişimi ya da her hangi bir Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv fark etmeksizin bir Kanal Ayarlama hizmetinde dahi müşterilerde güven sorunu hat safhaya çıkmış durumdadır. Bu durum da bizler için ekstradan bir çaba sarf ermeyi gerektirmekte ve buna bağlı olarak müşteri kazanma şansımız azalmaktadır.

Ancak şunu da belirtmek isteriz ki İstanbul Samsung Ada Elektronik Tv Servisi olarak bizler yıllardır bölge halkına hizmet veren bir firma olarak yeterince referans biriktirdik ve bunun sonucunda da gereken ilgiyi müşterilerimize fazlasıyla göstermekteyiz. Zaten bize geldiğinizde karşınıza çıkacak olan referanslarımız sizleri oldukça rahatlatacak ve bize fazlasıyla güven duymanızı sağlayacaktır. Buna önem veriyoruz çünkü güven konusu bizim çalışma koşullarımızı doğrudan etkileyen bir durumdur.

Ucuz Servislere Güvenmeyin

Ancak piyasada bulunan ve kendisini bir çok markanın yetkili servisi olarak tanıtan Plazmat Tv, Led Tv ve Lcd Tv tamircisi, bu işle uzaktan yakından alakası olmayan kimselerden oluşmaktadır. Elinde sermeyesi bulunan ve bir usta ile çırak tutarak bu işin üstesinden geleceğini zanneden bir çok firma sonunda insanları mağdur duruma düşürmektedir. Bize de bunun her geçen gün artan sayıda örnekleri gelmektedir. Servis ücretini piyasanın biraz altında tutarak müşterileri bu şekilde kendilerine çekebileceklerini sanan bu tür firmalar maalesef bizim sektörün kanayan yarası haline gelmiştir. Bu sadece bizim gibi Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv tamircileri için değil, için değil teknik servis hizmeti sunmakta olan birçok firma için de aynıdır. Bundan dolayıdır ki İstanbul Samsung Ada Elektronik Tv Servisi olarak müşterilerimize her zamanki yaptığımız uyarımız, ne üdüğü belli olmayan firmalara ucuz servis ücretine aldanarak cihazlarını emanet etmemeleridir.

Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv Kanal Ayarlama Hizmeti

Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv cihazlarınızın Kanal Ayarı menüsünde meydana gelebilecek sıkıntılar için de yine bizlere baş vurabilirsiniz. Yaşlı anne babalar, yahut ta çocuklar bazen televizyonların ayarlarına girerek bozulmasına sebep olabilmektedir. Bu gibi durumlarda eğer bilginiz yoksa daha fazla karışıklığa mahal vermeden hemen Bizleri arayabilirsiniz. Eğer bu telefonla halledilebilecek bir durum ise mutlaka teknik servis ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Aksi bir durumda ise İstanbul Samsung Ada Elektronik Servisi iletişim numaralarından bizlere ulaştığınız anda en kısa sürede sizlere geri dönüş yapılacaktır. Bunun yanında yetkili servisi olduğumuz Philips Tv Güncelleme konusunda da yine bizlere ulaşabilirsiniz.

Hem Etkili Hem de Yetkili Servisiz

İstanbul Ada Elektronik Samsung Tv Servisi firmamız Philips, Sony, Panasonic, Sanyo, Botec markalarının Led Tv (Liquid Display), Plazma Tv ve Lcd Tv( Liquid Crystal Display) lerinin yetkili servisliğini yapmaktadır. Bununla birlikte diğer garanti süresi bitmiş olan ya da bitmemiş olsa dahi müşterilerimizin isteği doğrultusunda diğer tüm markaların hemen hemen hepsinin teknik servis hizmetiniz de sizlere sunan bir firmayız. Bu markaları da sizlerde bir fikir oluşturması açısından sayacak olursak Lc Samsung, Sunny, Toshiba, Panasonic, Arçelik, Beko, Vestel, Axen Woon, Seg, Nordmende, Grundik, Tcl olarak belirtebiliriz.

Bu cihazların sadece tamir değil eğer başınıza gelmiş ise bilirsiniz Kırık Tv Ekran Değişimi ve de her türlü Kanal Ayarlama hizmetini de yine sizlere sunmaktayız.

Orijinal Yedek Parça ve 1 Yıl Garanti

Evet, yanlış duymadınız, İstanbul Ada Elektronik Samsung Tv Servisi firmamız, sizlere Orijinal Yedek Parça Temini konusunda oldukça ileri seviyede bir anlayışla çalışan firmalardandır. Led Tv Plazma Tv ve Lcd Tv’ lerinin yine marka fark etmeksizin gerektiğinde arıza veren parçasını orijinali ile değişim yapıyoruz. Bu sayede cihazınız da kaldığı yerden orijinal bir şekilde çalışmasına devam ediyor. Sizler de gönül rahatlığı içerisinde televizyonunuzu izlemeye devam ediyorsunuz.

Yedek parçanın her zaman zaten orijinali ile değişimini destekleyen bir firma olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü orijinali olmayan bir yedek parça ileri dönemlerde diğer parçaların arıza yapmasına da sebebiyet verebilmektedir. Tüm bunlarla birlikte Plazma Tv , Lcd Tv ve Led Tv , fark etmeksizin Kanal Ayarlama, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Güncelleme ve diğer her türlü parça değişimi hizmetlerini ile işçilik te dahil olmak üzere 1 yıl garantimiz kapsamında yapıyoruz.

Ücretlendirme

LED TV Tamiri

LED TV Tamiri

Plazma Tv, Lcd Tv Led Tv  Kanal Ayarlama, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ( garanti kapsamı harici) ve diğer kumanda arızası ya da her hangi bir arıza durumda servisimiz ücret politikası gereği önceden müşterimizi bilgilendirir ve buna göre hareket ederiz. Eğer müşterimiz de uygun görürse böylelikle hizmetimize başlıyoruz. Bizlere her zaman Web sitemizden ve ağıdaki iletişim numaralardan ulaşabilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07                                         Samsung Destek Numarası: 0212 271 52 32   52 32

Samsung Servis Numarası;0216 498 52 32

Related Posts

One thought on “Samsung Tv Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir