Beylikdüzü Philips Servisi

fatih philips servisi

Fatih Philips Servisi

Fatih Philips Servisi
Fatih Philips Servisi

Fatih Philips Servisi,yeniliklere her zaman açık olan bir anlayış içinde çalışmalarına devam ediyor.

Donanımlı mobil araçlarımız ve de kendi alanında uzmanlaşmış bir kadro yapısı ile de sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leri için gereken hizmetin en iyisini sunmayı amaçlar. Böylelikle sizler de bu yenilikçi firma ile çalışmanın tadına varırsınız.

Kurumsallık Faaliyeti

Servisimize gelerek Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetleri başta olmak üzere diğer türlü oluşabilecek tüm arıza konularında hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel anlamda hizmetlerine kaliteli bir işçilik ile de renk katan firmamız sizlere oldukça memnun olacağınız bir hizmet sunar. Fatih Philips Servisi firmamız, kurumsallık yolunda da gereken adımları atmış ve gerekli sertifika ve belgelere de sahip bir firmadır.

Üstün Bir Arıza Tespiti Yeteneği

Fatih Philips Servisi, sertifikalı ve alanında uzman bir teknik personel yapısına sahiptir. Aynı zamanda tecrübe konusunda da yıllarını bu işe harcamış bir yapı içindedir.

Buna bağlı olarak ta Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi konuları ile ayrı bir şekilde ilgilenirken diğer taraftan da yaptığı arızaları kayıt altına alır. Böylelikle de arıza kayıtları sayesinde tekrar önüne çıkabilecek bir arızayı rahatlıkla çözme şansına sahip olur.

Güvenilir Firma

Fatih Philips Servisi, piyasada bulunan bir dizi firma arasında güvenli bir firma olarak hizmetlerine devam etmeyi başarmıştır. Bunu başarmasında etkili olan en önemli şey ise tamamen dürüstlük çerçevesi içerisinde hararet etmesidir. Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerinizi gerekse adresinizden alıp atölyemize getiriyor, gerekse de yerinde tamir hizmetini sizlere sunuyoruz.

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde bizlere eğlence anlamında eşlik eden televizyonlar, her zaman sizler için en iyi şekilde onarım hizmetin e tabi tutulmalıdır. Bu anlamda piyasada bulunmakta olan birçok firma aldatıcı yollara başvurarak insanların servislere olan güvenini de sarsıyorlar.

Burada önemli olan konu ise, sizlerin bu uyarıları dikkate almanız ve gereken şekilde her önünüze gelen firmaya güvenmeseniz ve Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv lerinizi Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi ile ilgili Fatih Philips Servisi firmamız gibi güvenilir firmalara teslim etmenizdir. Ya da yine her hangi başka bir arıza durumda da yine aynı şekilde hareket etmeniz bizim sizlere tavsiyemizdir.

Hizmette Kalite

Montaj, kurulum ve de onarım hizmetlerimiz, her zaman sizler için en kaliteli biçimde sunulmaya hazırdır. Bu anlamda süregelen diğer tüm isteklerinizi de karşılamak için burada bulunuyor ve sizlere sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerimiz de yine olması gerektiği gibi en doğru şekliyle sizlere sunuluyor. Güvenli bir firma olmanın tüm sorumluluğunu üzerimizde taşıyor ve bunun bilincinde bir şekilde hareket ediyoruz.

Yedek Parça Temini

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi ve daha aklımıza gelebilecek birçok arızada Fatih Philips Servisi olarak yedek parça temini sağlıyoruz. Burada anlatmak istediğimiz, elimizde bulunmayan yedek parçaların temin edilmesidir.

Bunu ise bağlantılı olduğumuz yedek parça firmaları sayesinde yapıyoruz. Zaten değişim yapılacak olan parçanın eğer orijinali elimizde o an için mevcutsa temin etmeye gerek kalmadan direk parçayı değiştiriyoruz.

Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv leriniz sizin için olduğu kadar bizim için de önemli yere sahiptir. Ve hiç bir şekilde mağdur olmanızı istemeyiz. Sonuçta arızalanan bir televizyonun yanlış bir işlem sonucunda yenisini almak zorunda dahi kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılamanızı da kesinlikle istemeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Fatih Philips Servisi, Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv cihazların sizlerin memnuniyeti doğrultusunda hizmetini yürütürken güler yüzlü ve müşterisi ile ilgili bir profil çizer. Bu doğrultuda hareket etmemizin sonucunda ise müşteri potansiyelimiz sürekli bir artış içindedir.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

Philips Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri