Tv Servis

Tv Servis

Tv Servis

Tv Servis
Tv Servis

Tv servis hizmeti sunmakta olan bir firma olarak amacımız sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi gerektiği gibi tamir, bakım ve montaj işlemlerine tabi tutmaktır.

Koşturma ve iş hayatına bağlı olarak yoğun geçen bir günün sonunda eve geldiğinizde ayaklarınızı uzatıp televizyon seyretmek en doğal hakkınızdır. Televizyonların hayatımızda bu denli önemli bir yere sahip olması sonucunda bu cihazlar gün içinde oldukça fazla açık kalır. Uzun süreli çalışmaya bağlı olarak ta arıza yapma ihtimali artar. Hal böyle olunca da evde bir televizyonun arıza yapması adeta evi sessizliğe büründürecektir. Böyle bir durumdan da tabii ki bir an önce kurtulmak istersiniz ve kendinize güvenebileceğiniz sağlam bir servis firması arayışına girersiniz.

Güvenli Tv Servisi

Güvenli tv servisi, günümüzde insanların en çok üzerinde durduğu konulardan bir tanesi de güven sorunudur. Sadece bizim sektörde değil, bir çok alanda çok ihtiyaç duyulan bir duygu olarak önünüze çıkmaktadır. Çünkü güven sarsan o kadar çok olay olmakta ki insan artık en yakınına dahi güvenmez hale gelmiştir. Tv Servis hizmetlerine yıllardır devam etmekte olan firmamız ise sizlere bu konuda güven verici çalışmalar yürütmektedir.

Bunların başında ise garantili servis hizmeti gelir. Bu hizmetimizde Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinden biri ya da her hangi başka bir arıza fark etmeksizin 1 yıl boyunca garanti kapsamında yapılır. Yani televizyonunuz bizim yaptığımız bir arızanın tekrar etmesi durumunda tekrardan yapılırsa ücret alınmaz. Bu hizmet tüm müşterilerimiz için oldukça cazip bir fırsattır. Ancak bir çok firma da bu şekilde söz vermekte ancak iş ciddiye bindiğinde verdikleri sözleri tutmamaktadırlar. Bu da işte bahsettiğimiz güven sorununu ortaya çıkarmaktadır. Böyle firmalar yüzünden bizim gibi işinin ehli ve dürüst firmalar da etkilenmektedir.

Geniş Çaplı Arıza Tespiti Yapan Tv Servis

Geniş caplı arıza tespiti yapan Tv Servis firmamız, arıza tespiti alanında oldukça ileri teknoloji kullanır. Bu sayede de Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarından Philips, Sony, Sanyo, Sunny, Toshiba, Panasonic, Arçelik, Beko, Vestel, Botech, Grundik, Samsung markaları ya da hangi marka ve model olursa olsun geniş çaplı arıza tespiti imkânı sunuyoruz. Atışa tespiti yeri gelir arızayı yapmaktan daha zordur. Bizler de bunun bilincinde bir şekilde hareket ediyor ve buna önem veriyoruz.

Arıza tespitinde de gerekli olan tüm ekipman ve donanım, Tv Servis firmamızın kendi bünyesinde bulunmakta ve bu anlamda da gerekeni fazlasıyla sağlamaktayız.

Arızayı tespit ettiğimiz andan itibaren işlemeleri daha da hızlandırır ve bir an önce tamirat kısmında yapılması gerekeni en kısa sürede yaparız. Böylelikle sizler de bir an önce arızası tamir olan televizyonunuzla birlikte hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ne tür bir hizmet olursa olsun işimizi ayrı bir ciddiyetle yaparız.

  • Kaliteli Teknik Tv Servis Hizmeti
Tv Servis
Tv Servisi

Tv Servis hizmetinde en çok önem verdiğimiz konulardan biri de kalitedir. Eğer müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunamazsak o müşterinin bir daha bize gelemeyeceği bilincinde bir firmayız. Bizim hizmet anlayışımızda müşterinin devamlılığı esastır ve her zaman da bu yönde çalışmalar yürütürüz. Bu bakımdan hem müşteri memnuniyeti hem de buna bağlı olarak işimiz devamlılığı önem taşır. Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv marka ya da modeli ne olursa olsun bizim iş anlayışımızda bunun önemi yoktur. Sadece yetkili servisi olduğumuz Philips, Sony, Sanyo, Panasonic Botech markalarına garanti süresi boyunca ücretsiz servis hizmeti sunar, diğer tüm markaların ise ücretli olarak servis hizmetinde her zaman yanınızda olmaya gayret ederiz. Sunduğumuz işçilik konusunda kaliteli bir şekilde yaptığımız hizmetler müşterimizin de bizi tercihinde önemli bir yere sahiptir. Siz de cihazlarınızın tamirattan sonra daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız Tv Servis hizmeti sunan firmamıza başvurabilirsiniz.

  • Tv Servis Hizmetinde Orijinal Yedek Parça Hizmeti

Tv Servis firmamız birçok tamirat işleminde orijinal yedek parçaya önem vermez. Bundan dolayı tamiri yapılan cihazlar kısa sürede aynı arızaya maruz kalırlar. Bir de üstelik her seferinde sizlerden tekrar ücret talebinde bulunurlar. Tüm bunların önüne geçmek için Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi emanet edeceğiniz firmalara dikkat ediniz.

Yedek parçada orijinalliğe verdiğimiz önemin nedeni ise televizyonlarınızın Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme ve de buna benzer tüm sorunlarında bizler her zaman orijinalliğe önem veren bir Tv Servis firmasıyız.

 Https://Www.tvtamirim.com/Tv-Servis/
Tv Servisi
  • Tv Servis Hizmetinde Uzman Teknik Kadro

Tv servis hizmetlerimizde gereken teknik kadroyu da oluşturmuş olmamız arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmamızda ayrı bir öneme sahiptir. Bu anlamda da teknik kadro olarak tam teşekküllü bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Sizlerin Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv lerinize verdiğimiz önem bu sayede daha da artmış durumdadır. Bundan dolayı Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerimizde uzman bir kadro ile her daim telefonlarınızı bekliyoruz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize bildireceğiniz her çağrıyı önemsiyor ve en yakın mobil servisimizi sizlere yönlendirebiliriz.

Ayrıca Tv Servis firmamızın teknik kadro olarak hizmet veren tüm personeli sertifikaları ile hizmet verirler. Gerektiğinde bilgi güncelleme amaçlı hizmet içi eğitimlere göndermek suretiyle hem teknik donanım, hem de teorik olarak daha da ileri seviyelere ulaşmalarını sağlarız.

  • Geniş Servis Ağı ile Hızlı Hizmet
Tv Servis
Tv Servis

Tv Servis firmamızdan hizmet alan her müşterinin memnuniyetle ayrılması bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Müşterilerin isteği doğrultusunda hareket etmek ise bizim asli görevimizdir. Bu anlamda yaptığımız hizmetlere her daim yenilerini ekleyerek hareket ederiz.

Şimdiye kadarki edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda şunu iyi biliyoruz ki her müşteri hizmette kalite ve de hızlılığa çok önem verir. Çünkü Led Tv, Plazma Tv ya da Lcd Tv sinin en hızlı ve sağlam bir servis hizmeti ile çözüme kavuşmasını ister. Bunun içinde bir servis firması olarak geniş servis ağımızla her müşteriye kısa sürede ulaşmak ve de sorununu anında çözüme kavuşturmak için bir çaba içinde hareket ederiz.

Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetleri arasında ayrım dahi yapmadan adeta sizlere yardıma koşarız.

Tv Servis firmamızın son zamanlarda internete de yaptığı çalışmalar daha çok müşteri kitlesine ulaşmayı hedef edinmiştir. Web sitemizde de hizmetlerimizle ilgili birçok konuya değiniyor ve sizleri de web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Buradan da aynı zamanda bizi ziyaret edip bilgi alabileceğiniz gibi, arıza kaydı ya da varsa istek veya şikâyetlerinizi bize bildirebilirsiniz.

TV SERVİSi  Numarası: 0850 466 24 07

TV SERVİSi Numarası: 0216 498 52 32

TV SERVİSi Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri