Bağcılar Sunny Servis

eyüpsultan Sunny Servisi

Televizyonunuz Arıza mı Yaptı? Hemen Bize Ulaşın. Çünkü biz Eyüpsultan Sunny Servisi firmasıyız ve her türlü Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv arızalarında sektörde örnek gösterilecek hizmetlere imza atıyoruz.

Televizyonların yaşantımızda edindiği yer, hiç şüphesiz ki çok farklıdır. Bu anlamda televizyonun arızalı olduğu ve çalışmadığı bir ev düşünülemez. Sizler için ise önemli olan tek şey, özellikle de günümüzde güven duyabileceğiniz bir firmadan hizmet alabilmektedir. Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Tv Kanal Ayarlama ve Tv Güncelleme, sunduğumuz başlıca hizmetlerdendir.

Güven Sorununa Son

Eyüpsultan Sunny Servisi, şimdiye kadar verdiği hizmetler neticesinde bölge halkı başta olma üzere müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmadır. Anlayışımız gereği hizmette kaliteye oldukça fazla önem verir ve bu anlamda müşterilerimizin Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerini özenle tamir ederiz.

Bunlarla birlikte yetkili servisi olduğumuz Philips marka televizyonlar birinci sırada olmak üzere ücretsiz kurulum hizmetimiz de bulunmaktadır. Diğer yetkili servisi olmadığımız her marka ve da model Tv lerinizin de ücretli bir şekilde servis hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bu markalardan başlıcaları ise Arçelik, Beko, Vestel, Grundig, Tlc, Telefunken, Nordmende, Woon ve Finlux gibi markalardır.

Aldatıcı Firmalara Kanmayın

Bununla birlikte piyasada hizmet verdiğini düşünen ancak insanları mağdur etmekten başka bir ise yaramayan bir dizi firma da bulunmaktadır. Aslında bunlara servis ve firma gibi isimler vermek dahi yanlıştır.

Çünkü bunların bir çoğu merdiven altı olarak tabir edilen şekilde işlerini yürütmektedir. Bu konuya da önemle dikkatinizi çekmekte fayda görüyor ve adı sanı belli olmayan, yeri dahi bilinmeyen şahıslara Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizi emanet etmeyin diyoruz.

Eyüpsultan Sunny Servisi firmamıza gelerek Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Tv Kanal Ayarlama ve Tv Güncelleme hizmetlerinden yararlanabilir ya da televizyonlarınızın her hangi bir arızası için başvuruda bulunabilirsiniz. Firmamız tüm güler yüzlü çalışanları ile birlikte sizleri karşılayacak ve gereken hizmetin en iyisini sizlere sunma gayretinde bulunacaktır.

Garantili Servis İmkanı

Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Tv Kanal Ayarlama ve Tv Güncelleme konularında servisimiz tamamen garanti kapsamında göre hareket eder. Eğer yetkili servisi olduğumuz markalar ile ilgili hizmet almak isterseniz bunu sizlere ücretsiz olarak sunarız.

Eyüpsultan Sunny Servisi firmamız, zaten sunduğu tüm hizmetlere 1 yıl garanti süresini de eklemektedir. Bu, firmamızın sizlere özel olarak sunduğu bir hizmettir. Bu 1 yıllık süre zarfında da eğer aynı arıza yinelenirse bunu bizlere bildiriyorsunuz. Göndereceğimiz ekiple Led Tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv cihazınınız yine yerinde ya da atölyemizde tamir işlemine tabi tutuluyor ve gereken neyse yapılıyor.

Orijinal Servis Hizmeti Orijinal Yedek Parça

Eyüpsultan Sunny Servisi olarak yaptığımız hizmetlerde orijinalliğe önem veriyoruz. Bu anlamda en iyi yapılacak şeyin de kaliteli malzemeyi kaliteli işçilikle süslemek olduğunun farkındayız. Led Tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv lerinizin her nedenle olursa olsun arıza yapması durumunda biz bunu çok farklı yönlerden değerlendiriyoruz.

Eğer sadece işçilik ile tamir imkanım var ise teknik anlamda bunun için gereken her şeyi yapıyoruz. Ancak parça değişimi gerektiğinde biz her zaman orijinal parça taraftarı olarak hareket ederiz. Onarım sonunda ortaya çıkacak olan ücreti de önceden sizlere bildiririz. Bu sayede sonradan meydana gelebilecek sıkıntıların da önüne geçmiş oluruz.

Neden Orijinal Yedek ParçaEyüpsultan Sunny Servisi

Led Tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv leriniz için orjinal yedek parça kullanımını tavsiye etmemizdeki amaç tamamen cihazlarınızın eski performansına kavuşmasını sağlamaktır. Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Tv Kanal Ayarlama ve Tv Güncelleme hizmetleri ile elektronik sektöründe nde gelen firmalardan biri olmamızda bunun da büyük önemi bulunmaktadır.

İşimize ciddi bir şekilde önem vererek hareket eder ve televizyonlarınız için gereken hizmeti en iyi şekilde sizlere sunmak isteriz. Orijinal olmayan bir yedek parçanın da cihazlarınıza farklı arızalar verebileceğini de göz önüne alırsak bunun için en doğru olanın bu olduğunu düşünüyoruz.

SUNNY Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

SUNNY Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

SUNNY Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri