Sony Yetkili Servisi

Fatih Sony Servisi

Fatih Sony Servisi

Kaliteli Hizmetler sunan bir televizyon tamir servisi hizmeti sunan Fatih Sony Servisi firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içerisinde hareket eder.

Her hangi bir arızadan dolayı servisimize gelen Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz ilk günkü performanslarına döndürülerek sizlere teslim edilir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken şey aradığınız Tv Tamir firmasına ulaşıp ulaşamayacağınızdan başka bir şey değildir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetleri ise başlıca sunduğumuz servis hizmetlerindendir.

Fatih Sony Servisi
Fatih Sony Servisi

Daha önceleri tüplü modelleri ile izlediğimiz televizyonlar, günümüzde teknolojinin de katkıları ile daha narin görünümlü ve daha net görüntüleri ile karşımıza çıkmış bulunuyor. Buna bağlı olarak fiyat anlamında da insanlara ayrı bir külfet getirmiştir. Hak böyle olunca da arıza yapması durumunda değiştirip yenisini almak oldukça insanları zorlamaktadır. Ve de tamir yolu her zaman daha cazip gelmiştir. Bizler de Fatih Sony Servisi bu hizmetlerin hakkını vererek sizlere sunmaya çalışan bir firmayız.

Televizyon Türleri

Lcd Tv olarak adlandırılan televizyonlar, background adı verilen bir aydınlatma sistemi ile çalışır. Bu sistemde görüntüyü ekrana yansıtmak amacıyla kullanılan floresanlar devamlı olarak açık kalır. Bundan dolayı da Lcd Tv ler Led Tv ler ile kıyaslama yapılırsa daha fazla elektrik tüketimine neden olurlar diyebiliriz.

Led Tv ler ise Lcd Tv lerden daha farklı olarak çalışmaktadır. Bunun farkı ise bu televizyonlarda ileri teknoloji background sistemi kullanılmış olmasıdır. Bunlardaki ışıklandırma sistemi de yine bir florasan yardımı iledir. Televizyonu açmanız ile birlikte florasan yanar ve sürekli olarak ışık göndermeye devam eder.

Plazma Tv lerden de bahsedecek olursak, bu televizyonlarda da plazma adında bir ekran bulunur. Bunlar ise daha çok 76 santimetreden daha da büyük ekranalar için kullanılmaktadır. İçerisinde sıkıştırılmış olan iyonize gazlar elektrik yüklü görüntü hücreleri meydana getirmektedir.

Arıza Tespitinde Profesyonel Yaklaşım

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerini sunmakta olan Fatih Sony Servisi firmamız, arıza türü fark etmeksizin sizlerin yardımına hazırıdır. Arıza türü fark etmeksizin diyoruz, çünkü bazı firmalar birçok arıza konusunda deneyim sahibi olmadığı için sizlerin televizyonlarınıza başlayabilirler. Bu konuda titizlikle hareket eden bir firma olarak yaptığımız her arızayı da kayıt altına alırız. Bundan dolayı da müşterimizin tercih sırasında her zaman ilk sırada yer almayı hedef ediniriz.

Bazı Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv Arızaları

Tv kapandıktan sonra bir daha açılmaması, ışığının yanmaması, ses ve görüntü gibi hiç bir şekilde çalıştığına dair belirti vermemesi.

Tv çalışıyor ancak sinyal yok yazısı çıkması.

Tv açma tuşuna basıldığından sonra uzun bir süre sonra açılması ve de öndeki kırmızı ışığın yanıp sönmesi.

Tv ekranının bir darbe sonucunda hasar alması veya tamamen kırılması

Tv açıldığında ekranın yarısında görüntü olup, diğer yarısında olmaması

Bir müddet çalıştıktan sonra tekrar kapanması

Tv de yukarıdan aşağıya doğru dikey çizgiler oluşması

Tv de yatay çizgilerin oluşması

Ses olup, görüntü olmaması

Görüntü olup, ses olmaması

Ekranda karıncalanmalar oluşması

Aşırı ısınma yapması

Tv den cızırtı sesleri gelmesi

Öndeki kırmızı ışığın yanmasına rağmen açılmaması

Kendi kendine kanal değiştirmesi

Kanal ayarlarının bozulması

Tv çalışırken birden bire içinden yanık kokusu gelmesi

Ekrandaki yazılarda yamukluk olması gibi daha bir çok arıza daha birçok arıza sayılabilir.

Önceki paragrafta da belirttiğimiz gibi burada önemli olan konu, arızanın nereden kaynaklandığının iyi tespit edilmesi ve bu yönde hareket edilmesidir. Burada deneme yanılma yolu da tercih edilebilir. Çünkü bazı arızalar bir kaç nedene bağlı olarak ta ortaya çıkabilmektedir.

Garantili Servis Hizmeti

Ancak hiç canınızı sıkmayın. Çünkü Fatih Sony Servisi, tüm yaptığı arıza türlerinde 1 yıl süreyle garanti hizmeti sunuyor. Bunlar Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetleri de içinde olmak üzere yukarıda saydığımız tüm arıza türleri için geçerlidir. Bu sayede sizler de en azından tekrar edecek olan bir için ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

Philips Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri