Büyükçekmece Lg Servis

Fatih LG Servisi – Yetkili ve Garanti Servis

Fatih Lg Servisi

Fatih Lg Servisi
Fatih Lg Servisi

Fatih Lg Servisi, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler için sunduğu Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetleri ile istikrarlı bir biçimde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Özellikle günümüzde istikrarlı çalışmalar yürütmek oldukça zor ve buna bağlı olarak belirli bir müşteri potansiyeli elde etmek için de oldukça fazla çaba sarf etmek gerekiyor.

Firmamız aynı zamanda sektörde kurumsal bir bakış açısı yakalamış ve kendi bölgesinde hizmete yol veren öncü firmalardan olmayı da başarmıştır. Tercih sebebi olmamızın başında ise tecrübemizin yeri tartışılmaz bir hal almıştır.

Yetkili Fatih Lg Servisi

Fatih Lg Servisi olarak kendi bünyemizde yıllarca çalışan tecrübeli personellerimiz sayesinde oldukça kısa süreler içinde arıza tespiti yapıyoruz.

Bildiğiniz üzere arıza tespiti bizim sektörümüzde ve tüm onarım hizmeti veren sektörlerde önemli bir yere sahiptir. Çünkü arızası tespit edilemeyen bir cihazı yapmak zaten mümkün değildir. Özellikle de günümüzdeki Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv lerde durum daha da zor bir süreç içerisinde ilerlemektedir.

Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerimiz bir yana bizim servis firması olarak en belirgin özelliğimiz zaten arıza tespitinde gösterdiğimiz üstün başarıdır.

Fatih LG Yedek Parça Değişimi

Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv lerinizde yaşanan yedek parça arızaları da önemlidir ve dikkatle üzerinde durulması gereken bir konudur. Ya da şöyle söyleyebiliriz ki biz bu konuda daha da ayrı bir önem veriyoruz. Çünkü müşteri ister ki televizyonu sadece tamir olmasın, tamir olduktan uzun bir süre sonraya kadar ya da bir daha hiç tamir yüzü görmesin.

İşte biz de Fatih Lg Servisi olarak bu doğrultuda hararet ediyor ve Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama işlemlerinde daha garantici bir tabir sergiliyoruz.

Garantili Fatih LG Servisi

Garanti Kapsamı olayı birçok kimse tarafından fazla ayrıntılı şekilde bilinmezken bu konuda da kısaca bilgi vermek isteriz. Fatih Lg Servisi olarak sizlere aynı zamanda Fatih Philips Yetkili Servisi, Fatih Panasonic Yetkili Servisi , Fatih Sony Yetkili Servisi, Fatih Sanyo Yetkili Servisi ve Fatih Botec Yetkili Servisi hezimeti de veriyoruz. Yani yetkili servisi olarak saydığımız bu markaların garanti süresi boyunca sizlere ücretsiz hizmet sunuyoruz.

Ancak burada belirtmek istediğiniz konu, Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv lerinizin kendi hatası dahilinde garanti kapsamında işlem görmesidir.

Bunun dışında önlem alınmamış bir elektriksel hata dahilinde bile garanti kapsamı içerisinde işlem görmeyebilir. Diğer bir taraftan da sizin kendi elinizle yaptığınız vurma ya da kırma gibi durumlar da zaten garanti dahiline alınmaz.

Ancak bizler tüm müşterilerimizin mağdur olmaması adına elimizden geldiği kadar garanti süresi dahilinde işlem yapmayı tercih ediyoruz.

1 Yıl Garantili  Fatih LG Servisi

Evet, Plazma Tv, Led Tv ve de Lcd Tv leriniz için kendi yaptığımız arızalarda 1 yıllık zaman zarfı içinde ücretsiz servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Diyelim ki televizyonunuzu her hangi bir arızadan dolayı bize getirdiniz. Biz bu arızayı yaptık ve 1 yıl süre zarfı içerisinde tekrar geldi aynı arızadan. Biz yine tamir ve de servis ücreti almadan onarım sağlıyoruz. Ancak sık tekrar ediyorsa bu durumda daha kalıcı ve azılara mahal vermeyecek şekilde onarımını sağlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Bunu da Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetleri başta olmak üzere sunduğumuz tüm hizmetlerde şimdiye kadar başarı ile yürütmüş bir firma olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz.

Sizler de bu bilgiler ışığında eğer işinin ehli ve garantili bir servis firması arıyorsanız en azından şuan için doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Fatih Lg Servisi firmamız ile alacağınız her hizmetten fazlasıyla memnun olacağınızın garantisini veriyoruz. Daha detaylı destek için www.tvtamirim.com ‘a ulaşabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız:

LG Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

LG Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

LG Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri