Sanyo Yetkili Servisi

Fatih sanyo servisi

Fatih Sanyo Servisi

Televizyon servis hizmeti sektörü, rekabet ortamının oldukça arttığı bir hâle gelmiştir. Özellikle de günümüzde sahte servis firmaları almış başını gitmiştir. Kolay ve haksız kazanç elde ederek para kazanmayı tercih edenler, her zaman bu sektörde kaybolmaya da mahkum olmuştur. Fatih Sanyo Servisi firmamız ise bugünlerine, sunduğu güvenli ve kaliteli hizmetleri ile gelmiş bir firmadır. Sizler de eğer bu denli sağlam ve güvenilir bir firma arıyorsanız şuan bu yazıyı okuyor olduğunuz için çok şanslısınız.

Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerini sunmaya Fatih Sanyo Servisi olarak tüm hızımızla devam ediyoruz.

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler, hayatımızda edindikleri yere bakılırsa daha uzun yıllar boyu bizimle birlikte olmaya devam edecektir. Çünkü o kadar teknoloji alanında gelişmeler olmasına rağmen hiç bir zaman yeri değişmeyen cihazlardır. Türü ve modeli ne kadar değişirse değişsin hayatımızdaki ifade ettiği anlam değişmeyecektir. En basiti örneği, yoğun bir günün ardından evinizde ayaklarınızı uzatıp, bir şeyler yudumlarken televizyon izlemek ayrı bir keyif verir.

İşte Fatih Sanyo Servisi firmamız da size gerekli olan hizmetleri en iyi şekilde sunmaya aday bir firmadır. Bizlere gelerek bunu en iyi şekilde anlama şansına da sahipsiniz.

Güven Sayılı Firmalardanız

Fatih Sanyo Servisi, kendi bünyesi içerisinde oluşturduğu kaliteli hizmet anlayışı içerisinde sürdürdüğü çalışmaları ile giz dolduran servisler arasında adından söz ettirmeyi başarmış bir firmadır.

İstikrarlı Hizmet

Özellikle bu dönemlerde istikrarlı ve güven veren bir firma olmak daha da zor hale gelmiştir. Bunun için de bizler buna daha çok önem veriyoruz. Müşteri memnuniyeti tabii ki en başta olan hedefimizdir ancak bunu sağlamak için de o müşteriye hem kaliteli hem de güven vaat eden hizmet sunmak gerekir. Sektörde hizmet sunan Fatih Sanyo Servisi firmamız gibi hizmet sunan firmalar içinde Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerimizle başarıyı elde etme adına bir dizi çalışmalar yürütmeye de devam edeceğimizi yineliyoruz.

Yerinde Servis

Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetleri başta olmak üzere tüm arıza hizmetlerinde de her zaman sizlerin çıkarını gözetmeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizi de her zaman kalite standartları dahilinde yapmaya çalışıyoruz. Firmamızın hizmet sektörüne ait bu denli ayakta durma gayreti her zaman da takdire şayan olmuştur. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinize yapılacak olan her türlü müdahalenin önemini vurguluyor ve bunun cihazlarınızın ömrünü uzatması açısından gerekli olduğunu düşünüyoruz.

Yerinde Servis İle Zamandan Tasarruf

Sizler de evinizde Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınızdan biri arıza yaptığında illa ki bunun bir an önce yapılmasını istemez misiniz? Tabii ki buna cevabınız evet olacaktır. İşte yerinde servis hizmeti burada daha çok öne çıkıyor. Çünkü bu hizmetle hem müşterilerimiz, hem de bizler Fatih Sanyo Servisi olarak zamandan fazlasıyla tasarruf ediyoruz. Bir de burada önemli olan diger bir konu ise onarım işleminin doğru bir şekilde yapılmasıdır. Bizler de Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama ve bunun dışında tüm arıza onarımlarında Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv ler için gereken hizmetin en iyisini sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Fatih Sanyo Servisi
Fatih Sanyo Servisi

Fatih Sanyo Servisi firmamız cihazlarınızın hem işçilik yönünden, hem de parça değişimi yönünden doğru argümanlar ile onarılmasını ister. Bunun için de gerekli olan tüm ekipmanı seferber eder. Elimizde bulunan imkanları sonuna kadar kullanır ve bunun için de oldukça özverili çalışmalar yürütürüz.

Yedek parçayı da bir vücudun organı gibi düşünecek olursak bunun önemini daha iyi anlamamız mümkün olur. Vücuttaki bir organın performansı nasıl tüm bedeni etkiliyorsa Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerde kullanılan yedek parçalar da o denli etkiler. Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerinin yanında yedek parça değişiminde parçanın orijinal olmasına özen gösteririz.

Orijinal yedek parça her zaman cihazlarınızı eski performansına kavuşturacaktı                         SANYO Müşteri    Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07 

   SANYO Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

   SANYO Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri