Arnavutköy Arçelik Servis

Fatih Arçelik Servisi

Fatih Arçelik Servisi firmamız, ev ya da iş yerlerinizdeki Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerin her türlü tamir, montaj ve kurulum hizmetlerine taliptir. Bunun yanında piyasada bulunan ve tamiri mümkün olmayan televizyonlarınızı da bizlere getirerek bir de bize şans verebilirsiniz. Çünkü servisimizin tecrübesi çoğu firmaya nal toplayacak derecededir diyebiliriz. Led Bar Değişimi, firmamızın en çok talep gördüğü işler arasındadır. Çünkü bu cihazların en çok karşılaşılan arızalarından bir tanesi de led ömrünün sona ermesidir. Buna bağlı olarak ta ledlerin değişmesi gerekir.

Fatih Arçelik Servisi
Fatih Arçelik Servisi

Diğer hizmetlerimiz ise Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve bunun haricinde diğer arıza türlerinin tamir edilmesi ile kurulum ve montajdan oluşur.

Fatih Arçelik Servisi İle Kendinizi Güvende Hissedersiniz

Fatih Arçelik Servisi İstanbul’da ve tüm semtleri de dahil olmak üzere kendini ispatlamış bir firmadır. Daha önceki yapmış olduğumuz işler bunun en güzel örneğidir. Piyasada elektronik ve de televizyon servisi olarak hizmet götüren birçok firma olmasına rağmen bizim servisimiz güven içerisinde Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv cihazlarınızı emanet edebileceğiniz ender bir servis konumundadır. Bu denli güven veren bir firma olmamız sayesinde müşteri potansiyeli olarak ta oldukça üst seviyelere gelmiş bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi işlemleri firmamız tarafından özenle yapılır ve sizlere de bu şekilde teslim edilir. Bununla birlikte fiyatlandırma konusunda da firmamız politikası gereği müşterimizi üzmeyecek bir tarife sunarız. Diğer firmalar gibi fahiş fiyatlar ile sizleri daha zir durumlara sokmayız.

Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerde Garanti Kapsamı

Philips Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak hizmet gördüğümüz sektörde gereken hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunmaya çalışan bir firmayız. Firmamız yetkili olduğu bu Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv markalarına ücretsiz olarak garanti kapsamı dahilinde Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerini sunar.

Garanti kapsamı da ayrı bir şekilde eke alınması gereken bir konudur. Çünkü cihazlarda kendi eliniz ile yaptığınız hatalar sonucunda televizyonun arızaya maruz kalması, cihazlarınızın garanti kapsamı dışında işlem görmesine neden olabilir. Bunlara örnek olarak diyelim ki ; siz kanalların ayarlarına girerek Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv kanal ayarlarınızı bozarsanız, ya da ekrana zarar verecek bir şey yaparak ekranın kırılmasına sebebiyet verirseniz bu durumda garanti kapsamı dahilinde hizmet alamazsınız ancak ücretli bir şekilde sizlere her zaman yardıma hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bir Yıl Garantili Servis Hizmeti

Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerinize 1 yıl süre ile garanti hizmeti veren ender firmalarsanız. Tabii ki bizim gibi garanti hizmeti sunan birçok firma da bulunmakta ancak bunların içinde pek azı sözünde durmaktadır. Bizim ise tek gayemiz her bir müşterimizin Fatih Arçelik Servisi olarak bizlerden memnuniyet içerisinde ayrılmasını sağlamaktır.

Bize gelen hangi arıza türü ya da montaj ve kurulum gibi hizmetler olsun 1 yıl boyunca garanti kapsamına alınır. Bu süre içerisinde tekrar ettiği sürede de ücretsiz olarak servis hizmetimizi devam ettiririz. Bunun da sizler için oldukça avantajlı bir durum olduğunu fark ederek hareket etmenizi dileriz.

Ayrıca Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerinize sunacağımız Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinde bu garanti kapsamı dahilinde bir evrak imzalar ve haklarınızı sonuna kadar korumanızda yardımcı oluruz. Yani bizim sözümüz sadece sözde değil evrak üzerinde yapılan anlaşma dahilinde gerçekleşir.

Son olarak şunu söyleyebiliriz ki Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerinizde dikkatinizi çeken bir sorun olduğunda bunu ihmal etmeyiniz. Çünkü bu önemsemeyip te ertelediğiniz sorun, ilerde geri dönüşü olmayan arızalara sebebiyet verebilir. En azından Fatih Arçelik Servisi firmamızı arayarak ta bilgi sahibi olabilirsiniz.

ARÇELİK Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

ARÇELİK Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

ARÇELİK Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri