Eyüpsultan botech servisi

Eyüpsultan Botech Servisi

Eyüpsultan Botech Servisi
Eyüpsultan Botech Servisi

Eyüpsultan Botech Servisi firması üstün kalitede hizmetleri ile müşterilerinin gözünde ilk sıralarda gelen firmalar arasındadır.

Servis hizmetleri anlamında Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv ler için en önemli ayrıntı, aslında güvenilir bir firma ile çalışmak olmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken piyasada bulunan birçok firma tarafından sunulan hizmetleri her zaman daha yakından incelemektir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi işlemleri firmamız tarafından sizlere özenle sunulur. Bununla birlikte montaj ve kurulum hizmetleri de firmamız tarafından sizlere servis edilmektedir.

Kalite anlamında, işçilik konusunda gayet sağlam işler çıkaran personellerimiz, alanında uzman kimselerden oluşur. Ve de tüm personellerimiz ya ilgili bir okuldan mezun, ya da gereken sertifikasını almıştır. Bu konuda da personellerimizin her zaman yanında bir firmayız.

Onlara gerektiğinde hizmet içi eğitim hizmeti de sunarak kaybolan bilgilerini güncellemelerini sağlarız. Ayrıca, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi konularında ülke genelinde yapılan eğitim seminerlerine katılımları da bizim için önemli bir yere sahiptir.

Garanti Kapsamı Ve Servisimizin Garanti Hizmeti

Eyüpsultan Botech Servisi firmamız, Philips Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve de Botec Yetkili Servisi olarak ta hizmetlerine devam ediyor. Yetkili servisliğini yaptığımız markalar konusunda garanti kapsamında her tür hizmeti sizlere ücretsiz olarak sunarız. Diğer markalar için de yine tabii ki hizmetlerimiz devam eder ancak bunlar da ücretli tarifeye girer.

Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz için gereken garanti hizmeti dahilinde Kırık Ekran Tamiri ve bunun gibi, cihazın kendi hatası haricinde dışardan darbe ya da her hangi bir şeye maruz kalması sonucu ortaya çıkabilecek arızalar haricinde yetkili servisimiz, ilgili olduğu markalara ücretsiz hizmetini sunar.

Diğer bir konu da Eyüpsultan Botech Servisi tarafından verilmekte olan 1 yıl garanti hizmeti ve bu hizmetin marka ve model fark etmeksizin her türlü Led Tv, Lcd Tv, Plazma TTv ye uygulamasıdır. Buradaki önemli olan ayrıntı ise arızanın bizim tarafımızdan yapılmış olmasıdır. Bu durumda parça değişimi dahi olsa 1 yılık garanti süresi dahilinde ücretsiz olarak onarımını sağlıyoruz.

Eyüpsultan Botech Servisi Sektörün Güvenli Limanı

Kendinize Led Tv, Lcd Tv, Plazma TTv ler ile ilgili Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi konularında güvenebileceğiniz bir liman arıyorsanız şu anda doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Şu anda bu yazıyı oluyor olduğunuz için gerçekten çok şanslısınız. Çünkü firmamız, müşterisine o kadar önem veren bir firmadır ki şimdiye kadar hiç bir müşterisini yalnız bırakmayarak bunun en büyük ispatını yapmıştır.

Her Türlü Yedek Parça Değişimi

Orijinal Yedek Parça Temini, Eyüpsultan Botech Servisi olarak firmamızın önemle üzerinde durduğu bir konudur. Çünkü burada önemli olan, Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv ler ile ilgili Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerinden biri ya da başka bir arıza durumunda değişimi gereken parçanın orijinali ile değişiminin yapılmasıdır.

Parçanın orijinali ile değişmesi önemlidir çünkü cihazın eski performansına kavuşması da bir nevi buna bağlıdır. Aynı zamanda televizyonlar çalışma esnasında orijinal olmayan bir yedek parça ile doğru düzgün çalışmayabilir. Ve de diğer parçaları da bundan etkilenebilir. Böyle sıkıntılar ile karşılaşmamak için en güzeli orijinal yedek parça kullanılmasıdır.

Yerinde ve Hızlı Servis İmkanı

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi tüm arıza onarımlarında müşterilerimiz açısından değerli olan diğer bir konu da servis hizmetinin hızlı bir şekilde yapılmasıdır. Bizler de Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerinizi her hangi bir sorunla karşı karşıya kaldığında bir an önce tamir etmek ve sizleri bu durumdan bir an önce kurtarmak için servis hizmetimizi daha hızlı hale getirmek amacıyla çalışmalar yürütüyoruz.

BOTECH Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

BOTECH Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

BOTECH Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri