Fatih Vestel Servisi

Eyüpsultan vestel servisi

Eyüpsultan Vestel Servisi

Eyüpsultan vestel servisi

Eyüpsultan Vestel Servisi
Eyüpsultan Vestel Servisi

Firmamız geçmişten bugüne her zamanki sağlam duruşunu hiç bir zaman değiştirmeden hizmetlerine devam ediyor.

Eyüpsultan Vestel Servisi olarak kaliteli işçilik hizmetinden taviz vermez, ve hiç bir müşterimizi de mağdur ermeyiz. Bize gelen şimdiye kadarki tüm müşterilerimiz alması gereken hizmeti almıştır ve de servisimizden mutlu bir şekilde ayrılmışlardır.

Bu anlamda şunu söyleyebiliriz ki müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun olurlar. Evinizde ya da iş yerinizde bulunmakta olan Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv ler mutlaka sürekli olarak çalıştığı için arızaya maruz kalırlar. Böyle bir durumda insanlar oldukça sıkıntılı anlar yaşarlar.

Hızlı Servis Hizmeti

Hızlı servis ve teslimat hizmeti sunan bir firma olarak bizlerden yardım talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizlerle aramızda sadece bir telefon kadar mesafe bulunmaktadır.

Eyüpsultan Vestel Servisi
Eyüpsultan Vestel Servisi 3

Philips Tv Güncelleme Hizmeti, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Led Bar Değişimi hizmetlerimiz, bölgede adından söz ettiren Eyüpsultan Vestel Servisi önderliğinde tüm hızıyla devam ediyor.

Servis araçlarımız da üst model olup, rutin bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Adresinize daha hızlı servis imkânı sağlamak için hızlılığa önem veriyoruz. Çünkü özellikle günümüzde zaman hızla geçiyor ve buna yetişmek için de hızlı olmaktan başka çaremiz olmadığını çok iyi biliyoruz.

Arçelik, Beko, Vestel, Toshiba, Grundik, Tcl, Samsung, Lc, Panasonic, Axen, Woon, Seg, Nordmende, Sunny markalarından hangisi olursa olsun servisimiz bünyesinde hizmet alabilirsiniz. Philips, Panasonic, Sony, Sanyo ve de Botec marka Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerin de yetkili servisi olan firmamızı da bu markaların ücretsiz servis hizmetinden yararlanmak için ulaşım sağlayabilirsiniz.

Teknik Personel Yapısı

Eyüpsultan Vestel Servisi firması, çalışan personeli ile tam kadro bir şekilde hizmetine devam ediyor. Teknik personellerimiz ise işinin ehli olan bireylerden oluşuyor. Bununla birlikte biler de üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.

Nedir bu görev? Firmamızın kendi bünyesinde düzenlediği ya da ülke genelinde düzenlenen eğitimleri takip edip personellerimizin de bunlardan faydalanmasını sağlıyoruz. Günü birlik farklı şehirde de olsa sırayla onları eğitimlere gönderiyoruz. Bu sayede de hem bilgi güncellemesi açısından, hem de gelişen teknolojinin yeni ortaya çıkan Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv lerin önemli detaylarından bu sayede faydalanmalarını sağlıyoruz.

Böylelikle de sizlere sunduğumuz Philips Tv Güncelleme Hizmeti, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Led Bar Değişimi hizmetleri ile ilgili yeni bilgiler ışığında hareket ediyoruz.

Garantili Servis Hizmeti Sağlama

Eyüpsultan Vestel Servisi, aynı zamanda Philips Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve de Botec Yetkili Servisi olarak sizlere garanti kapsamında hizmetlerini yürütmektedir.

Yani garanti kapsamı dahilinde bu Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv lerinizi herhangi bir arıza durumda servisimiz getirebilirsiniz. Tabii ki servis çağrı merkezlerimizi de arayarak bizlerden ücretsiz servis talebi edinebilirsiniz.

Bunun yanında firmamızın kendi bünyesinde oluşturduğu bir de sistem vardır. Bu da 1 yıl süreyle devam edecek olan Garanti Hizmeti sağlanmasıdır. Yani diyelim ki sizin arızalı olan bir televizyonunuzu tamir ettik ve 1 yıl içerisinde yine aynı arızaya maruz kaldı.

Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda direk olarak bizlere ulaşabilir ve bu garanti hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Philips Tv Güncelleme Hizmeti, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve de Led Bar Değişimi hizmetleri de başta olmak üzere tüm yaptığımız arızalar dahildir.

Yedek Parça

Eyüpsultan Vestel Servisi yedek parça anlamında oldukça hassas davranan bir firmadır. Yedek parçada da orijinalliğe önem verir. Orijinal olarak kullandığımız tüm yedek parçalar sizleri. Plazma Tv, Lcd tv ve Led Tv lerinizin marka ve model gözetmezden eski performansı ile çalışmasını sağlar. Bu anlamda da gereken tüm hassaslığı sizlere gösterir.

Çünkü daha önce birçok örneği ile karşılaştığımız ölçüde şunu söyleyebiliriz ki, orijinal olmayan bir yedek parça, her zaman ileride sizleri başka bir sorunla karşı karşıya getirebilecektir.

Yine televizyonunuzun arıza yapan bir parçasının orijinal olmayan yedek parçası ile değiştirilmesi, eski performansı ile çalışmasını engel olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri