Arnavutköy Axen Servis

Eyüpsultan Axen Servisi

Eyüpsultan Axen Servisi

Eyüpsultan Axen Servisi

Eyüpsultan Axen Servisi
Eyüpsultan Axen Servisi

Eyüpsultan Axen Servisi, televizyon tamir, montaj ve kurulum hizmeti sunan bir firma olarak yıllar öncesinden bölge halkına hizmet eden bir firmayız.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi, Bu anlamda sektörde gelişen teknolojiye de ayak uydurarak verdiğimiz hizmetlerin başında gelir.

Sizler de eğer kaliteli hizmet sunan ve müşterisinin her zaman yanında olarak onu hiç bir zaman mağdur etmeyen bir televizyon tamir servisi arıyorsanız hemen bize gelebilirsiniz. Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv leriniz için servisimiz her zaman doğru olan onarım yöntemlerini kullanacaktır.

Arıza Tespiti Tamirattan Önemlidir

Eyüpsultan Axen Servisi
Eyüpsultan Axen Servisi 3

Eyüpsultan Axen Servisi firması olarak, arıza tespitine önem veren bir firmayız. Öyle ki bazı arızalar, daha önce hiç karşılaşılmayan derecede olabilir. Bunun için de her türlü arızaya hazır vaziyette hareket ederiz. Tedbirli olarak hareket ettiğimiz sürece de altından kalkamayacağımız iş yoktur diyebiliriz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi olsun hizmet alanımız içerisine dahil olan tüm arızalarda servisimiz gerekeni yapmaya hazırdır.

Bundan dolayı başlıkta belirttiğimiz gibi arıza tespiti tamirattan önemlidir diyoruz çünkü arızaları tespit edemediğiniz bir cihazı ne olursa olsun yapmanız zaten mümkün değildir.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz, Kanal Ayarlama hizmetinden Kırık Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi ile Philips marka televizyonlar için Philips Tv Güncelleme hizmeti de bulunmaktadır. Led Bar Değişimi ise Led Tv , Plazma Tv ve Lcd Tv leriniz için en çok karşılaşılan arızalar arasında yerini almıştır. Bu anlamda hizmetlerimiz bulu makta ve ayrıca tabii ki farklı arızalar ile ilgili yaptığımız çalışmalar sonucunda kayıt oluşturmaktayız. Yaptığımız kayıtları saklayarak ileride karşımıza tekrar çıkması durumda sıkıntı yaşamıyoruz.

Diğer taraftan Led Tv, Plazma Tv ya da Lcd Tv olsun fark etmeksizin değişim gereken yedek parçayı her zaman orijinali ile değişim yapma taraftarıyız. Bununla birlikte fiyat olarak daha uygun olan yan ürün yedek parçalar da elimizde mevcuttur. Çünkü o an için maddiyatı el vermeyen bir müşterimiz boş göndermemek adına bu da önem verdiğimiz bir konudur.

Ancak şuna önemle dikkatinizi çekmek isteriz ki yedek parça her zaman orijinali ile değişim yapılmalıdır. Çünkü ileride başınıza başka sıkıntılar doğurabilmektedir. Bu da tamiri ucuza yaptırmak isteyenler için ilerde ayrı bir masraf olarak kendisine dönecektir.

Güvenli Servisle Gözünüz Arkada Kalmasın

Eyüpsultan Axen Servisi olarak en belirgin özelliğimiz, müşterilerimizin güven için de Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerini bizlere emanet etmeleridir. Bunda da bugüne kadar yaptığımız güven veren hizmetlerin rolü vardır. Çünkü bizler, hiç bir zaman müşterimizi aldatıcı yollara başvurmayız. Personellerimiz de bu konuda seçilmiş bireylerden oluşur.

Ancak şunu da çok iyi biliyoruz ki piyasada hizmet verdiğini iddia eden ama bununla uzaktan yakından alakası olmayan bir dizi firma bulunuyor. Bunlar, müşterilerine ucuz fiyat garantisi vererek bu şekilde insanların ilgisini çekmeye çalışıyor.

Eğer sizler, bilinçli olarak hareket ederseniz zaten bunların çok ta kaliteli hizmet sunmayacağını en başından anlayabilirsiniz. Böyle ucuz firmalara da Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerinde hiç bir zaman prim vermemenizi dileriz.

Tüm Semtlere Hizmet Veriyoruz

İstanbul Sultanbeyli Axen Servisi, merkezde sunduğu hizmetler haricinde tüm semtlere de hizmet götüren bir firmadır. Servis ağımız zaten geniş çaplı olup, bundan sonraki aşamalarda da bunu em üst düzeye çıkarmak için gereken bir çaba içerisinde hareket ediyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin her ihtiyaç duyduğu anda yanında olduğumuzu da belirtmek istiyoruz.

Led Tv, Plazma Tv ya da Lcd Tv cihazlarınız için kaliteli servis hizmeti veren bir firma ihtiyacınızı doğrudan karşılamaya talibiz. Bizlere ise web sitemizden ve çağrı merkezi numaralarımızdan kolaylıkla gün içinde ulaşma şansına sahipsiniz. Yine web sitemizi ziyaret ederek sizlere sunulan hizmetlerden bilgi alabilirsiniz.

AXEN Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

AXEN Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

AXEN Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri