Bağcılar Beko Servis

Eyüpsultan Beko Servisi

Eyüpsultan Beko Servisi

Eyüpsultan Beko Servisi
Eyüpsultan Beko Servisi

Gününüzde salgın hastalıkların artması ile birlikte pandemi dönemi yaşanmış ve hala da yaşanmaya devam ediyor.

Bu pandemi döneminde de yine evlerin yeri hiç bir zaman değişmeyen elektronik cihazı televizyonlar ön plâna çıkmıştır. Dolayısı ile de daha çok izlenir hale gelmiştir.

Zaten bir evin olmazsa olması olan televizyonlar, evde kalma sürecinin de artmasına bağlı olarak daha fazla çalışmaya maruz kalmıştır. Buna bağlı olarak arızaya uğrama riskleri de artmıştır.

Bizler de Eyüpsultan Beko Servisi firmamızın sizlere sunduğu Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ile Kanal Ayarlama ve diğer her tür ve model Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv nizde yaşanabilecek arıza onarım hizmetler ile ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmaları yürütürken de hiç bir zaman kaliteli hizmet anlayışından ödün vermiyoruz. Çünkü bizi biz yapan en önemli etkenin kaliteli bir şekilde sizlere sunduğumuz hizmetler olduğunu çok iyi biliyoruz.

Uzman Teknik Personel

Eyüpsultan Beko Servisi, tüm çalışanları ile profesyonel anlamda hizmetler sunmaya devam ediyor. Bundan dolayı da sizler eğer evinizde ya da iş yerinizde fark etmez, bir Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv bulunduruyorsanız bunun arızaya uğraması durumunda bizlere baş vurabilirsiniz.

Engin tecrübemiz ile arızayı kısa sürede tespit ederek sizleri ivedi bir şekilde eski çalışan televizyonunuza kavuşturuyoruz. Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerimiz ile birlikte tüm marka ve model televizyonlarınızın tamirat, kurulum ve montaj işlemeleri servisimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Bunun için ise tek yapmanız gereken şey ihtiyacınız olan her an bizlere ulaşmaktır. Çünkü bizler, uzman teknik kadromuzla birlikte bize ulaşan ve arıza bildirimi yapan tüm müşterilerimize kısa sürede çözüm üreten ender firmalardan biriyiz.

Bununla birlikte personellerimizin hepsi de ya alanı ile ilgili bir ön lisans mezunu, ya da sertifikalı bireylerden oluşur. Bundan dolayı eğitimli personeller ile çalıştığımızı da belirtmek isteriz.

Yerinde Onarım Hizmeti

Eyüpsultan Beko Servisi, her zaman yerinde onarım hizmetini teşvik edici çalışmalar yürütür. Çünkü her müşteri ister ki cihazın tamiratı uzun sureler almasın ve bir an önce yapılsın. Bunun için de biz, her zaman Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerin eğer mümkünatı var ise yerinde yapılması taraftarıyız.

Ancak bu konuda imkânlarımızı da sonuna kadar zorlarız. Çünkü arızanın yerinde yapılıp sizlere teslim edilmesi en sizin kadar bizi de mutlu edecektir. Bir sonraki müşteriye ulaşmamız adına da bu önemli bir konudur.

Tv Ekran Değişimi, Led Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetleri başta olmak üzere diğer televizyonlarınızın başına gelebilecek her türlü arızada yerinde müdahaleye hazır bir vaziyette bekliyoruz. Araçlarımız da bunun için gerekli olan donanım ve de teçhizata hazır bir şekilde dizayn edilmiş olup, sizlere her türlü hızlı servis imkânı sunar.

Yedek Parçada Orjinallik

Eyüpsultan Beko Servisi, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin yedek parça değişmesi gereken durumlarda her zaman geniş çaplı bir araştırma ile karşınıza çıkacaktır. Bunun için de tek yapmanız gereken, bizim gibi kurumsal hizmet yolunda büyük adımlar atmış olan firmalardan hizmet almanızdır. Profesyonellik anlamında da vermiş olduğumuz hizmetlerin önemi büyüktür.

Neden Yedek Parçada Orijinallige Önem Veriyoruz ?

Eyüpsultan Beko Servisi olarak arızalan bir yedek parçanın orijinali ile değişmesi gerekir. Ancak yan ürün ile değişmesini isteyen müşterilerimiz için elimizde bu ürünler de bulunmaktadır. İkisi arasında büyük fark vardır.

Orginal yedek parça, hem uzun ömürlü ve hem de televizyonun eski performansı ile çalışmasını sağlar. Yan ürün dediğimiz orjinal olmayan yedek parça ise Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin hem eski performansına olumsuz etki eder, hem de bir taraftan çalışırken diğer taraftan cihazınızdaki öbür parçaların da arızalanmasına yol açar. Bunun için de sizlere tavsiyemiz her zaman yedek parçada orijinal olanını tercih etmenizdir.

BEKO Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

BEKO Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

BEKO Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri