Genel

Beko Servisi

0212 271 52 32

BEKO SERVİSİ
beko servisi

Beko Servisi firması, tüm güncel gelişmelerden haberdar bir şekilde yoluna devam eden bir firmadır. Zaten Beko, bir dünya markası haline gelmiş ve böylelikle geniş bir müşteri potansiyeli olan bir markadır. Biz de bu marka başta olmak üzere diğer tüm markadaki Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv ‘ lerinizin tamir ve montaj anlamında gereken hizmetlerini sizlere sunan bir firmayız. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Led Değişimi ile Televizyon Duvar Montajı konularında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sonucunda da her zaman bunun meyvelerini yemekteyiz.

Kaliteli Hizmetin Doğru Adresiyiz

Sizler de eğer evlerinizde ya da iş yerlerinizde işlemekte olduğunuz Plazma Tv ve Lcd Tv  , Led Tv ‘lerinizin tamir ihtiyacı için bir servis arayışı içindeyseniz şu an en azından doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Led Değişimi ile Televizyon Duvar Montajı alanında kaliteli hizmet anlayışımızdan hiç bir zaman ödün vermeyen ender firmalardan biriyle karşı karşıya olduğunuzu da bilmenizi isteriz. Üstelik bununla ilgili gerekli referanslarımız da sizler için ölümlü bilgiler vererek gönlünüze su serpecektir.

Ucuz Hizmet Veren Firmalara Dikkat

Piyasa içerisinde kol gezmekte olan bir çok basit firma, sizlere hiç de yerine getirmeyeceği vaatlerde bulunabilirler. Ancak iş arızayı çizmeye geldiğinde ise sonu hüsranla biten bir çok hikayeye tanık olduğumuzu da Beko Servisi olarak söylemeden geçemeyiz. Bu konuya da özellikle dikkatinizi çekmekte fayda görüyoruz. Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv tamirinin öyle her önüne gelenin yapabileceği bir iş olmadığını her seferinde belirtmemize rağmen piyasada bu tür firmalar mantar gibi çoğalmaya devam ediyor. Biri gidiyor, diğeri geliyor ve hiç bir zaman da bitmek bilmiyorlar. Bizi burada üzen tek konu ise müşterilerin bunlara aldanmasıdır. Bu tür firmaların ise Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Beko Tv Güncelleme ve Led Değişimi ile Televizyon Duvar Montajı alanında sundukları hizmetlerdeki tek silâhı ucuza hizmet vermesidir.

Sonuç olarak bu tür adeta dolandırıcı olarak hitap edebileceğimiz firmalar yüzünden müşteriler kadar bizler de mağdur oluyoruz. Müşterinin bunlar yüzünden bizlere olan güveni de sarsılıyor ve bunu toparlamak ise bazen bizler için maalesef oldukça zor anlar yaşatıyor. Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv lerinizi sakın ola iyi bir araştırma yapmadan bunlara emanet etmeyiniz.

Kaliteli Marka Kaliteli Servis

Beko Servisi olarak bizler de markanın adını küçük düşürecek hiç bir şeye izin vermiyoruz. Böylelikle de zaten ortaya profesyonel olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetler çıkıyor. Müşterilerin piyasadaki bu aldatmaca servisler yüzünden güvendiği liman yine belli başlı markalardan biri olan Beko gibi markalardır. Köklü bir firma olan Beko markasının yetkili servisi olmasak ta Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv Tamiri alanında mevcut tecrübemizle profesyonel bir servis hizmeti sunacağımız konusunda sizlere garanti verebiliriz.

İstanbul’da Beko Servisi Yerinde Tamir Servisi

İstanbul Beko Servisi olarak, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizi adresinizde tamir imkânı sağlıyoruz. Aradığınız andan kısa bir süre sonra adresinize gelerek yerinde müdahale yapma şansına sahip bir firmayız. Hem tecrübeli personeli hem de alet ve ekipman yeterliliği olarak bunu yapacak kapasitemiz her zaman bulunmaktadır. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Led Değişimi ile Televizyon Duvar Montajı için servisimiz her zaman sizlere hizmete hazırdır. Bizlere ise sürekli olarak çalışmalar düzenlediğimiz web sitemiz ile ulaşabilir ve burada gerekli bilgileri de edinebilirsiniz. Bununla birlikte eğer var ise dilek ve de şikâyetlerinizi dahi bizlere buradan iletebilirsiniz. Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv leriniz için buradan yine arıza kaydı oluşturarak gün içinde servis personellerimizin sizlere dönüş yapmasını da sağlayabilirsiniz. Beko Servisi olarak bizler her türlü eleştiriye açık bir şekilde sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla bu çalışmaları yürütüyoruz ve daha iyisini bulana dek yine aynı yolda devam edeceğiz.

Öne Çıkan Bir Servis Anlayışı

Piyasada daha önce de bahsettiğimiz gibi Beko Servisi şeklinde kendini tanıtarak alelade usullerle servis hizmeti yürüten birçok firma bizleri de olumsuz yönde etkilemektedir. Bu tür firmaların müşteriye en cazip gelen yönü ise ucuz hizmet vermeleridir. Ancak yapılan hizmetlerin sonu da maalesef hüsranla bitiyor. Bunun birçok örneğini bize gelen mağdur müşterilerden biliyoruz. Bizler bu konuya önem veren bir hassasiyette çalışmalar yürüterek Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv Tamiri alanında bölgede öne çıkan firmalardan olmayı başardık diyebiliriz.

Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv fark etmeksizin her türlü televizyon tamirine el atmış olan bu firmalar Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Beko Tv Güncelleme hizmeti dahi sunduklarını iddia ediyorlar. Ancak gel gelelim hizmet şekline bakınca zaten ne oldukları kısa sürede ortaya çıkıyor. İşten anlamayan kimselerden oluşan bu şahıslar, zaten arızalı olan televizyonlarınızı daha da kullanılamaz hale getirebilirler. Yedek parça değişiminde orijinal olmayan yedek parçalar kullanarak sizleri mağdur edebilirler. Yani kısacası elinizdeki televizyondan olabilirsiniz. Bundan dolayı da iyice araştırma yaparak bu tür servis firmalarına da itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Orijinal Yedek Parça Hizmeti

Bir dünya markası olan Beko markasının Beko Servisi hizmetini sunarak bu alanda önemli hizmetlere imza attığımızı söyleyebiliriz. Hal böyleyken böyle bir markanın tamirinde orijinal olmayan yedek parçalar kullanmak ta bizim haddimize değildir. Çünkü Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv hangisi olursa olsun marka ve model ayırt etmeden cihazın orijinal yedek parçasını eğer kullanma imkânımız var ise mutlaka ilk tercih olarak bunu yapıyoruz. Bunun nedeni ise cihazın orijinalliğinin bozulmaması içindir.

Bu sebeple orijinal olmayan bir yedek parça hem cihazın performansını etkileyebilir, hem de ilerleyen zamanlarda diğer parçaların arıza yapmasına da neden olabilir. Cihazın tamir maliyeti daha uygun bir fiyata gelecek diye hesap edilirken ilerleyen zamanlarda bir gün farklı bir arıza, öbür gün farklı arıza derken hayatınızı alt üst edebilir. Bunun da birçok örneği ile karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizin Tv Ekran Değişimi, Kırık Tv Ekran Değişimi ya da Led Değişimi dahi olsa durum yine aynı olacaktır.

Geniş Servis Ağı

Beko Servisi hizmetlerimizde servis ağımız oldukça geniş çaplı olup, bunu da her geçen gün daha da geniş hale getirmeye çalışıyoruz. Servis araçlarımız ise tam donanımlı ve içerisinde bir Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Led Değişimi ile Televizyon Duvar Montajı hizmetleri için hemen hemen her ekipman bulunur. Bunun bize avantajı ise her hangi bir servis hizmetinden dönen aracımızı bir başka müşteriye anında yönlendirmektir. Bu sayede Plazma Tv ve Lcd Tv, Led Tv ‘ lerinize daha kısa bir süre içerisinde ulaşma imkânı elde etmiş oluruz.

BEKO SERVİS İLETİŞİM:0216 498 52 32   BEKO AVRUPA YAKASI:0212 271 52 32

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir