Adalar Toshiba Servis

Eyupsultan toshiba servisi

Eyupsultan Toshiba Servisi

Eyupsultan Toshiba Servisi
Eyupsultan Toshiba Servisi

Eyupsultan toshiba servisi dünyada tanınmış markalardan biridir. Buna bağlı olarak kullanım ağı da oldukça geniş çaplı bir markadır.

Zaten sadece Led Tv, Plazma Tv ya da Lcd Tv olarak değil her tür elektronik cihaz alırken mutlaka bununla ilgili sıkı bir araştırma yapılmalı ya da böyle bilindik markalardan hiç bir zaman vaz geçilmemelidir.

Özellikle de günümüzde bir televizyon arızalandığında hemen yenisini almak zor olduğundan servis hizmeti ve sağlamlığı açısından düşünülerek alınmalıdır. Şimdiki televizyonlar da tamamen dijital olduğu için tamir edildiğinde dahi fahiş ücretler ortaya çıkabilir. Tüm bunları düşünerek hareket etmeli ve tercihi her zaman bilindik marka cihazlardan yana kullanmalıdır.

Hizmetlerimiz

Eyupsultan Toshiba Servisi firması olarak Toshiba marka televizyonlarınız başta olmak üzere Arçelik, Beko, Vestel, Panasonic, Sony, Lg, Suny, Sanyo, Philips, Grundik, Nordmende, Seg markası fark etmeksizin Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv cihazlarınızın tamir, kurulum, montaj hizmetlerini yürütmekteyiz.

Bu hizmetlerin başlıcaları Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetleridir. Tüm hizmetlerimizde esas olan konu, müşteri memnuniyetidir ve her zaman da bu doğrultuda çalışmalar yürütürüz. Müşterilerimiz bizlere televizyonunu getirdiğinde en düzel ve mutlu bir şekilde bizden ayrılması Eyüpsultan Toshiba Servisi firmamız için en değerli olan şeylerin başında gelir.

Garantili Servis Hizmeti

Bir yıl garanti hizmeti birçok servis firmasının görünürde uyguladığı ancak çoğunun yerine getirmediği hizmetlerimizin başında gelir. Bizler ise bunu harfiyen uygulayan ender firmalardan olduğumuzu söyleyebiliriz. Eyupsultan Toshiba Servisi firmasının prensipleri gereği verilen söz mutlaka tutulur ve hiç bir şekilde müşterilerimizi madur ermeyiz.

Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinden bir tanesini bizlerden alan müşterilerimiz 1 yıl boyunca aynı arıza olması durumunda ücretsiz servis hizmetimizden yararlanma şansı kazanır.

Ancak tabii ki tüm temennimiz arızanın tekrar etmemesi yönündedir. Çünkü bu durumda hem siz mağdur olursunuz hem de biz böyle bir durumumda ikinci bir iş yapmak zorunda kalırız. Bunun hiç yaşanmaması için de işimizi sağlam bir şekilde yapmaya özen gösteririz.

Güven Veren Firma Profili

Bir servis firması için özellikle de günümüzde ayrı bir önemle sahip olan şeylerin başında güvenilir olması gelir. İşte bu güvenilir firmalar arasına girmek te oldukça zordur. Bunun için ilk başta hiç bir müşteriyi mağdur etmemek gelir.

Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinden her hangi birinde ya da saha farklı ariza türleri de olsun fark etmeksizin şimdiye kadar hiç kimseyi yatı yolda bırakmadık ve de bırakmayacağız. Zaten bugünlere kadar gelmiş olmamızın ana sebeplerinden biri de bu güvenli çalışma prensibimizdir.

Eyüpsultan Toshiba Servisi firmamız sürekli bu konuda dikkatli bir şekilde bu günlere gelmiş ve kendi bölgesinde insanların güvenini kazanmış bir firmadır. Bu da bir servis firması için paha biçilemez bir durumdur.

Yedek Parça Temini

Eyupsultan Toshiba Servisi firmamızı sizlere sunduğu bir diğer hizmet ise yedek parça teminidir. Yedek parça temini konusunda birçok bağlantılı olduğumuz firma ile iş birliği içerisinde hareket ederiz.

Bundan dolayı da elimizde bulunmayan bir yedek parçayı kolaylıkla temin etme şansımız vardır. Bizlere gelen bir müşteri arızalı olan Led Tv, Lcd Tv Ya da Plazma Tv sinin yedek parça temini konusunda hiç bir sıkıntı yaşamaz. Yeter ki o parça piyasada bulunan bir parça olsun buna ulaşma imkânımız vardır.

Yerinde Servis

Eyupsultan Toshiba Servisi firmamızın yerinde servis hizmeti de mevcuttur. Bunu da açıklamak gerekirse, bizleri aradığınızda kısa sürede adrese gelir ve Lcd Tv, Led Tv ile Plazma Tv lerinizin tamiri anlamında gereken neyse bunu yerinde yapma imkânlarımızı sonuna kadar zorlarız.

Eğer buna imkânımız var ise mutlaka gereken neyse yaparız. Bunun için Eyupsultan Toshiba Servisi Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinden hangisi olursa olsun bunların çoğunu sizlere yerinde sunabilecek kapasitede bir yapıya sahiptir.

TOSHİBA Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

TOSHİBA Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

TOSHİBA Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri