Fatih Botec Servisi

Fatih Botec Servisi

Fatih Botec servisi firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek her daim sizlerin çıkarını ön plânda tutan bir politika ile hareket eder. Buna bağlı olarak sizlerden de almış olduğumuz pozitif geri dönüşler sayesinde gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün referanslarımızda oluşan doluluk oranı artışını da sürdürüyor.

Günümüz televizyonları Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaten oldukça hassas ve narin olup, buna bağlı olarak aşırı darbelere karşı da her an hasar alabilecek bir şekilde imâl edilmektedir. Çünkü günümüz teknolojisi oldukça ilerlemiş ve görsellikte daha çok ön plâna çıkılmıştır.

Bir taşınma esnasında en ufak bir darbe ile televizyonlarınızı hasara uğrama ihtimali vardır. Bundan dolayı evin içerisinde dahi yer değiştirirken bile dikkat etmenizde fayda görüyoruz. Aksi takdirde kapınızı çalmak zorunda kalabiliriz.

Ancak Fatih Botec Yetkili Servisi firmamız, sizleri Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin başına gelebilecek her türlü sorun ve arızada yanınızda olmaya devam ediyor. Artık, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi işlemlerini teknik servis kadromuzla oldukça kısa süreler içinde çözebiliyoruz. Bunun yanında kurulum ve montaj ihtiyacınızda da yine ekibimiz bir telefonunuz ile adresinize çok kısa süre içerisinde ulaşım sağlıyor.

Çalışma Prensibimiz

Fatih Botec Yetkili Servisi firmamız, çalışma prensibi olarak ilkelerinden ödün vermeden hareket eder. Bu anlamda çalışma arkadaşlarımızla beraber sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırız. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi konuları başta olmak üzere ilk olarak sizlerden gelen bilgiler ışığında Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınızın arızaları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışırız.

Eğer sizden aldığımız bu bilgiler bize yetersiz gelirse bu durumda kendimiz bizzat cihaz üzerinde araştırma yaparak arızayı kendimiz çözmeye çalışırız. Bunun için de elimizde mevcut bulunan tüm teknolojik imkanları sonuna kadar kullanmaya özen gösteririz.

Sonuç olarak ise arıza tespiti konusunda teknik elemanlarımızın üstün yetenekleri sayesinde Fatih Botec Yetkili Servisi olarak sizleri kısa sürede rahata kavuştururuz.

Orijinal Parça Değişimi

Fatih Botec Yetkili Servisi Fiyatlandırma Sistemi

Fatih Botec Yetkili Servisi firmamızca arıza tespiti yapılan Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınız onarım aşamasından önce sizler ile bilgi paylaşımı yaparız. Bu bilgiler ışığında ise eğer sizlerden onay alırsak ancak bu şekilde tamirat işlemine geçeriz. Bu durum ise sadece abartılı şekilde fiyat çıkacak olan cihazlar için geçerlidir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi işlemleri ve de bunun dışındaki tüm arızalarda zaten belirli bir fiyat tarifesi üzerinden hareket ederiz. Bu anlamda müşterilerimiz de gönül rahatlığı içerisinde bizlere gelerek cihazlarını emanet etmektedirler. Çünkü piyasada çok bu hizmetleri çok fahiş fiyatlar ile verem firmalar, insanların güvenini sarsmış durumdadır.

Orijinal Parça Değişimi

Fatih Botec Yetkili Servisi firmamızın önemle üzerinde durduğu konulardan biri de Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınızın arızalanmış olan parçalarının değişim politikasıdır. Burada dikkat edilmesi gereken şey ise arızalanmış olan parçanın orijinali ile değişmesidir. Cihazlarınızı ister bize yaptırın isterseniz de başka servislere yaptırın ancak orijinal yedek parça kullanılmasına dikkat edin diyoruz.

Çünkü Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi ile ilgili olsun ya da olmasın değişimi yapılan parçanın orijinal olmaması, zamanla uyum sağlamayan diğer parçaların da arıza yapmasına ve sonuç olarak ta cihazın ömrünün azalmasına yol açacaktır.

Böylelikle istenmeyen durumlar ile karşılaşmak söz konusu olacaktır. Bu gibi durumlar ile de karşılaşmayı hiç kimse istemez. Fakat Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazınız eski bir model ise böyle bir durumda yan ürün parça kullanımı düşünülebilir.

Garantili Servis İmkânı

Fatih Botec Yetkili Servisi firmamız, yalnızca Botec marka değil, tüm markalara eşit şekilde hizmet sunan bir firmadır. Burada sadece Botec marka cihazlarınıza garanti süresi dahilinde ücretsiz hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.

Fatih Botec Servisi
Fatih Botec Servisi

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetleri içerisinde garanti kaosami dahilinde ve ücretli şekilde olmak üzere iki tür hizmetimiz sizleri bekliyor.

Tüm bunlarla birlikte cihazlarınız üzerinde uyguladığımız her tür onarım işlemi de 1 yıl süre kapsamında garanti kapsamına alınır.

Botech Müşteri Hizmetleri Numarası:

BotechTeknik Servis Numarası:0216 498 52 32

Botech Destek Numarası:0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri