Adalar Toshiba Servis

Fatih Toshiba Servisi

Fatih Toshiba Servisi

Dünyaca tanınmış ve unlu markalardan bir tanesi olan Toshiba, buna bağlı olarak çok ta geniş bir kullanım alanına sahip olmuştur. Toshiba Marka Led Tv , Lcd Tv ve de Plazma Tv ler, sadece bir televizyon olarak değil, beyaz eşya alanında ya da daha farklı elektronik cihazlar olarak ta karşımıza çıkmaktadır.

Kendini her alanda geliştirmiş olan bu marka, ancak servis alanında bir Arçelik ve ya Beko düzeyinde olamamıştır. Beyaz eşya alanında da bu markanın birçok ürününe rastlayabilirsiniz. Fatih Toshiba Servisi olarak bizler de Toshiba marka televizyonlarınız için, Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme konularında sizlere servis hizmeti sunuyoruz. Bu anlamda da servis hizmetlerinde gereken malzeme kullanımından hiç şekilde kaçmadan hareket ediyoruz.

Geçmişten Günümüze Televizyonlar

Televizyonlar, ilk çıktığı günden bu yana oldukça insanların ilgisini çekmiş ve bu sayede de ilgi odağı olmuştur. Böylelikle de her ortamda neredeyse kullanılmaya başlanmıştır. Buna bağlı olarak gün geçtikçe aryan bu ilgi sayesinde televizyonlar geliştirilmeye başlamıştır. Teknolojik anlamda her seferinde yeni bir özellik eklenerek bugünlere kadar gelmiştir.

Ancak şunu söylemekte fayda görüyoruz; nüfusun artması ve buna paralel olarak ekonomik sıkıntıların doğması üretimde de televizyonları etkilemiştir. Artık günümüzde birçok ürünün plastikten imal edildiğini düşünürsek bu da ürünün kalitesini ve de sağlamlığını azaltmıştır. Şimdi ki Led Tv , Lcd Tv ve de Plazma Tv lerde de durum bundan ibarettir. Tabii ki özellik olarak bir dizi donanıma sahip olmuş ancak sağlamlık açısından bakıldığında eski televizyonların sağlamlığı ile uzaktan yakından alakası yoktur.

Fatih Toshiba Servisi firmamız da yıllar öncesine dayanan hizmetleri ile gününüze kadar gelmiş bir firmadır. Önceki yıllarda kullanılmış olan televizyonlar hakkında oldukça bilgi sahibi olan personellerimiz, bu tecrübesi ile günümüz televizyonlarına da müdahale edebilirler. Ancak tabii ki yeni televizyonların çalışma sistemi biraz daha farklı olduğu için bu anlamda gereken servis hizmeti eğitimlerini de almışlardır.

Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetleri, sadece bir kaç hizmetimiz arasında yer alır.

Marka Ayrımı Yapmıyoruz

Arçelik, Beko, Vestel, Panasonic, Sony, Lg, Suny, Sanyo, Philips, Grundik, Nordmende, Seg markası fark etmeksizin servis hizmetimiz son hızıyla devam ediyor. Yani sadece Toshiba marka değil aklınıza gelebilecek tüm Led Tv , Lcd Tv ve de Plazma Tv markalarında Fatih Toshiba Servisi firmamız, sizlerin hizmetindedir.

Bunun yanında garanti kapsamından çıkmış olan ya da garanti süresi dolmuş olan televizyonlarınız da bizim servisimizle güvence altına alınabilir. Televizyonunuzun sürekli tekrar eden ve bir türlü yapılamayan bir arızası varsa bu durumda hemen bize gelmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü servisimiz bu alanda gayet başarılı işlere imza atmıştır. Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetlerinden her hangi biri ve ya çok daha farklı bir arıza da olsa hiç fark etmeden biler bunu en iyi şekilde tamir etmeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Garanti Hizmeti

Kırık Tv Ekran Tamiri, Ekran Tamiri, Led Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmetleri ile televizyonlarınızda oluşabilecek her türlü arızada servisimiz tüm hızıyla sizlere ulaşım sağlayacaktır. Yeter ki siz bizi arayın ve adres bildiriminizi yapın. Konum bulma yolu ile de bize atacağınız konuma köşe bir süre içinde geliriz. Led Tv , Lcd Tv ve de Plazma Tv leriniz için en doğru hizmetin adresi, Fatih Toshiba Servisi firmamızdır diyor ve sizleri de her zaman servisimize bekliyoruz.

Fatih Toshiba Servisi
Fatih Toshiba Servisi

Garanti anlamında da firmamızın yıllardır güttüğü bir politika bulunuyor. Bu politikaya göre de yaptığımız her Led Tv , Lcd Tv ve de Plazma Tv ye 1 yıl süre ile garanti hizmeti veriyoruz.

Bu hangi marka olursa olsun fark etmiyor. Bu sadece kendi firmamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı bir özel hizmettir diyebiliriz.

Bu hizmetimiz ile sizler de diğer müşterilerimiz gibi gönül rahatlığı içinde Fatih Toshiba Servisi firmamıza her zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Toshiba Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Toshiba Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

Toshiba Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri