Beylikdüzü Philips Servisi

Gaziosmanpaşa Philips Servisi

Gaziosmanpaşa Philips Servisi

Gaziosmanpaşa Philips Servisi
Gaziosmanpaşa Philips Servisi

Gaziosmanpaşa Philips Servisi, müşterisine güven veren bir firma olarak yıllardır edindiği tecrübeyle Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinize tamir, montaj ve de kurulum hizmeti sunan bir firmadır.

Gaziosmanpasa philips sevisi Televizyonlarınızda oluşabilecek tamiri zor arızalarda da firmamızın üstün tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Arıza Tespiti

Gaziosmanpasa philips servisi Piyasada bulunan birçok servis firmasından bizi ayıran en önemli özelliğimiz, arıza tespiti konusundaki üstün tecrübemiz ve müşterimize gösterdiğimiz ilgiden başka bir şey değildir.

Dürüstlük ilkemiz ise kimliğimizi ortaya koyar. Kendi bünyemizde oluşturduğumuz servis ağımız da oldukça geniştir. Her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek te gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Sizler de eğer bu alanda gözünüzün arkada kalmadan cihazlarınızı emanet edebileceğiniz bir Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Servis firması arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Gaziosmanpasa philips servisi,Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerimizin yanında her geçen gün de yaptığımız çalışmalar ile yeni arıza türlerini de çözme konusunda ilerleme kaydediyoruz.

Bize gelen hiç müşterimiz, istisnalar hariç bizlerden memnuniyetsiz bir şekilde ayrılmamıştır. Evlerde ya da işyerlerinde kullandığınız Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv cihazlarınız için sizler de alanından uzman bir ekip arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.Gaziosmanpasa philips servisi, İstanbul ve çevre semtleri de dahil olmak üzere firmamız yaptığı hizmetler sayesinde adından söz ettiren bir servis firması haline gelmiştir.

Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv lerde Oluşabilecek Basit Arızalar

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi işlemleri , Gaziosmanpaşa Philips Servisi firmamızın müşterilerine sunduğu başlıca hizmetler olup, burada diğer bazı basit arıza türlerinden de kısaca bahsedeceğiz.

Tv Açılmıyor, Ön İşıkları Dahi Yanmıyor Arızası:

Böyle bir durumla karşılaştığınızda eğer korumalı bir priz kullanıyorsanız prizi kapatıp açmanızı öneririz. Eğer yoksa da direk olarak fişi çekip takabilirsiniz. Eğer o an için elektriksel bir arıza oluşmuş ise sorun geçecektir. Ancak durum yine aynen devam ediyorsa bu durumda gaziosmanpasa philips servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

Tv Açılıyor, Ses Var Ama Görüntü Yok Arızası:

Bu arıza da zaten günümüz Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv lerinin en çok rastlanan arızasıdır. Böyle durumlarda bazen televizyon ayar menüsünden durum düzelebildiği gibi büyük çoğunluğu da led barların arızası ile sonlanmaktadır.

Ve mutlaka Gaziosmanpaşa Philips Servisi firmamız gibi bir uzman teknik kadroya emanet edilmelidir. Gaziosmanpaşa Philips Servisi Firmamız gerek yerinde bir müdahale, gerekse de atölyemizde yapacağı çalışma ile sosunu kısa bir sürecinde çözüp, cihazınızı size teslim edecektir.

Tv de Görüntü Var ama Ses Yok Arızası:

Bu arıza türünde de tv hoparlöründen kaynaklı bir sorun olabileceği gibi incelendiğinde atından çok farklı bir ariza türü de çıkabilir.

Parça Değişimi

Gaziosmanpaşa Philips Servisi firmamız Philips marka Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerinizin onarımına oldukça önem verir. Kullandığı teknolojinin son ürünü ölçüm cihazları ile doğru arıza tespiti yapma konusunda oldukça iddialıdır. Parça değişim ile alakalı ise orijinalliğe önem verem bir anlayış içinde hareket eder.

Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizin bozulan yedek parçasının mutlaka orijinali ile değiştirilmesi, firmamızın size önemli bir uyarısıdır. Bu konuya önem veriyoruz. Bunun yanında yan ürün olan yedek parçalar da elimizde mevcuttur. Dileyen müşterilerimize bu hizmeti de veriyoruz. Müşteriler genellikle daha uygun fiyatlı olduğu için yan ürünleri tercih ediyorlar ancak cihazının uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bundan kaçınmanızı öneririz.

Fiyatlandırma

Gaziosmanpasa philips servisi,Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv lerde oluşan arızaları ve Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi işlemlerini servisimiz ve tüm teknik kadromuz ile özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gaziosmanpaşa Philips Yetkili Servisi firmamız, müşterilerine ücretlendirme konusunda da kolaylıklar sağlayan bir firmadır. Bize gelen hiç bir müşterimizi ücret konusunda zor duruma sokacak bir girişimde de asla bulunmayız.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

Philips Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri