Bağcılar Sony Servis

Gaziosmanpaşa Sony Servisi

Gaziosmanpaşa Sony Servisi

Gaziosmanpaşa Sony Servisi
&Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp;Gaziosmanpaşa Sony Servisi

Gaziosmanpasa sony servisi, firmamızın ilk olarak hedefinde tuttuğu şeylerin başında müşteri memnuniyeti gelir. Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv ler zamanla uzun süreli çalışan cihazlardan olmasından kaynaklı arızaya maruz kalabilirler.

Böyle durumlarda insanların güvenebileceği bir servis firmasına ihtiyaç duyduğu bir gerçektir. Bizler de .. firması olarak sizlere kendinizi güven içinde hissedeceğiniz ve gönül rahatlığı ile cihazlarınızı emanet edebileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Sizlerin evlerinizde ya da iş yerlerinizde bulunan televizyonlarınız, özellikle günümüzde piyasadaki modellerine bakıldığında çok hassastırlar. En ufak bir sarsıntıda başına her an bir şey gelebilir. Özellikle de taşınma esnasında böyle bir durumla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerini sizlere sunmakta olduğumuz piyasada ender firmalardan olduğumuzu söyleyebiliriz.

Teknolojik Anlamda Üst Düzey Donanım

Sony
&Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; &Nbsp; Gaziosmanpaşa Sony Servisi

Gaziosmanpaşa Sony Servisi firmamız, Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizin ortaya çıkan her tür arızasına ayrı bir şekilde müdahale eder. Çünkü her arızanın onarılma yolu farklı şekillerde izlenir. Ve de belli arızalar vardır ki bunun için hiç başka şeylere baş vurmaya gerek yoktur.

Çünkü bizler yaptığımız tüm arızaların aynı zamanda kaydının tutulduğu bir ortamda hizmet vermekteyiz. Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv her ne marka ve ya model olursa olsun fark etmeden tamiri için gereken çabayı sarf ederiz. İlk olarak sizlerden cihazınızın arızası hakkında bilgi alırız.

Bu bilgiler eğer bizim için yeterli değilse kendi bilgilerimiz ışığında cihazın arızasını bulmaya çalışırız. Ve bunun için de firmamızın kendi bünyesinde bulundurduğu ölçüm cihazlarından faydalanırız. Bunu da sunduğumuz Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetleri başta olmak üzere tüm arıza türlerinde uyguluyoruz.

Üstün Arıza Tespiti Becerisi

Gaziosmanpaşa Sony Servisi firması çalışanları her biri eğitimli ve uzun yıllar bu işle meşgul olmuş bireylerden oluşmaktadır. Bundan kaynaklı olarak ta fazlasıyla bilgi birikimi ve pratik sahibi olmuşlardır.

Buna bağlı olarak ta arıza tespiti aşamasında gereken en doğru şekilde sizlere müdahalede bulunurlar. Bilindiği üzere bir cihazın arızası ne kadar çabuk tespit edilirse tamiri de o kadar çabuk olur. Bundan yola çıkarak cihazlarınızın tamiri için en hızlı servislerden biriyle baş başa olduğunuzu da belirtmek isteriz.

Arıza tespitinde diğer bir çalışmamış ise oluşturduğumuz kayıt sistemidir. Bunun hizmetimizde önemi büyüktür. Çünkü yapmış olduğumuz şimdiye kadar ki tüm arızalar servisimiz bünyesinde kayıt altına alınmaktadır.

Bu anlamda gereken tüm hassasiyet çalışan personelimiz tarafından gösterilmektedir. Bu denli sistematik çalışmanın meyvelerini de her zaman yemekteyiz. Tamamen hizmet amacıyla ortaya koyduğumuz bu fikirler sizlerin çıkarlarını korumaktan başka bir anlam ifade etmez.

Bu kullandığımız tüm yöntemler aynı zamanda Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi olarak ortaya koyduğumuz hizmetlere en doğru şekilde çözüm üretmeyi amaçlar.

Marka Ayırt Etmiyoruz

Gaziosmanpaşa Sony Servisi olarak yetkili servisliğini yaptığımız Philips, Panasonic, Sony, Sanyo ve Botec markalar başta olmak üzere Arçelik, Beko, Vestel, Lg, Samsung, Regal, Grundik, Toshiba, Suny, Seg, Axen, Sharp ve akımıza gelebilecek ne kadar Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv var ise bunların servis hizmeti firmamız tarafından sizlere itina ile sunulur.

Bu anlamda yetkili servisi olduğumuz ve garanti süresi henüz bitmemiş olan Philips, Panasonic, Sony ve Sanyo marka Tv lerinzin tamir, kurulum ve de montaj hizmetlerini servisimiz tarafından ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz. Diğer tüm markaların Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi ve bunun gibi servis hizmetlerini ise yine ayırt etmeden ücretli olarak sizlere sunan bir servis firması olduğumuzu yineliyoruz.

Sony Servisi, sunduğu hizmetlerine sizlere garanti yolunu da açmıştır. Bize gelen her arıza 1 yıl kapsamı içinde tekrar ettiği sürede ücretsiz bir şekilde yapılacaktır.

SONY Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

SONY Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

SONY Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri