Sanyo Yetkili Servisi

Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi

Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi

Televizyonum Açılıyor Fakat Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor, Televizyonda Ses Var Ama Görüntü Yok, Televizyon Hiç Açılmıyor, Televizyon Açılıyor, Ön Işığı Yanıyor Fakat Görüntü Vermiyor, Televizyon Ekranı Ters Dönüyor, Televizyonun Yanlarda Kararma Oluşuyor ya da Televizyon Hiç Açılmıyor gibi arızalar ile karşı karşıya kaldıysanız şu anda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi
Gaziosmanpaşa Samsung Servisi

Çünkü firmamız, bu saydığımız arızaların haricinde, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinize Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerini de sunmaya devam ediyor. Aynı Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi olarak aynı zamanda bu hizmetleri sizlere olabildiğince hızlı bir şekilde götürmeyi amaçlıyor.

Teknik Uzman Kadro

Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi firmamızın sizler için en avantajlı durumu da bünyesinde bulundurduğu uzman düzeyinde personellerdir. Bir teknik serviste en önemli unsurlardan bir tanesi de zaten budur. Ancak böyle bir personel yapısı ile, işlerin altından kalkılabilir.

Aksi durumda zaten bir yerde patlak verecektir. Teknik kadromuzun tecrübeli elemanlardan oluşması sayesinde zaten bugünlere gelmişizdir. Sonuç olarak geldiğimiz konum itibariyle de bölgede sayılı firmalardan bir tanesi olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Televizyon Arızaları

Televizyon on kırmızı ışığının yanıp, ancak televizyonun hiç açılmaması

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv nin kendi kendine kanal değiştirmesi.

Tv de kendi kendine ses açılıp kapanması

Kumandanın işlev görmemesi

Tv içerisinden yanık kokuları gelmesi

Tv ayarlarında sorun olmamasına karşın ekrandaki yayın yazılarında ve logolarda yamukluk olması

Kanal değiştirebildiği halde önceki yayın logosunun halen görünüyor olması

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv fişe takıldığı anda ev ya da iş yerlerindeki tüm sigortaların atması televizyon içerisinde bir kısa devre olduğunun işaretidir.

Ekran kenarlarında lekeler gözükmesi. Ekran içerisine toz girmiş olabilir ve bu da ekranın panelinin sökülerek temizlenmesi sonucu düzelebilecek bir sorundur.

Tv açıldığında sinyal yok yazının çıkması da büyük ihtimal uydu antenle ilgilidir sorundur. Eğer çanak ayarı tam ve sorun yok ise bu kez tüner kısmında sorun olabilir.

Bazı Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Arızaları ve Muhtemel Yerleri

Eğer televizyonunuzdan ses gelememesi gibi bir durumla karşılaştıysanız arızanın ses katında olması ihtimali yüksektir.

Yayında sürekli karıncalanma ya da sinyal gelmemesi durumunda arızanın tüner katında olabileceği düşünülür.

Tv de resimler çok küçük ya da çok büyük olarak gözüküyorsa besleme diye tabir ettiğimiz kısımda arıza olabilir.

Bu gibi arızalar, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerin belli başlı arızalarıdır diyebiliriz ve böyle durumlar ile karşılaştığınızda da mutlaka Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi firmamız gibi yetkili teknik servislerden yardım almanızı öneririz.

Yedek Parça

Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi firmamızın yedek parça temini gibi bir hizmeti de mevcuttur. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmeti sunduğumuz tv lerinize bir de orijinal yedek parça temini hizmeti sunuyoruz.

Neden orijinal yedek parça? diye bir soru da soracak olursanız, bunun cevabı, tv nizin eski performansına kavuşturulması amacıyla cevabını bizlerden alabilirsiniz. Evet, kısa ve öz cevabı budur. Çünkü yan ürün bir yedek parça değişimi m, cihazlarınızda adeta bir virüs etkisi yaratabilir. Bunun için de sizleri bu konu hakkında bilgilendirmek bizim boynumuzun borcudur.

Yoksa bunda bizim bir çıkarımız yoktur. Ha orijinal yedek parça, ha yan ürün yedek parça, biz her iki türden değişimde de aynı ücret karşılığında hizmet veririz. Ancak tabii ki orijinal yedek parça ile diğeri arasında bir fiyat farkı da bulunur. Maddi durumu o an için müsait olmayan müşterilerimiz için bu da bir seçenektir.

Hızlı Servis

Gaziosmanpaşa Sanyo Servisi olarak servislerimizde hızlılığa da önem veriyoruz. Çünkü bu sayede sizlere Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimizle daha kısa bir sürede ulaşıp, sorunlarınıza müdahale etmeye çalışıyoruz.

SANYO Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

SANYO Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

SANYO Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri