Bağcılar Beko Servis

Fatih Beko Servisi

Fatih Beko Servisi

Fatih Beko Servisi
Fatih Beko Servisi

Fatih Beko Servisi, her servis firması gibi daima müşterisinin çıkarları doğrultusunda hareket etmeyi amaçlar.

Ancak iyi niyetimizi de suiistimal eden kimselere daha farklı davranışlar içerisinde girer ve bu tür müşteriler ile çalışmamayı daha çok tercih ederiz.

Müşteri memnuniyeti kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda ise gereken en iyi şekilde temsil etmek adına sizleri hiç bir şekilde mağdur etmemeye çalışırız.

Uygun Fiyat Tarifesi

Fatih Beko Servisi olarak Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv leriniz için en uygun fiyat tarifeleri ile sizlere hizmet sunarız. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetleri, servisimizin müşterilerine en kaliteli şekilde sunduğu hizmetlerden bir kaç tanesi olarak sayılabilir.

Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv Arızaları

Fatih beko servisi, Tv Ses Var Ama Görüntü Yok Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerde en fazla öne çıkan arıza türü olup, tek çaresi ise Led Barların Değişimi olarak karşımıza çıkar.

Tv Görüntü Var Ama Ses Yok” Arızası da yine bu Tv lerde karşımıza sıklıkla çıkan arıza türlerindedir. Yapılacak olan işlemler evde sadece Tv kapatıp açılması olacaktır. Bu şekilde düzelmeyen bir arıza için mutlaka bir servisten yardım almanızı öneririz.

Tv Sinyal Yok Yazısı Çıkıyor Ve Yayını Göstermiyor” arızası için de yapılacak tek şey uydu ile bağlantılarının ya da çanak antenin kontrol edilmesi olacaktır. Yine bu şekilde düzelmeyen atışa durumunda bizleri arayabilirsiniz. Kısa sürede hızlı servis imkanımız sizler için seferber edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Tv Hiç Açılmıyor, Işık Yanmıyor” arızası durumunda da elektriksel bir hatadan söz etmek mümkündür. Çünkü bu durumda Led Tv, Lcd Tv veya Plazma Tv nize elektrik gelmesinde bir sorun var demektir.

Garantili Servis

Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv lerde Fatih Beko Servisi olarak birinci hedefimiz, sizler için en sağlam ve güvenilir hizmeti sunmaktan başka bir şey değildir. Çünkü insanların şu anda en çok ihtiyaç duyduğu şeylerin başında güven duygusu geliyor.

Özellikle de son zamanlarda yaşanan birçok olay sonucunda kimsenin kimseye pek güveni kalmamış durumdadır. Bu güven duygusunu biz yaptığımız hizmetler sonucunda müşterimizde gidermeyi başarmış durumdayız. Bize güvenen müşterilerimiz de doğal olarak başkalarına tavsiye ederek müşteri kitlemizin artmasına yol açmıştır.

Güven Veren Servis Hizmeti

Bu denli güvenilen bir firma olmamızın başında ise Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinde gereken garanti hizmetini 1 yıl süreyle müşterilerimize sunmamız gelir.

Ancak bunu bazı firmalar gibi sadece sözle değil, karşılıklı evrak imzalayarak yapıyoruz. Bu sayede sizler de “ acaba televizyonum yine aynı arızayı yapacak mı ? “ düşüncesini kafanızdan siliyorsunuz.

Çünkü bu garanti kapsamı sayesinde yapılan Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv cihazınız, her türlü arıza için yine aynı garanti kapsamında alınır. Bunlar Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi ya da daha farklı arızalar da olsa durum aynıdır ve hiç bir şey fark etmez.

Orijinal Yedek Parça

Servislerde dikkat edilmesi gereken diğer bir durum da Orijinal Yedek Parça Kullanımı konusundaki tutumudur. Bu durum bizim sektörümüzde önemli bir yere sahiptir. Çünkü birçok firma buna kesinlikle dikkat etmez ve sizi de bu konuda bilgilendirmez.

Çünkü elinde o an için orijinal ve ya yan sanayi fark etmeksizin hangi parça varsa takıp sizi gönderebilir. Burada Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv leriniz için, tabii ki de en doğru olanı değişim yapılacak olan yedek parçanın orijinal olmasıdır. Aksi bir durumda ise, bu sizlere farklı türden arızalar çıkararak geri dönecektir.

Tedbiri Elden Bırakmayın

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi ya da hangi türden hizmet alırsanız alın, bir serviste kaliteli hizmetin olup olmadığını araştırmadan kesinlikle Plazma Tv Tamir, Led Tv Tamir veya Lcd Tv Tamir amaçlı cihazlarınızı bunlara emanet etmeyin diyoruz.

Çünkü bu, sizler için en doğru olanıdır ve ileride çıkabilecek daha farklı sorunların da ancak bu şekilde baştan alacağınız bir önlemle üstesinden gelebilirsiniz.

BEKO Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

BEKO Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

BEKO Destek Numarası:0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri