Axen-Televizyon-Servisi

Fatih Axen Servisi

Fatih Axen Servisi

Fatih Axen Servisi olarak yıllar süren çalışmalar sonucunda edindiğimiz tecrübeler ile siz değerli müşterilerimize her zaman hizmetin en iyisini sunma amacı güdüyoruz. Televizyonlarınızda meydana gelebilecek en küçük bir sorunda dahi bizlere baş vurabilirsiniz.

Bunu da hiç bir şekilde çekinmeden bizlere anlatabilirsiniz. Telefon yolu ile dahi sizlere elimizden gelen şeyleri ücretsiz şekilde aktarabiliriz. Bizim için önemli olan insanların zor zamanlarına yanında olmak ve onların Led Tv, Lcd Tv ile Plazma Tv lerinin başına gelecek her tür arıza da çözüm oluşturabilmektir.

Bu hizmetin adı, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi oluşabilecek her hangi bir arıza da olsa fark etmeden sizleri servisimize bekliyoruz.

Sadece İstanbul olarak düşünecek olursak burada yüzlerce Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv tamir, montaj ve de kurulum işiyle uğraşan firma bulunmaktadır. Bunlar arasında geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak daha zir bir hal almaktadır.

Bu anlamda Fatih Axen Servisi firmamızın sosyal medya ve internet ortamında birçok mecrada tanıtım amaçlı yazıları bulunmaktadır. Böylelikle de amacımız doğrultusunda hareket ederek daha geniş bir servis ağı oluşturmayı plânlıyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimiz ile ve bunun yanında her türlü arıza tespiti ve onarımı ile sizleri firmamıza beklediğimizi belirtmek isteriz.

Sahte Firmalara Aldanmayın

Piyasada bulunan ve Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv tamir hizmeti verdiğini iddia eden o kadar çok firma bulunmaktadır ki, bunların arasında doğru secimi yapmak da müşteri adına oldukça zor olmaktadır.

Burada yapacağınız en doğru şey, referansı güçlü firmaları bulmak ve cihazlarınızı onlara emanet etmek olacaktır. Çünkü önünüze gelen her firmaya cihazlarınızı emanet ederseniz, bunun sonu hüsranla bitebilir. Bazı firmalar sizlere çok uygun fiyatlar sunabilir ancak verdiği hizmet anlamında çok kötü bir son yaşayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı yapan firmalar, sizler için mutlaka şüphe uyandırmalıdır. Zaten bu tür firmalar referansı olmadığı için sizleri sadece bu şekilde tutabilme yolunu seçerler. Buna da dikkat etmenizde çok fayda görüyor ve Fatih Axen Servisi olarak kesinlikle bilmediğiniz, tanımadığınız ve referansı olmayan firmalara cihazlarınızı emanet etmeyiniz diyoruz.

Uzman Kadro İle Sorunsuz Hizmet

Fatih Axen Servisi
Fatih Axen Servisi

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimizi, sizler için uzman kadromuz ile birlikte yürütüyoruz.

Çünkü Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv Tamiri konusu, uzmanlık ve de profesyonellik isteyen bir iştir. Bu anlamda oldukça tecrübeli ve işinin ehli bir ekiple televizyonlarınızı tamir ediyoruz.

Ayrıca montaj ve kurulum işleri de servisimiz bünyesinde sizlere sunduğumuz hizmetler arasında bulunmaktadır.

Fatih Axen Servisi ekibimizde bulunan elemanların her biri ayrıca birer sertifikalı olarak çalışmaktadır. Eğitimleri her zaman da devam etmektedir. Çünkü gün geçmiyor ki elektronik alanında yeni bir şey ortaya çıkmasın. Bundan dolayı elemanlarımızı hem bilgi güncellemesi bakımından, hem de daha doğru argümanları kullanarak uzman bir çalışma yürütmesi açısından eğitimlere gönderiyoruz.

Bu sayede sizler de Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetleri başta olmak üzere her tür marka ve model Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınız için profesyonel bir hizmet almanın tadını çıkarırsınız.

Marka Gözetmeksizin Geniş Kapsamlı Hizmet

Philips Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak ta bölge halkına sunduğumuz hizmetlerde marka ayrımı yapmadan hizmetin gereği neyse onu yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Arçelik, Vestel, Lg, Grundik, Beko, Altus, Finlux gibi büyük markalar da dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her tür markaya hizmetlerimizi son hızımızla götürmeye devam ediyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimizde hiç bir şekilde sizlerden bir talepte bulunmuyor ancak ücret konusunda sizleri mutlaka önceden bilgilendirip bu şekilde hizmetimize devam ediyoruz.

Ayrıca Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi ya da her hangi bir arıza onarımı için sizlerin ceplerini zorlamayacak fiyat tarifeleri sunuyoruz.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

Philips Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri